תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 16:15
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
שאלה לגבי הוצאת סינגל.
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (55) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים
TROY
הודעה פורסם: שישי 28 מאי,04 14:02   
אני מציע לך להעלות את זה און ליין ולקבל פידבק מאנשים כאן, אם בכלל שווה להוציא את זה בתור סינגל לרדיו.
אורח
הודעה פורסם: שבת 29 מאי,04 14:24   
כדי שתיגש לאחת מחנויות התקליטים מיד "יד-שנייה", ותבדוק את עניין הסינגלים. הרבה מאוד תקליטי אן... דסקי-שדרים #smile מגיעים לשם ונמכרים בשקלים אחדים.
אל תעלב, אבל תקח בחשבון, שגם שלך עלול להמכר שם, בשקל או שניים, אחרי שאף אחד לא הסתכל עליו. כואב, אבל זה מה יש.
shahar
Supporter
הודעה פורסם: שבת 29 מאי,04 14:41   
אני לא מבין את התגובות האחרונות. בשביל מה אתם מנסים לייאש את הבנאדם? הוא עשה שיר, השקיע, מאמין בעצמו. זה מה שחשוב. "אולי זה לא מספיק שווה", "אולי אף אחד לא יסתכל על זה"...מה זה השטויות האלה? אם לא יצא, בטוח שאף אחד לא ידע על זה. :roll:
הודעה פורסם: שבת 29 מאי,04 15:05   
אני לא מנסה ליאש אף אחד (אם התיאשת, אז סליחה), אבל בהחלט חייבים להציג את הדברים כמו שהם. יש הרבה אומנים, מוכרים ומצליחים, שהפרומואים שלהם, מגיעים לחנויות יד שנייה, תוך ימים ספורים. אולי זה בגלל שאחרי שיצא האלבום המלא, אין סיבה לשמור את הדי ג'יי.
והנה לך עוד סיבה "למה כן" כדי ללכת על סינגל: אם הוא מכיל חומר שלא מופיע באלבום, חלק מהאנשים יהיו מעוניינים בו בנוסף לאלבום #smile
שוב, הכל עניין של אם השיר/הקטע זה מצליח...

בהצלחה.
TROY
הודעה פורסם: שבת 29 מאי,04 16:24   
בלי קשר ללייאש או לא.
אפשר לתת לבן אדם אינדיקציה אם יש לזה כוח לעלות לאוויר.
בשביל 2 וחצי השמעות ברדיו, תאמין לי, באמת שלא כדאי להוציא סינגל. בשביל זה אפשר לצרוב דיסק סתם, ולשלוח לאותם שני אנשים שגם ככה ישמיעו (אהוד מנור, ו... אהוד מנור, בעיקר...)
TROY
הודעה פורסם: שבת 29 מאי,04 19:06   
טוב, עוד הבהרה קלה, יש אנשים שקראו כאן דיבורים וקצת נעלבו.

מדי יום אני מקבל אל שולחני (בתור מבקר מוסיקה ברשת שוקן) אין ספור סינגלים.
סינגלים חדשים יוצאים פה כל הזמן. בלייבלים הגדולים, הקטנים, הצדדיים, האלטרנטיביים, ועל ידי אין ספור זמרים זמרות להקים ולהקות. יש פה גם מליון יחצ"ניות יחצ"נים וחוצנים (וראובן יאמר גם איסתרגנינים ופלצאנאנינג) שפועלות ופועלים בארץ (והם לא בנק), ושמחות ושמחים מאוד (תמורת סכום צנוע) לספק שירותי סינגלות, לכל המעוניין להסתנגל. אני בעצמי הוצאתי איזה ששה כאלה, אולי רק לשניים מתוכם הייתה הצדקה בשטח, (וכן, אפשר היה לקבל אינדיקציה מראש). יש גם אי אלו חברים כאן (שהם לא אני) בפורום שהוציאו עוד כמה וכמה סינגלים. וכולל גם אסף בילט, מיודענו, שעיצב אי אלו עטיפות לכאלה וכאלה אלבומים סינגלים ופלאיירים להופעות (שילה פרבר, אתניקסים רם אוריון ושות'). רק מהפלסטיקים של הסינגלים שהוזכרו עד כה אפשר היה לבנות איזה בקתה או שתיים...

בקיצור. אני מאמין שאפשר להביע דעה. זה בריא, וזה חיוני. בכלל, הפורום הזה מאגד בתוכו הרבה נשמות טובות, יצירתיות, וכמה מהמוסיקאים המובחרים בארצנו. אז אם לא לסמוך עלינו על מי לסמוך?, על רוני בראון?

בברכת מאיה בוסקילה לראשות הממשלה #thumbsup
העם זקוק להנהגה.
Oded
Supporter
הודעה פורסם: ראשון 30 מאי,04 07:51   
עוד דבר אחד שחשוב מאוד ולא הוזכר כאן אפילו במילה:

RADIO EDIT

מה המשמעות?
ברדיו אין זמן. שיר של 4 דקות כבר מתחיל להיחשב שיר ארוך. שיר של 5 וחצי דקות ומעלה כמעט שלא תשמעו בגלגלצ בלי שהוא יפוייד באמצע (אלא אם כן קוראים להרכב שלכם לד זפלין).
בואו לא ניכנס לדיון של האם זה בסדר או לא, אבל זה מה שקורה בפועל.
חוץ מזה - זה הרבה פעמים באמת מייגע לשמוע שיר של 6 דקות אם הוא לא מאוד משתנה, מגוון ומתפתח.
לכן אם אתם רוצים לשלוט במה ישודר מתוך השיר שלכם ולא רק את "4 וחצי הדקות הראשונות", תעשו Radio Edit.

מה חשוב לעשות?
לשמור על קצב טוב של השיר. לעשות אותו יותר "קומוניקטיבי". לקצר אותו. להוריד סולואים, או לקצר אותם.
סתם לדוגמא, כי זו הדוגמה הראשונה שעולה לי בראש: "בואי" של רייכל נכלל באלבום בשתי גרסאות, גרסת הסינגל וגרסת האלבום. אם תשמעו את גרסת האלבום, תראו שהיא לא הייתה יכולה להיות מושמעת ברדיו ולהצליח כמו שהשיר הצליח - לא שהיא לא טובה, היא פשוט פחות קומוניקטיבית לרדיו:
יש שם אינטרו (זמן עד שהשיר עצמו ממש ממש מתחיל) מאוד מאוד ארוך - של כמעט דקה, בעוד בגרסת הרדיו אין אינטרו בכלל. השיר חוזר על עצמו, יש המון מעברים.
בקיצור - לחתוך בבשר החי. להגיע למצב שבו כשהשיר נגמר עדיין רוצים לשמוע עוד קצת ממנו ולא להיות במצב שהוא מוצה ב100% ברגע שהוא הסתיים.

ועוד דבר אחד
אם אתם מרגישים שאתם מחוברים מדי לחומר, תנו את העבודה לצד שלישי. אולי לא תהיו מרוצים לגמרי בהתחלה - אבל זה עשוי לעשות את כל ההבדל.
הודעה פורסם: ראשון 30 מאי,04 08:02   
והנה החברים כאן שילבו ידיים ונתנו את מיטב העיצה, מה שהופך את השרשרת לדביקה ומועילה.
אני עוד רוצה לחזק את עודד ב:
ציטוט:
אם אתם מרגישים שאתם מחוברים מדי לחומר, תנו את העבודה לצד שלישי. אולי לא תהיו מרוצים לגמרי בהתחלה - אבל זה עשוי לעשות את כל ההבדל.
כיוון שזה מאוד נכון בשטח. זו לא סתם אמירה. למעשה זה דבר שאני עושה שנים, ואתה אמנם מוצא את עצמך נלחם עם האמן, שכמעט ואינו מוכן לוותר בפעמים הראשונות, עד שהוא למד שדיעה חיצונית ממוחו העמוס יכולה לעזור דווקא.
  Gibon  
הודעה פורסם: ראשון 30 מאי,04 08:32   
לא נותר לי אלא למחוא לכולם #clap .

המון תודה על כל העצות,למדתי כמה דברים חדשים ,וישנם עוד כמה דברים שחידדתם לי ואני הולך ליישם.

אני בטוח שכמוני ישנם עוד אנשים שיישמו את כל הכתוב כאן. #thumbsup

אני יודע שאף אחד לא מנסה כאן לייאש אותי ועוד לא קם הבן אדם שגם יצליח, מזל עקרב עקשן. #biggrin

אני מאוד מאמין ביצירה שלי ובמה שאני עושה,לולא זה לא הייתי כאן.
הביקורות שקיבלתי מאמנים מוכשרים כאן בארץ רק שיבחו והביקורות מעולות.
וגם אם לא אצליח והסינגל יושמע פעמיים ,לפחות אחיה עם הידיעה שניסיתי.
אני יודע שכל מי שישב וכתב והשקיע מזמנו היקר סך הכל מנסה לעזור וליעץ ושוב תודה לכולם על כך.

וכמו שכתב TROY :

ציטוט:
בכלל, הפורום הזה מאגד בתוכו הרבה נשמות טובות, יצירתיות, וכמה מהמוסיקאים המובחרים בארצנו

אכן כך הדבר וכל הכבוד לכולם.

#clap

עוד שאלה נוספת ומי שיוכל לעזור אשמח : איך אוכל להשיג את השמות של עורכי תוכניות הרדיו או שמות האנשים שאליהם אוכל לשלוח את הסינגל כולל כתובות,וטלפונים אם יש ,כמובן רק אם זה אפשרי. :???:

האם יש אתר כלשהו לעניין או רשימה מסודרת למישהו? איך אני יכול להגיע ליואב קוטנר ?
Oded
Supporter
הודעה פורסם: ראשון 30 מאי,04 10:53   
לגבי רשימת העורכים:
הייתה הודעה שעסקה בזה במפורט: הנה היא (אמנם היא מדברת רק על גלצ וגלגלצ אבל זו התחלה).
לגבי טלפונים, תוכל להשיג את רובם בתקליטיה בטלפון 03-5126865

ליואב קוטנר שלח ל:
משרדי ערוץ מוסיקה 24
רח' הברזל 3 ת"א
לידי יואב קוטנר - אישי

בהצלחה!
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3   הבא
עמוד 2 מתוך 3

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון