תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 10:04
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מוסיקה אלקטרונית
  Silenus  
תומך
מה הן הבעיות בחיבור מודולי eurorack מייצרנים שונים?
הודעה פורסם: רביעי 28 מרץ,18 02:01   
למשל חיבור של אוסילטור של יצרן X למודולציה של הSync של יצרן אוסילטור אחר לא יעבוד בלי איזה שהוא רכיב נוסף באמצע בגלל הפרשי מתחים , התנגדויות וכו' ?

האם זאת בעיה רק בין אוסילטורים או שיש עוד רכיבים שצריך לגשר בינהם?
acidhead
Expert
הודעה פורסם: רביעי 28 מרץ,18 07:54   
מי אמר שיש כאלה?
  Silenus  
תומך
הודעה פורסם: רביעי 28 מרץ,18 19:06   
משהו שנתקלתי בו בשיטוטי בפורומים רלוונטים , האם כל מודול eurorack יכול להיות באינטרקציה מלאה עם כל מודול eurorack אחר ?
acidhead
Expert
הודעה פורסם: רביעי 28 מרץ,18 19:50   
קודם כל, אם אתה נכנס למודולאר אתה בד"כ נכנס להוצאה כספית גדולה, התעסקות מרובה ביחס לתוצאה, פתרון בעיות תמידי, סירבול ביצירה... אתה לא צריך לחפש בעיות בפורומים "מראש", רובם לא יודעים מה זה RTFM. אתה לא יודע שכולם בפורומים "ילדים"? #smile

כעיקרון כן. בד"כ יש את הגמישות לכל מודול להתאים את עצמו. זה הרעיון של סטנדרט. אני אתן לך כמה דוגמאות כדי שתבין את הרעיון.

- אם שעון דורש מספר פולסים כפול או חצוי מהיציאה שיש לך אתה מעביר אותו דרך multiplier/divider (קיים בד"כ בכל מערכת מודולרית),
- אם זוג אוסילטורים עוקבים אחר הנגינה ב 1V לאוקטבה אבל אחד מתחיל ב 0v והשני ב 1v נוב ה pitch יכול לסדר את זה.
-אם מודולציה יוצאת ממודול אחד במקסימום +5V ונכנסת למודול אחר שמסוגל לקבל -/+10V, ניתן לעבור דרך VCA שמסוגל למתחים האלה לשם הגברה או היפוך במידה ויש צורך במודולציה "דינאמית" יותר או שלילית (יציאות +/-)
  Silenus  
תומך
הודעה פורסם: חמישי 29 מרץ,18 22:13   
אני מנסה לגבש לעצמי איזה שהיא מערכת בסיסית ומנסה להבין איפה אני יכול לקצץ בעלויות ועל מה אסור לי להתפשר , אומנם במחיר הזה אני יכול לקנות סינטיסייזר אנלוגי פוליפוני מלא אבל עדיין נפשי חפצה ב VCO ..

תודה על הטיפים זה ענה לי על השאלה.
acidhead
Expert
הודעה פורסם: שישי 30 מרץ,18 11:01   
בכייף, בהצלחה!
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מוסיקה אלקטרונית

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון