תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 07:40
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
Ampex 602 - Dual Channel Preamp Mod
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (90) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  Smilan  
Act Compatible
Ampex 602 - Dual Channel Preamp Mod
הודעה פורסם: רביעי 05 ספט',18 08:20   
הי,
יש לי פרה אמפ של אמפקס 602:
הקלק על התמונה לצפיה בגודל מלא
מאחר ואין לי את הטרנספורט חשבתי להפוך את הערוץ של ה REPRODUCE והמגבר BIAS למיק' פרה נוסף.
הרעיון שלי הוא להשתמש בעיצוב המקורי של הפרה אמפ הקיים לפרה אמפ 1:
mic input > input transformer > V1 (both sides of 12ax7) > first half of V2 (6aw8a) > V4 (6dj8)>output transformer.
ולערוץ השני להשתמש בעיצוב הזה:
: xlr input (the existing the "line input" (J2) converted into mic input) > additional input transformer > V3 (both sides of 12ax7) > second half of V2 (6aw8a) > V5 (both sides of 12au7) > additional output transformer.

לפני שאני מתחיל לעבוד יש לי כמה שאלות להתייעצות:
1. האם העיצוב הזה נשמעלכם הגיוני?
2. בעיצוב המקורי, V3 פועלת עם PLATE VOLTAGE של 100V - V3a / 90V - V3b בעוד V1 פועלת עם PLATE VOLTAGE של 125 V לשני החלקים של המנורה. האם אני צריך להוריד את הערך של R29 ו R35 בשביל להעלות את הוולטאג' בV3?
3. האם אפשר להפעיל את השנאי יציאה בפרה השני (Ampex 58-0118-01) באמצעות 12au7 במקום עם 6aw8a?
אם כן, איך זה צפוי להשפיע על הסאונד?
ואם לא איזה שנאי יציאה יעבוד טוב עם 12au7?
Zmani
תומך
Here is 2 links ,hope this helps
הודעה פורסם: רביעי 05 ספט',18 12:07   
  Smilan  
Act Compatible
הודעה פורסם: ראשון 14 אוק',18 10:08   
עדכון לגבי הפרוייקט שלי:
התקדמתי יפה עם התכנון של המעגל של הפרה אמפ השני. מה שאני מתכנן לעשות זה לחליף את V2 ל 12AT7 ככה שיהיו לי שתי טריודות (במקום טריודה ופנטודה שיש לי עכשיו ב 6AW8A) ככה שאוכל להעתיק את המעגל כניסה של V1>V2a לערוץ השני. השינוי ב V2 מצריך מוד קטן נוסף במעגל של הספק של הפילמנט בצורה שה 12AT7 תקבל הזנה של 6V ותמשוך 300 mA בעוד ה 6DJ8 יקבלו 365 mA. הנגד של ה- 100 אוהם / 2W במקביל עם 12AT7 יאזן את המטח בין שתי המנורות.

לגבי השנאי יציאה של הפרהאמפ השני, מכיוון שאני הולך להריץ אותו על V5 (מנורה 12AU7) הזמנתי שנאי כמו באמפקס 601 ואני מתכוון להעתיק את שלב היציאה של ה601:

הדבר האחרון שלא ברור לי (כנראה אני מפספס משהו...) זה מאיפה מגיע ה B+ לV5לפי הסכמה של ה602? אני לא רואה נקודת השקה בין הקו של הB+ (שמתחיל ב C9D ומזין את שאר המנורות. איפה אני טועה כאן?
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » DIY, אלקטרוניקה וחיווט

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון