תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 15:59
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מישהו ביקר בעבר ב-MusikMesse?
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (145) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » שדה התעופה
  surreal  
Act Compatible
מישהו ביקר בעבר ב-MusikMesse?
הודעה פורסם: שלישי 11 ינו',05 18:42   
ייצא לי לבקר באירופה בזמן התערוכה ויש לי אפשרות לעשות שינוי קטן בתוכניות (הכל בשביל להיות מוקף בציוד שאף פעם לא יהיה לי... #biggrin )
יש לי מספר שאלות ואולי מישהו יוכל לענות לי :
1. מלבד התצוגה, האם גם ניתן לרכוש את המוצרים (ציוד,תוכנות, ספרים...) במיתחם התערוכה?
2. בעניין המופעים והסדנאות שמתקיימים במקביל לתערוכה, מה טיבם והאם הם נכללים במחיר הכרטיס לתערוכה?
3. למישהו יש שקל להלוות? :spin:

תודה מראש,
צחי
הודעה פורסם: שלישי 11 ינו',05 19:35   
אם אתה בסביבה, שווה לבקר, ותלוי כמה זה מענין אותך, זה יכול להיות בין יום אחד מסיבי וקורע ועד שלשה ימים נינוחים לבדיקת כל ציוד שרק תרצה לגעת בו, או כל גיטרה או בס או מכשיר אפקטים.
יצא לי ולעוד חברים כאן להיות שם קצת. נאמר כ-18 שנים, כל שנה להוציא שנתיים שלש. #biggrin
1. לא ניתן לרכוש בתערוכה. אסור על החברות למכור, להוציא מוצרי צריכה ומזכרות. למרות זאת, יש יוצאים מהכלל המרשים לעצמם למכור ביום האחרון בלבד. אל תבנה על זה.
היום האחרון הוא הנוראי מכולם, שבו התערוכה פתוחה לציבור הרחב, ובו המרחק בין ישבן לקטן קצר ממעוף הפלוץ, ואם כבר אין ברירה, רצוי להתייצב שם מוקדם בבוקר (או להתגייס לשב"כ), שכן כל אירופה שם.
2. זה יש לשאול את טלבר, הסוכנות המייצגת אותם, או לראות באתר התערוכה. לא יצא לי ולא היה לי גם זמן להיות שם נוכח בהרצאה, אבל לא ויתרתי על מופעים שהיו שם, ביחוד אמנים מהשורה הראשונה בהחברות הגודלות מזמינות אותם להדגים ציוד (יש לעקוב אחר זה באדיקות).
3. אם לא היית רופא (או בדרך ל-) אולי היית מוציא את זה כהוצאה מוכרת נקיה.
  surreal  
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 11 ינו',05 20:42   
תודה על התשובה...קניות כנראה כבר לא אעשה שם, רק עוד הבהרה אחת אם אפשר
ReuvenM :
היום האחרון הוא הנוראי מכולם, שבו התערוכה פתוחה לציבור הרחב, ובו המרחק בין ישבן לקטן קצר ממעוף הפלוץ

מי זה הציבור הרחב? האם בימים הראשונים של התערוכה רק אנשיי מקצוע מהתחום יכולים להיכנס? :?:
הודעה פורסם: שלישי 11 ינו',05 21:34   
אכן כך. התערוכה הזו מיועדת למקצוענים בענף, ושכך אינה יכולה להתעסק עם ההמונים בימים הרגילים.
מסחר ותצוגה בין היצרניות והמפעלים לבין היבואנים והקניינים היא מילת הקסם שלה.
אבל:
אם תרכוש מראש כרטיס כניסה (בארץ לדוגמא), תיחשב איש מקצוע לכל דבר (ויש עוד הטבות).
אני גם מאמין שאם תגיע בכל זאת בהפתעה, ותעמוד בתור בכניסה להרשמה (שזה נחסך ממך ברכישה מוקדמת), ותרשום בפרטים שאתה בעל חנות, יבאון או איש מכירות, אף אחד לא יבדוק אותך. ואם האירופאים היו כמונו, אם היו עושים כך מזמן #biggrin
התערוכה פשוט מכריזה על היום האחרון כיום שבטל קורבנו, ותמיד (תמיד) הוא יוצא ביום שבת או ראשון בשבוע, כך שאף אחד לא עובד שם ועשרות רכבות מביאות שוחרי צליל לתחנה שממש מתחת לתערוכה. במסות.
הטריק בתערוכה הזו הוא לבוא מוקדם בבוקר, על הפתיחה. לאכול שם צהריים שעה לפני כולם, ולצאת ממנה שעתיים לפני כולם.
  surreal  
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 11 ינו',05 21:53   
תודה על הטיפ... אני הולך על המכירה המוקדמת... #thumbsup
גם אני הייתי בבלגן הזה
הודעה פורסם: שלישי 11 ינו',05 22:03   
גם אני הייתי בבלגן הזה.ביום האחרון ,כמו שראובן אמר,כל אירופה שם.רעש אימים .מרוב ציוד אתה מאבד כיוון.כולם מנגנים על כל הכילים ואתה יוצא מותש מזה.
קשה לתפוס פינה שקטה ולדבר עם מביני הדבר כדי לדלות אינפורמציה.תחשוב טוב אם שווה להתאמץ על העניין.[אבל......הכמות מדהימה ואם אתה אוהב ללכת לאיבוד בין עשרות אלפי אנשים ולהסתפק בקצה המזלג-נסה]
  surreal  
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 11 ינו',05 22:13   
אני אלך על האופציה הזו:
#smile
ReuvenM :
הטריק בתערוכה הזו הוא לבוא מוקדם בבוקר, על הפתיחה. לאכול שם צהריים שעה לפני כולם, ולצאת ממנה שעתיים לפני כולם.

הודעה פורסם: שלישי 11 ינו',05 23:29   
הייתי קורא לזה פארק שעשועים למוזיקאים לפי מה ששמעתי #thumbsup
דינו דיין
Act Compatible
Raw Like Sushi
הודעה פורסם: רביעי 12 ינו',05 00:25   
היום האחרון הוא נורא.
אתה מרגיש אחרי זה Raw Like Sushi.
דינו.
ReuvenM
Administrator
Re: Raw Like Sushi
הודעה פורסם: רביעי 12 ינו',05 09:34   
דינו דיין :

Raw Like Sushi

#thumbsup #guitarist
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » שדה התעופה

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון