תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 10:44
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מדריך: המלצות לתצורת עבודה יחסית לרעש
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (225) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כתבות נושא ומדריכים
ezry2l
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 08 מאי,03 22:24   
אולי הבעיה שלך נפתרה, אבל הייתי נותן טיפ קטן להקטנת רעשים:

אני משתמש בקונסולה VLZ14 של מאקי, ואני לא יכול לאמר שהיא הדבר הכי שקט בעולם.
לכן, במעמד הקלטת האודיו ממידי אני פשוט מחבר את המודול ישירות לכרטיס הקול ומקליט מה שיותר קרוב ל 0DB. (לכרטיס הקול שלי - RME יש ערכת חיווי). ככה אני חוסך רעשים כאלה ואחרים שעלולים לנבוע מהקונסולה או מהשפעת מכשירים אחרים שמחוברים אליה.

בקשר לוירוס, אני מאמין שאתה עובד במצב מולטי ופרוסים לך כמה סאונדים עליו, סביר להניח שאתה משתמש בו כמכשיר אפקטים (אם לא אז חבל - DSP ואלגוריתמים משובחים מבוזבזים)
אם אכן אתה משתמש בו כמכשיר אפקטים שים לב שפאץ' אפקט ( במיוחד אם מכוון ל- ToEffect) יכול להוציא לא מעט רעש מעצבן, במיוחד ברמות דיסטורשיין או סטוריישן גבוהות.
במקרה כזה יש לכוון את הפאץ' הנ"ל על OFF בזמן הקלטת פאצ'ים אחרים מהוירוס.
הודעה פורסם: שישי 09 מאי,03 00:10   
אם ההיס הצלחתי להסתדר מצויין אחרי הטיפים המצויינים של ראובן, הבעיה שנותרה בעינה במשך תקופה ארוכה הם רעשי השראה חשמלית, ובסופו של דבר גם בעיה זו נפתרה. אין לי שום כוונה לוותר על הסאונד החם וה - EQ המצויין שמציעה לי הקונסולה, שלא לדבר על נוחות העבודה כאשר המחשב מחובר לאחד מהגרופים וכל שנותר לי לעשות זה ללחוץ על כפתור שליחה בערוץ ולשלוח אותו למחשב. לא נשמע יותר הגיוני מאשר לנתק ולחבר כבלים כל פעם מחדש?
יאללה ביי
איתי
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כתבות נושא ומדריכים

לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון