תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 08:44
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
שיווק של שיעורים פרטיים
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (90) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד
  DidaC  
שיווק של שיעורים פרטיים
הודעה פורסם: רביעי 30 אוק',19 12:16   
התחלתי לתת שיעורים פרטיים לשני תלמידים על כמה תוכנות ואני רוצה שיהיו לי עוד תלמידים, שזה אומר שאני צריך לעשות קצת עבודת שיווק.

רציתי לשאול אם יש למישהו המלצה על אתר שמפרסם שירותים כאלה? אני יודע שיש אתרים כאלה, אבל אני לא יודע אם הם באמת יעילים, מישהו יודע אם יש כזה שבאמת מביא עבודה בתחום הזה?

עכשיו, ההמלצה שקיבלתי מכמה אנשים זה לפתוח אתר אינטרנט ולקדם אותו. אז קצת בדקתי וקיבלתי כבר הצעת מחיר אחת נמוכה ואחת הרבה יותר גבוהה ואני ממש לא מבין למה יש כזה פער ביניהם. ממה שקראתי פה https://www.seo-simple.co.il/7200-2 אני מבין שאם לוקחים קידום אתרים אורגני בזול זה יהיה לא איכותי ואפילו יכול להזיק לי, אבל מצד שני אין לי תקציב גבוה לשיווק, אז מה אתם אומרים?

אני צריך ללכת על ההצעה היקרה? יש אולי למישהו המלצה על מקדם אתרים איכותי ולא יקר? ואולי יש דרכים אחרות לשווק את עצמי שהן יותר זולות? המון תודה!
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שני 04 נוב',19 09:34   
אם אתה טוב, לא תצטרך הרבה. עמוד פיסבוק ספציפי למטרה, עם מידע על היכולו שלך, המלצות תלמידים, הדגמות ויצירת קשר יספיק בהחלט ופרסום מודעות דרכם - בזול ומנותב לקהל הספציפי. מכאן לעקוב אחר התוצאות ולשפר בהתאם.

אין סיבה להרים אתר ייעודי אם דרך האתר לא תעניק שיעורים אונליין. הענף של הקמת אתרים וקידומם לוקה במחלות קשות וניצול. אין לכך גם סיבה כלכלית, בטח לא בהתחלה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון