תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 10:11
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
עזרה למתחיל בתחום - אולפן ביתי
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (90) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מתחילים - Newbies
  pkurbxhv56  
עזרה למתחיל בתחום - אולפן ביתי
הודעה פורסם: רביעי 01 יונ',16 00:38   
כבר שנים אני מקליט את עצמי בבית והגעתי למסקנה שאני רוצה אולפן סתם להקלטות פשוטות אני עובד עם מיקסר ברינגר 1204FX ומיציאת ה'OUT' שלו אני שולח את המוסיקה והמיקרופון למחשב ומשם זה מגיע לתוכנה שאני עובד איתה 'cool edit pro' עכשיו רציתי לשאול מכיוון שאני רוצה להקליט בכמה טייקים איך אני יכול בעצם לגרום למצב שאני שומע באוזניות (מה שאני זוכר שהיה לי באולפן ששרתי בו בעבר - אני שר פשוט ושומע את עצמי מהרמקול המוגבר בחדר) אותי עם המוסיקה ומצד שני ששניהם יהיו נפרדים אחד מהשני ז"א אומרת שבתוכנה הם יהיו מופרדים (המוסיקה והשירה שלי) ושתהיה לי אפשרות לתקן לדוג' אם אני רוצה - כי המצב שזה יוצר עכשיו זו הקלטה על ערוץ אחד שהקול והמוסיקה מחוברים ביחד ואז אין שום אפשרות לערוך..מה אני צריך לעשות? כרטיס קול חיצוני? מה עושים באולפנים?
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: רביעי 01 יונ',16 07:18   
החלף את התוכנה שלך לכזו שהיא רב-ערוצית, כזו שיותר מיועדת למטרה אולפנית.
אם אתה רציני, קנה ממשק אודיו המאפשר בקרת הקלטה ושמיעה מינימליים, כי קשה רק עם כרטיס הקול הפנימי והוא לרוב לא יתאים לעבודות אודיו מקצועיות או הקלטה מרובת ערוצים מסונכרנת.
בתוכנה כבר תוכל להקליט בכל פעם תפקיד אחר ולשמוע את הקודמים (באוזניות או ברמקולים) וגם את עצמך בעת הקלטה.
מומלץ ללמוד קצת על נושא הקלטות במחשב, ועל הדרך להשתמש קצת בפסיקים ונקודות.
הודעה פורסם: חמישי 30 יול',20 22:32   
אם אתה עדיין צריך אז תתקין קיובייס שזה רב ערוצי ואם אתה משתמש במק אז תתקין לוג'יק וגם אם זה יעלה לך קצת כסף זה עדיין יהיה לך משתלם
mixtrim
תומך
הודעה פורסם: שישי 31 יול',20 15:50   
וכמובן שיש גם תוכנות רב ערוציות בחינם! ממליץ על:
PRESONUS STUDIO ONE 3
או
REAPER (שלאחרונה מוצעת בחינם בשל המשבר העולמי)
ראה כאן

MiXtRiM
-
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מתחילים - Newbies

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון