תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 18:09
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
סטאפ להאזנה בבית
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (95) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בקרת צליל, שמיעה
  SAR  
Act Compatible
סטאפ להאזנה בבית
הודעה פורסם: רביעי 25 אפר',18 19:24   
שלום לכולם,
התחלתי לאחרונה בתהליך של המרת כל cds שלי לקבצים. הייתי רוצה המלצות לסטאפ מדיה סנטר ביתי שלם (הכי זול שאפשר) לנגינה של הקבצים כולל ניהול הקבצים/נגון שלהם/רמקולים וכו

תודה! #thumbsup
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: חמישי 26 אפר',18 12:34   
כיום יורדים ממאגר עצמי ומשתמשים בענן (ו/או מעלים אליו חומר פרטי).
מדיה סנטר קיים כתוכנה או חומרה משולבת תוכנה (קודי לדוגמה,או מה שמובנה במחשב), אך מאגר אישי ושמירה עליו לא מצדיקים ואולי מסוכנים במקרה של אירוע...
גם כך מרכז כזה אמור להיות מרושתת לכל הדירה ולאינטרנט, אז עדיף נגן מדיה אינטרנטי (כמו ספוטיפיי ואחרים). ספוטיפיי לדוגמה, מזהה התקני שמע מרושתים ומאפשר להתחבר אליהם (מערכת סטריאו, טלוויזיה וכו').
כנ"ל לגבי ווידאו.
הודעה פורסם: חמישי 26 אפר',18 16:26   
הי ראובן, תודה על התשובה. דווקא החלק התוכנתי של ניהול הקבצים וכו פחות מעניין אותי. פשוט אחבר אייפד/לפטופ ואנגן קבצים. יותר מעניין אותי הצד של החומרה, כלומר ממשק עם usb, מגבר, רמקולים וכו. המטרה העיקרית היא להוציא מקסימום איכות בתקציב הכי נמוך האפשרי. לצורך העניין, אם יש המלצה על מערכות מיני סטריאו כאלה ואחרות זה יכול להיות אחלה או כל פתרון אחר..

תודה!
mixtrim
תומך
הודעה פורסם: חמישי 26 אפר',18 20:49   
הי SAR עכשיו גם מבינים אותך.. #biggrin
--
קח בחשבון ש..
90% מכל מה שאתה מוצא בשוק ה"מיני" ושוק ה "רמקולים למחשב" ובודאי בשוק "קפסולות הסאונד"
נשמע פשוט..פלסטיק! (אשכרה כוס חד פעמית מוגברת עם חוט תיל ומגנט) ונדיר שיש הפתעות..

כואב לי להוסיף אך לפני כשנה ליויתי חבר במסע לחיפוש מערכת 5.1 לסלון (שטובה גם לסטריאו 2.1)
ומתוך 6 מערכות ששמענו של לויינים (סאטרלייטים)+סאב רק אחת (TANNOY) באה בכלל בחשבון

על מוניטורים אולפניים קטנים אין כ"כ מה לדבר כי הם לטווח שמע קרוב בלבד, והגדולים עולים הרבה.

לדעתי מערכות "מיד סייז" או רסיבר של מערכת חלקים+רמקולים זה הפתרון האיכותי גם מיד שניה

תוספת:
מגבר וזוג רמקולים סבירים במציאון יכול לצאת גם רק 500 ש"ח! לדוגמה זה

שלא לדבר על שלל הדברים הטובים שיש ביד שניה שם ובלוחות נוספים תחת קטגורית "סטריאו"

ואפילו אם מחפשים רק צעצוע חמוד זה גם הכתובת - כמו לדוגמה זה
Solar P
תומך
הודעה פורסם: שבת 28 אפר',18 12:51   
ציטוט:
הי ראובן, תודה על התשובה. דווקא החלק התוכנתי של ניהול הקבצים וכו פחות מעניין אותי. פשוט אחבר אייפד/לפטופ ואנגן קבצים. יותר מעניין אותי הצד של החומרה, כלומר ממשק עם usb, מגבר, רמקולים וכו. המטרה העיקרית היא להוציא מקסימום איכות בתקציב הכי נמוך האפשרי. לצורך העניין, אם יש המלצה על מערכות מיני סטריאו כאלה ואחרות זה יכול להיות אחלה או כל פתרון אחר..

לוג'יטק החומרה הטובה ביותר לדעתי , ישנם סטים בסטריאו (2+סאב) ואו לסראונד 5.1 דוגמת ה z5500 (חושב שהוחלפה בסדרה ממשיכה) שתבייש כל מתחרה בקטגוריה
רוב מה שתמצא בשוק בחנויות ורשתות החשמל זה דרע'ק סיני (מילא באיכות גבוהה) שמתהדר בלוגו ממותג מיצרנים מוכרים ומובילים כמו סוני , הרמן קרדון , פנסוניק , פיוניר שלרוב יעלו יותר ויתנו פחות
שבת שלום
UV
Supporter
הודעה פורסם: שבת 28 אפר',18 21:45   
לטעמי, מערכות סאונד "אמיתיות" כלומר מגבר נפרד וזוג רמקולים איכותיים נשמעות הרבה יותר טוב מכל הלוג'יטקים למיניהם. זה נחמד בתור רמקול למחשב שיושב חצי מטר ממך, הרבה מהרמקולים האלה מוציאים נמוכים שלא ייאמנו מקופסאות מאד קטנות (למשל, הרמקולים הניידים של JBL, למי שמכיר) - אבל זה נשמע לדעתי פחות חי ואמיתי מ"מערכת חלקים" של פעם.

לדעתי זוג רמקולים של חברה מכובדת כמו KEF, b&w, Tannoy וכו' - משומשים - בתקציב של 1000-1500 ש"ח + מגבר נורמלי משומש - עוד כ-1000 ש"ח - זו השקעה כדאית ורמה אחרת של סאונד. ניתן לפעמים למצוא גם בהרבה פחות אם יש סבלנות לחפש.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בקרת צליל, שמיעה

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון