תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 13:14
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » סינתזה ומבנה צליל
  shatrix  
Act Compatible
אוף ! אני חייב למצוא את התופים האלו !
הודעה פורסם: שלישי 27 מאי,14 09:25   
היי חברים,
אני קרוב קרוב אבל אף פעם לא מצליח בדיוק. אני קורא לתופים האלו batucada על שם הטראק כאן מ 1993. בטוח שיש להם שם אחר אבל לא מצליח למצוא אותו (התופים ישר בהתחלה, מדובר על אלו שנשמעים "גדולים" יותר, כאילו הם מורכבים מכמה תופים ביחד ועוד תשמעו אותם בכל שיר מונדיאל שייצא הקיץ סביר להניח) :

ניסיתי כמה חבילות סמפלים שונות עם percussions או תופים ברזילאים, ולא הצלחתי למצוא. ניסיתי layers של כמה תופים שונים, אבל לא הצלחתי להגיע לתוצאה. אני בטוח שהם נמצאים איפשהו, באיזשהי חבילה או שיש להם איזשהו שם שאני לא מכיר ( #doh )...
מישהו יודע איך קוראים לזה ואיפה לעזאזל אוכל להשיג את הסמפל הזה ?
אגב, לא מדובר ב"איך התוף יושב במיקס" אלא קודם כל בלמצוא את הדגימה המדויקת (או לבנות אותה) ומשם אני כבר אסתדר.

תודה מראש !
הודעה פורסם: שלישי 27 מאי,14 11:29   
shatrix אהלן !

כל הכלים שאתה שומע בהתחלה הם אכן בטוקדה , אנסמבל כלי הקשה ברזילאי שמנגן את הסמבה המסורתית .

כאן תוכל ללמוד על השמות של כל הכלים שמנגנים שם , התוף שפותח את הקטע הוא מעין המנצח של הבטוקדה ( החיפניקי ) ויש שם את הסורדו הקיאשה ( שהיא בעצם תוף סנר לכל דבר )
פעמונים , שייקרים וכו'

http://www.rikud.co.il/Index.asp?ArticleID=5136&CategoryID=724

אתה צריך בעצם דגימות של כל אלו אבל גם חשוב לזכור שחלק מהסאונד זה התפקידים שהם מנגנים שיוצרים את הסאונד הזה , בד"כ בבטוקדות יש סקציות כמו בתזמורת , נגיד 20 סורדואים ו10 קאישות ו10 נגנים של שייקר שמנגנים את אותו תפקיד בדיוק ואז נוצרת מאסה של צליל .
.

מקוה שעזרתי

#sorry
הודעה פורסם: שלישי 27 מאי,14 18:47   
היי
יש פלאגאין טיפה ישן של wizzo שנקרא latigo.והוא בעצם כולו מיועד לסמבה ומכיל את כל הכלים הדרושים למיטב זכרוני.
אפשר להשתמש במקצבים שבאים איתו או לבנות בעצמך.ממה שאני זוכר הוא נשמע נהדר ויכול לענות לדרישה שלך.
בהצלחה
הודעה פורסם: שלישי 27 מאי,14 20:24   
אותם Wizoo נרכשו ע"י digidesign...אין יותר את הפלאגין הזה #sad
אלון - תודה אבל לפי דעתי ישנם סמפליםן ספציפיים של התוף הזה שאני מחפש. הסיבה שאני חושב כך היא שיותר מדי אנשים משתמשים בו והוא נשמע אותו הדבר בדיוק #smile
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » סינתזה ומבנה צליל

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון