תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 21:32
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
הבדלי חיבור בין XLR ל TRS בבאלאנס
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (10) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  normah d  
הבדלי חיבור בין XLR ל TRS בבאלאנס
הודעה פורסם: שני 19 אפר',04 18:18   
שלום לכולם!
חרשתי את כל הפורום בחיפוש אחרי השאלה הבאה :
כאשר אני מחבר פלג XLR בחיבור באלאנס אני צריך להצליב בין פין 1ל2 בשביל שיווצר היפוך מופע מדוע בחיבור TRS לא צריך להצליב כיצד הבלאנס מתבטא שם ? כיצד אני אמור לחבר שם בשביל לקבל באלאנס ואם אני מחבר TRS ל XLR בבאלאנס כיצד זה מתבצע תודה רבה #thumbsup
digi
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 19 אפר',04 18:28   
להלן החיבור הישיר, ללא הצלבות וללא היפוך:

132_T_xlr_trs.jpg@602X200

ההצלבה שציינת אינה נכונה.
כדי לקבל היפוך מופע תצטרך להצליב בין 2 ל-3 בשקע ה- XLR
או בין ה- Tip וה- Ring בתקע ה- TRS .

מקווה שעזרתי.

קובי.
הודעה פורסם: שני 19 אפר',04 19:08   
קובי תודה רבה עזרת לי מאוד אבל רציתי לדעת כיצד אני מחבר באלאנס בין שני TRS ?וכיצד בין שני XLR ההצלבה שדיברתי עליה היא בהקשר לשני XLR

ועוד שאלה קטנה האם כל מיקרופון עם חיבור XLR הוא באלאנס? כיצד אני בודק אם המיקרופון שלי הוא אכן באלאנס ואם הוא לא יש אפשרות להפוך אותו לבאלאנס? שוב תודה רבה
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שני 19 אפר',04 20:49   
אתה כנראה לא ממש קראת בפורום מה זה "מאוזן", אה?
לא ממש חיפשת כיצד מחברים בין מאוזן לכזה שאינו?
מיקרופון בלנס?
הצלבות?
מה זה כל היפוכי המופע שאתה מערבב פה?
סלט.
אתה יכול לכתוב שאלה אחת ברורה: למה אתה רוצה להגיע ולא לעשות סלט ממונחים שקראת פה ושם?
כמעט כל מיקרופון בנוי מבחינת מחבר היציאה עבור כבל מאוזן, ומאוד רצוי לשמור על כך במקרה של מיקרופון סימן קריאה
  normah d  
הודעה פורסם: שני 19 אפר',04 23:09   
ראובן אני מצטער על הסלט שיצרתי אני פשוט גרוע בלהסביר את עצמי אני אנסה לנסח מחדש תשאלה ומקווה שתוכל\ו לעזור לי :???:

עד עכשיו ידוע לי שכבל מאוזן זה כבל שיש בו פלוס מינוס וארקה והא מתבטא באיזון שלו בזה שהמינוס הפוך מהפלוס{נוגד את הפלוס} ב180 מעלות וכך נוצר בעצם היפוך פאזה וסינון של הרעשים פחות או יותר, עד פה אני מקווה שצדקתי!

השאלה שלי היא אם יש לי מיקרופון וכבל מאוזן שנכנס לפריאמפ שהכניסה שלו לא מאוזן ויוצא מהפריאמפ לADAT שהכניסה שלו מאוזן האם האיזון נשאר?

בכלליות! מה קובע בשרשרת הסאונד אם האיזון ישאר או יתבטל? מקווה שהסברתי את עצמי נכון ושתכולו לעזור לי בהקדם האפשרי תודה #thumbsup
Oshik
איזון
הודעה פורסם: שלישי 20 אפר',04 05:05   
איזון חייב להמשך לאורך כל השרשרת
ברגע שתחבר כבל XLR 2 1/4"TS הפרת את האיזון (במחבר TS מקצרים רגל 1 של XLR לארקה)

קודם עלייך לבדוק אם כניסת המיקרופון בפריאמפ היא מאוזנת או לא
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שלישי 20 אפר',04 08:16   
נו, עכשיו כבר שאלת כמו שצריך #thumbsup
אנא הבן:
- הנתיב שבו עובר האות ממכשיר למכשיר, הוא הקריטי או זה שבו כבלול מאוזן רוצה לטפל, וזאת לחיסון מירבי כנגד הקרינה העלולה להיקלט בכבל (=רעשים) - במסלול הזה.
- מהמיקרופון לפרה-אמפ אתה חייב כבל מיקרופון (=כבל עם שני גידים וסיכוך).
- הקו שבין מיקרופון לקדם-המגבר הוא זה הרגיש במיוחד, וזאת עקב האות החלש המגיע מהמיקרופון, והצורך בהגברה חזקה בשלב הכניסה של קדם המגבר.
- שאר המסלול, לאחר קדם המגבר, אינו חייב להיות מאוזן, תלוי בנסיבות (אורך כבלים, החיווט וערכו, רעשים סביבתיים).
- "איזון" זו לא תכונה נרכשת בתחילת המסלול או באמצעו, אלא מצב קיים בכבלול שמ-מכשיר אחד לשני. ביציאות והכניסות בציוד "מכשירות" ומתאמות את המחבר לכבלול שכזה, זה עדיין לא אומר שבתוך המכשיר עצמו כל הכבלול מאוזן או שלא (נדיר שכן, וזה קורה רק במיקסרים או מעבדי צליל מהליגה העליונה).
- מסלול מאוזן נשמר כל עוד הוא רציף. אם בדרך מתחלף מכשיר או מצב איזון, המסלול הגלובלי (מנקודה 1 ועד לנקודה האחרונה בשרשרת) תלוי בכל חוליה וחוליה בדרך (חוליה = חיווט בין כל מכשיר ומכשיר בנפרד).

המשך לשאול כל עוד לא הבנת
  normah d  
הודעה פורסם: שלישי 20 אפר',04 15:36   
ראובן תודה רבה אל ההסבר הכל מובן לי #thumbsup
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » DIY, אלקטרוניקה וחיווט

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון