תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 15:04
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
המרה מ-44,100 ל-48,000
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (5) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » SoundBoard - סאונד מקצועי
Maorsa
Act Compatible
הודעה פורסם: שישי 28 דצמ',01 06:09   
פאנקמן!
יש כמה שיטות להפוך מ48 ל44 מבלי לפגום באיכות יותר מדי (בסה"כ האיכות יורדת בצורה כלשהיא...)
לפי מה שאני זוכר, אתה משתמש בלוג'יק...נכון?
באפשרות הBOUNCE יש בחירה בין הביטים, דבר ראשון שאתה צריך לעשות זה לקבוע את הערך הביטים ל16 ביט. בדרייבר של הכרטיס שלך אתה יכול לבחור את איכות ההקלטה (44/48/88/96...) ואחרי שבחרת תעשה שוב BOUNCE ותקבל את התוצאה הנדרשת!

דרך נוספת היא, כרגיל, SOUND FORGE שיש לה פלג נחמד שנקרא: Bit Converter שאני לא ממש מוצא צורך לסביר בגלל השם שלו, מה הוא עושה! (כמובן שהוא עושה זאת מבלי לשנות את גובה הצלילים (יש דרך להמיר מבלי לפגוע באיכות, אבל הPITCH עולה (או יורד...אני כבר לא זוכר...).

ויש את הפלגאין הכי טוב בעולם (לדעתי) שהוא הUltraMaxximazer של Waves שגם מעלה את הווליום של השיר שלך לווליום של דיסקים סטנדרטים בשוק וגם מאפשר להמיר את הביטים עם פגיעה מינימלית באיכות בעזרת הIDR שאני לא זוכר מה הראשי תיבות אבל זה מאפשר לך לקחת קובץ שהוקלט בביט רייט גבוה ולהוריד לו את הרייט מבלי לפגוע (לדעתי בכלל..) באיכות.
הבעיה שהפלג יקר.
אבל שווה כל סנט! #guitarist
eliya
הודעה פורסם: שישי 28 דצמ',01 06:12   
מאור אח שלי! תודה!
ואם אתה לא תענה לאימיילים שלי אני אני אני אתרגז...
אמריק
הודעה פורסם: שישי 28 דצמ',01 06:26   
אף אחד לא הזכיר זאת... המרה מכל תדר לתדר אחר (אם זה לרדת או! לעלות) במרבית התוכנות יפגם באיכות האות. דבר זה דורש ציוד ברמה גבוהה.

JS
נציג עסק/מוסד/שירות
הודעה פורסם: שישי 28 דצמ',01 18:33   
Wavelab היא אחת התוכנות הנוחות והמהירות ביותר להמרת תדר דגימה.
והתהליך הוא כזה:
1. פתח את הקטע אותו אתה רוצה להמיר - Wave, AIFF או כל שיטת אודיו שיש לך ושבה התוכנה תומכת
2. לאחר שחלון הגל נפתח לך לתפריט Process ובתחתית הרשימה תמצא את Convert Sample Rate לחץ על התפריט ויפתח חלון שבו תוכל לבחור לאיזה תדר, למעלה או למטה, להמיר את הקיים. בחר ואשר (OK)
3. 20 שניות מאוחר יותר אתה מסודר
4. אין שום יתרון בסאונד ואיכות בהמרת אות דיגיטלי כלפי מעלה פרט לתאימות בעבודה מול ציוד דיגיטלי אחר

http://www.joavshdema.com
Tel: 09-9502596
eliya
הודעה פורסם: שישי 28 דצמ',01 20:36   
תודה לכם!!!
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » SoundBoard - סאונד מקצועי

לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון