תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 10:41
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
תלונות של גיטרסטים על הגברה
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (90) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הגברת ותאורת מופעים - PA
  alaska  
הודעה פורסם: חמישי 15 יול',04 12:34   
האנשים עם ה di היו ככל הנראה מסינקופה..

איני מאשים את הסאונדמן, כפי שרשמתי בהודעה הראשונה בעניין הזה, לסאונדמן יש המון ערוצים להגביר ועוד הרבה דאגות במופע כזה.

איך שומעים בחוץ בזמן אמת? אני אומר על פי אנשים שישבו בכל מיני מקומות בקהל, ומוסיף לזה את הקלטת של המופע (וידאו) ואת הדיסק (אודיו).

בהחלט, בהחלט יש מוזיקה לשמוע. ולא רק סולו גיטרה.
אבל אמורים לשמוע את אותו הסולו, לא?

כן, אמורה להיות אווירה מקצועית. אבל מהרושם האישי שלי, מרבית הסאונדמנים מזלזלים מעט כשהם רואים על הבמה ילדים בני 16.
הרגשתי שהסאונדמן די מזלזל בבקשות שלי. עם כל הכבוד למה שהיה לו על הראש, המינימום מצידו הוא להקשיב ולראות על מה אנחנו מתלוננים. אפילו שאנחנו קטנים ממנו בכמה שנים.

הסולואים דרשו ממני עבודה מאוד רבה ומאומצת בבית ובחזרות. עמלתי על הסולואים הרבה מאוד כדי שישמעו טוב, ובסופו של דבר לא שמעו אותם כלל.
AMIT
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 15 יול',04 13:02   
alaska :
האנשים עם ה di היו ככל הנראה מסינקופה..

לא סיימנו עם זה? אין לי שום אינטרס להגן על סינקופה ובכל זאת.. סינקופה זאת לא "החברה של שאול". וסינקופה, עד כמה שאני מכיר את החברה ואני מכיר אותה יותר מדי טוב, ספק אם תעשה דבר כזה . להיפך, אולי תתעצבן על כך שהנגנים לא הביאו מגברים. אם כי ישנו עדיין ספק שנפלת על יום לא טוב.
נעזוב את זה .
ציטוט:

איני מאשים את הסאונדמן, כפי שרשמתי בהודעה הראשונה בעניין הזה, לסאונדמן יש המון ערוצים להגביר ועוד הרבה דאגות במופע כזה.

זה לא העניין, זאת העבודה שלו.
ציטוט:
איך שומעים בחוץ בזמן אמת? אני אומר על פי אנשים שישבו בכל מיני מקומות בקהל, ומוסיף לזה את הקלטת של המופע (וידאו) ואת הדיסק (אודיו).
חבל שאתה לא מתיחס להודעות קודמות. אין להקלטה מהסוג הזה שום קשר למה שארע בזמן ההופעה. וחברים אוהבים כנראה מצפים לשמוע סולו גיטרה.
סמוך על הסאונדמן. אם אתה מרגיש שאתה לא יכול- תתדאג שהוא לא יהיה יותר הסאונדמן שלך.
[/QUOTE]
ציטוט:
בהחלט, בהחלט יש מוזיקה לשמוע. ולא רק סולו גיטרה.
אבל אמורים לשמוע את אותו הסולו, לא?

יש על כך ספקות?
ציטוט:

כן, אמורה להיות אווירה מקצועית. אבל מהרושם האישי שלי, מרבית הסאונדמנים מזלזלים מעט כשהם רואים על הבמה ילדים בני 16.
הרגשתי שהסאונדמן די מזלזל בבקשות שלי. עם כל הכבוד למה שהיה לו על הראש, המינימום מצידו הוא להקשיב ולראות על מה אנחנו מתלוננים. אפילו שאנחנו קטנים ממנו בכמה שנים.

אתה צודק, כתבתי אחרת?? אני מאוד מאמין בגישת ה"תמיד תחשוב סטינג"
לא משנה מול מי אתה עובד..
בכל אופן, אתה כבר נכנס פה לדיון חברתי, כל היחס למקצוע בארץ והחובבנות.
גם אני לא יכול לשפוט לעומק את העניין , רק לשער. תדאג שאותו בחור לא יהיה סאונדמן שלך יותר. תתעקש על זה.

ציטוט:

הסולואים דרשו ממני עבודה מאוד רבה ומאומצת בבית ובחזרות. עמלתי על הסולואים הרבה מאוד כדי שישמעו טוב, ובסופו של דבר לא שמעו אותם כלל.

שמע,אני מבין אותך ועצבני בדיוק כמוך. ההבדל ביננו הוא שאני מרחיב את הראיה שלך ומחפש לך פתרונות מקצועיים ואתה מעדיף להמשיך לקטר.

שיהיה בהצלחה.
הודעה פורסם: חמישי 15 יול',04 14:14   
אז ככה עמית אני מסכים איתך מאוד ובאמת חבל להמרח עם הנושא אבל alska
אתה רן לא יכול לבוא ולהאשים עבדת עם ציוד לא שלך זה היה חד פעמי ובשאר ההופעות שמעו אותך די טוב לאחר שרכשת ציוד(ואתה יודע שאני לא טיפוס שמפרגן #biggrin
אולי זה לא החבר'ה של שאול אני פשוט זוכר מישהו שצעק על כולם וזכרתי שקראו לו שאול
והחברה אכן הייתה סינקופה אני זוכר שתיארו לנו את החברת הגברה תיארו את כל מה שעמית תיאר. וגם על הראקים היה כתוב סינקופה..
ובכל הופעה והיו כבר 4 שאני הייתי עד -בכולם הזמינו את סינקופה ותמיד היה בחור בשם שאול (כמעט בטוח שזה שמו)
שבא על הבוקר ועשה כיווני איקיו וכאלה כמה שעות טובות הוא לא עשה בלאנס אלא רק כיווני מיקרופונים ועשה רושם שהוא המנהל כנראה טעיתי.
ושוב אני לא בא להשמיץ את סינקופה או כל חברה שהיא זה היה חד פעמי וחוץ מזה בשאר ההופעות אני באופן אישי מאוד אהבתי את הסאונד מאוד והיה מוניטורינג מדהים כמה שזה נשמע שולי מוניטורינג טוב חשוב מאוד לנגן.(ברח לי השם אבל אני זוכר שהם באו עם המוניטורים הכי טובים בשוק בלי קשר לבלנס של המוניטורים)
נ.ב
רן שכחת משהו המגבר שהבאת הוא היה 15 וואט ואליו הוצמד 57 אי אפשר לצפות למשהו טוב שלידך אני יושב עם 65 וואט וצמוד אליו 57

אבל זהו חבל להמרח אני הנושא אני מודה שגם אני מרחתי קצת תסלחו לי #smile
  alaska  
הודעה פורסם: שישי 16 יול',04 02:50   
מקטר?

לא בדיוק. (:
רק סיפרתי את העניין...

וכן עשינו עם זה משהו, כנראה שהמופע הבא יוגבר על ידי מזוז (על פי שהבנתי, ותקן אותי אם אני טועה, הם קצת יותר מקצועיים.)

והמגבר 15 וואט הזה היה בהחלט איכותי. בגלל האיכות שלו העדפנו אותו על מגבר אחר שהיה בהישג יד.

אז יאללה, נסגר. #thumbsup
tl music
הודעה פורסם: שישי 16 יול',04 10:16   
רן אני לא עוסק באיכות כאשר אתה מצמיד מיקרופון למגבר 15 וואט אחרי שהוא הוצמד לחמישים וואט צריך להוסיף גיין בקונסולה מה שלא בוצע ולכן לא נשמעת זה כל הסיפור
yoramilan
S.Supporter
הודעה פורסם: שישי 16 יול',04 10:45   
חברים - הגזמתם
נושא השרשרת הוא מימנו של עובד במה ולא מיומנו של גיטריסט מתוסכל.
בשביל זה יש פוסטים על מבקרים מוסיקאלים... #lol

ננעל
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הגברת ותאורת מופעים - PA

לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון