תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 14:46
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מה הסוד?
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (90) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2, 3, 4, 5   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » סינתזה ומבנה צליל
  psychozis  
Art Reviewer
מה הסוד?
הודעה פורסם: שבת 30 אוג',03 01:09   
לכבוד חבריי ותותחי הפורום שלום!

אני יוצר טראנס מסוג FULL ON .
אני משתמש בנורד ליד 3,מיקרו קיו ופלאגינים וירטואליים מגוונים .
הבעייה שלי היא שאני מאזיןלהמון המון המון מוסיקה מהז'אנר הזה ובאופן חד משמעי אני יכול לאמר שיוצרים טובים ומכובדים כגון:
SAFI CONNECTION,ASTRIX,CYBER CARTEL,Alien Project ,MELICIA......נשמע כאילו כולם ישבו באותו
אולפן עם אותם כלים וכל אחד מהם ביטא את עצמו בדרכו הייחודית לו אבל ממש ממש עם אותם סאונדים בידיוק מוחלט.

ברצוני לברר מהו מקור הסאונדים הללו?האם סינטים של פולסאר?מודול ספציפי?
עיזרו לי לגלות מהו הסוד מאחוריי המקור לסאונדים המלהיבים הללו.

תודה מראש.
shahar
Supporter
הודעה פורסם: שבת 30 אוג',03 09:45   
תביא איזה דוגמא שנבין למה אתה מתכוון בדיוק.
אבל אני יכול לנחש שמדובר בעיקר בנורד לידים וווירוסים. באמת הגיע הזמן שמישהו יקח את הטראנס לכיוון קצת יותר מעניין.
Tomer Iserovitch
Supporter
הודעה פורסם: שבת 30 אוג',03 13:32   
הכל אותו דבר זה אני חייב להגיד
אני לא שומע חידושים ואנשים מנסים לעשות דברים חדשים ,שמעתי את האלבום החדש של סאפי קונקשן לפני כמה ימים
כל הזמן החריטות האלה והשריטות דיי משעמם בסופו של דבר חוזר על עצמו הקונספט...
לי זה נשמע כמו וירוס ברוב המקרים.... כנראה שיש גם מקרים עם הנורד
שוב אולי אתה מנסה להגיע לסאונד אחר ואני זורק פה האשמות (מצטער מראש)
איזה סמפל של הסאונד שאתה מנסה להגיע אליו יעזור
ezry2l
Act Compatible
הודעה פורסם: שבת 30 אוג',03 18:12   
מה שאתה מתאר זו בדיוק הצרה של הז'אנר
כי הכל נשמע אותו דבר וזה דיי משעמם.

עזוב אותך מלחקות אחרים, חוסר הידיעה שלך לגבי "הסוד" הזה אולי יביא אותך למקום חדש.........(ולא יכניס אותך לתבנית של חתולים במיקסר)
אני לפחות במקרה הזה מעדיף להשאר בור.

אבל שיהיה בהצלחה
תודה על ההיתייחסות
הודעה פורסם: ראשון 31 אוג',03 01:59   
אני מודה לכם על ההיתייחסות המהירה.
בחלק מהטראקים שומעים בברור את הבייסליין מהVB-1 מתרוצץ לו שם למטה בשובבות בשתיי שכבות של תווים.
אני מדבר על הסאונדים החורטים עם הBITCRUSHER עליהם,על הסאונדים הצובטים שנשמעים כמו הFART FX מהקוודראסיד אבל הרבה הרבה יותר טוב וכלל כמו שהיגדרתם בכלליות כל קבוצת החריטות.

באשר לז'אנר שהולך לאיבוד,אני לא מסכים לחלוטין כי גם בכמות גדולה כזו של להיטיי FULL ON,שברובם באמת הם להיטי אינסטנט,נתקלים לא אחת בטראק מושקע מעניין שמגלגל בתוכו סיפור וחוויה למאזין,קחו לדוגמא את:JIRAH באלבומו המצויין Outer Access,סוף הדרך של אלבום הן מבחינת מסטרינג שנשמע סוף והן מבחינת תוכן,גם על MELICIA אפשר חופשי לשפוך תשבוחות על אלבומו המצויין שעולה ממנו ריח של כיף הנאה ואומנות ולאו דווקא מסחריות וכסף.

בקיצור,אני טוען שבספקטרום הרחב הזה של הטראנס והאמביינט יש מקום לכולם לבטא את עצמם ןגם אם מדובר על רעיונות דומים וסאונדים חופפים אין בכך פסול העיקר לבטא את עצמך ולגרום לאנשים שיודעים להעריך את המוסיקה הזו עוד כמה דקות של pure fun

ממתין בכיליון עיניים לפיתרון הסוד הגדול.
מהו מקור הסאונדים?

תודה
Side EffecT
הודעה פורסם: ראשון 31 אוג',03 02:14   
ציטוט:
בקיצור,אני טוען שבספקטרום הרחב הזה של הטראנס והאמביינט יש מקום לכולם לבטא את עצמם ןגם אם מדובר על רעיונות דומים וסאונדים חופפים אין בכך פסול העיקר לבטא את עצמך ולגרום לאנשים שיודעים להעריך את המוסיקה הזו עוד כמה דקות של pure fun

לא מסכים כל כך... טראנס זו מוזיקה שלא כוללת שירה. נתחיל מזה. לכן, צריך לעניין את המאזין בדברים אחרים. מה נשאר? מילים? (אבל לא שרים שם...אולי ידחפו איזה סאמפל פה ושם...במקרה הטוב) מלודיות? (טוב כאן זה קצת יותר מסובך...המלודיות הן בהחלט דבר מעניין, וגם תלוי באיזה תת-ז'אנר של טראנס מדובר. בכל מקרה המלודיות עצמן גם די מוגבלות מבחינת סולמות מהלכים אקורדים וכיו"ב) מה משאיר לנו בעיקר את הסאונד - בגלל זה אני חושב שזה לא בסדר להשתמש בסאונדים חופפים כמו שאתה אומר, אלא לנסות לחדש כמה שיותר עם הסאונדים.

יכול להיות גם שיצאתי מטומטם לגמרי מההודעה הזאת...נו...אבל 3 בלילה כבר #sleep

אז לילה טוב!

נ.ב
בקשר לשאלה שלך, אין לי מושג :distu:
  psychozis  
Art Reviewer
הודעה פורסם: ראשון 31 אוג',03 02:36   
דעתך-כבודך
אם כך אתה מרגיש,סבבה,סה"כ מוסיקה היא אומנות ולא מתמטיקה,אין אקסיומה כאן אז מותר לנו להיות חלוקים ואוליי אפילו רצויי.
danny_bar
Supporter
הודעה פורסם: ראשון 31 אוג',03 23:07   
psychozis :
דעתך-כבודך
אם כך אתה מרגיש,סבבה,סה"כ מוסיקה היא אומנות ולא מתמטיקה,אין אקסיומה כאן אז מותר לנו להיות חלוקים ואוליי אפילו רצויי.

אז למה טראנס ישראלי נשמע כמו איזה נוסחה ישנה (ולא מוצלחת למדי לדעתי..)?
"תפתחו את העיניים, תסתכלו סביב".. יש עוד דברים חוץ מטרק ב 45 דקות מהפריסטים של הפולסאר.
אני
הודעה פורסם: ראשון 31 אוג',03 23:20   
אני חושב שאתם טועים.. אני חושב שבכל ז"אנר של מוזיקה משתמשים באותם סאונדים בידיוק כמו
בטראנס כמו פסנתר או גיטרה למרות שהם קלאסיים לי זה נשמע אותו הדבר ואני מרגיש דווקא לפחות שבטראנס כן יש שינוי ומישהו אמר פה הנוסחה של הישראליםם תן לי לחדש לך היא הכי טובה לטראנס בוא נגיד .. ככה אני מרגיש שבכל ז"אנר יש את הפריסטים שחורשים אליהם
ואני
הודעה פורסם: שני 01 ספט',03 04:50   
חייב להגיד שבמוסיקה אין חוקים ואין פקודות , וכל ז'אנר, ממוצה ככל שייהיה, יכול תמיד להפתיע! ומעצבן אותי שבמקום כזה כמו אקט אנשים תמיד מעירים ביקורת ולא נותנים תשובה עניינית !
בא בנאדם ששואל על סאונדים, ומיד אנשים עונים לו בכמה שהם חושבים שטארנס מיצה את עצמו ולא מעניין אותם...
ואני אומר, מה הקשר ?

אם אתם לא יודעים פשוט אל תענו. כל אחד חושב שהוא המציא את המוזיקה....

אני אישית פתוח בראש ויכול לשמוע רוק כבד, טראנס, היפ הופ , אלקטרוני וקלאסי ולהינות מכל אחד בדרך חדשה ומעניינת . אמנות המוזיקה רחוקה מלהיות ממוצה וכל אמן חדש שמגיע לוקח את הז'אנר שלו לכיוון חדש ומעניין .

לגבי תשובה לסאונדים , באמת שאין לי מושג... אבל אני מניח שכמו כל כלי מוזיקה , הניסיון והזמן של מיומנות על הכלי ( במקרה שלך המחשב הוא הכלי ) יביא לתוצאות שייספקו אותך .
אל תשכח שאמני הטראנס יושבים על המחשב משהו כמו 3-6 שנים לפני שהם משחררים טרק...

בהצלחה.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » סינתזה ומבנה צליל

לך לעמוד 1, 2, 3, 4, 5   הבא
עמוד 1 מתוך 5

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון