תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 09:59
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
קבצי שמע שנפגמו בתוכנה - קיובייס
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (90) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מש' Steinberg
  yonatanstn  
קבצי שמע שנפגמו בתוכנה - קיובייס
הודעה פורסם: שני 16 אוג',21 17:40   
היי חברים,
הקלטתי פרויקט אקפלה עם כמה ערוצי ווקאל. אתמול פתחתי אותו והוא עבד בסדר. פתאום משהו השתבש (בלי שלחצתי על משהו) והקולות נשמעו במהירות גבוהה מאד והטון השתנה (כמו שעושים מהירות פי 2 רק שפה זה בערך פי 10!) מאז כשאני נכנס לפרויקט הזה אני מקבל הודעת שגיאה (מצורפת תמונה) והקולות נשמעים מעוותים. גם מבחינה ויזואלית גלי הקול של הערוצים התכווצו מאד ולא מצליח לסדר את זה. ניסיתי לשחק עם ה Sample Rate אבל זה לא עזר להחזיר את זה למה שהיה. יש בעיה בפרויקט ולא סתם עניין של הגדרות לא נכונות (אציין שבקטעים מסויימים בערוצים הווקאל נשאר כמו שהיה) האם מישהו נתקל בבעיה/יודע כיצד ניתן לפתור אותה?

בנוסף אם מישהו יודע כיצד פונים לצוות התמיכה של קיובייס (לא מתכוון לפורום שלהם, כבר העלתי את השאלה שם) אשמח לשמוע.

תודה רבה!

תמונה של הודעת השגיאה: https://drive.google.com/file/d/13WKzPjSpjORRhTMgYgZJXAHOQe7yWgpL/view?usp=sharing
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שישי 20 אוג',21 08:47   
נסה לאתר את קבצי האודיו במחשב ולהאזין להם כמות שהם. אם הם נשמעים בסדר, הבעיה במקום אחר. אם הם התעוותו, כנראה בוצעה עליהם פעולה משנה דורסנית בכיוון של זמן/משך.
אם הם בסדר הייתי מעלה אותם לפרויקט חדש ריק כדי לבחון אותם במסגרת קיובס.
אפשרויות נוספות הן התנגשות בין תדר הדגימה של המחשב והתוכנה, כך שצריך לתת לקיובס תיעדוף ולשנות בהתאם במערכת ההפעלה.
אם אין ערוצים נוספים מלבד הקולות, קשה להשוות אם זה אודיו או בעיית טרנספורט (שמשום מה אני חושב שמרומז ברכיב שעשה בעיה וגרם לנפילה).
הודעה פורסם: שבת 28 אוג',21 20:41   
שבוע טוב,

תודה על העזרה! הקבצים בתיקיית האודיו גם נפגמו. זה לא עניין של חוסר תיאום בין הפרויקט לכרטיס קול. משהו שם נדפק. אחרי הרבה חיפושים הפתרון לבעיה היה לעשות לקצים הפגומים Resample (לא לכולם באותו ייחס) זה החזיר את הערוצים למה שהיו. אבל שינה את המיקום שלהם ופגע קצת באיכות. להבא נראה לי יותר קל כבר להקליט הכל מחדש. כי זה לקח המון זמן..
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מש' Steinberg

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון