תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 08:27
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מה כדאי - ללמוד יצירה בקורס או דרך מורה פרטי ? ?
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (50) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד
אסף
S.Supporter
A related question
הודעה פורסם: שבת 11 דצמ',04 14:18   
This question is related to the main thread so I'll just add it.
How do you judge a school?
Before investing your money in a course, how can you try and tell beforehand whether it's worth it?
What should you look out for, and what are some tell-tale signs of professionalism (or lack of it!)?
AriG
תומך
Re: A related question
הודעה פורסם: שבת 11 דצמ',04 20:19   
אסף :
This question is related to the main thread so I'll just add it.
How do you judge a school?
Before investing your money in a course, how can you try and tell beforehand whether it's worth it?
What should you look out for, and what are some tell-tale signs of professionalism (or lack of it!)?

זה נושא חמקמק. בדר"כ מהמלצות של חברים או של אנשים שאתה יודע שהם יכולים לתת חוות-דעת אובייקטיבית על מקום. אחרי זה יש את נושא תוכנית הלימוד. אבל אתה עדיין תצטרך מישו אובייקטיבי שיתאר לך אם התכונית מקצועית וזורמת - או לא.

אין מצב לדעת "לפני". אתה רק תדע מנסיון (טוב או רע) של אחרים. תצטרך להתרשם בעצמך מתוכנית הלימוד ולא לתת לחזות של מקום הלימוד לעשות עליך רושם. אתה בא ללמוד אודיו, לא לשתות קפה ולצ'וטט עם אנשים.

יש בתי ספר שאתה יכול לעשות "שעור דוגמה" כדי להתרשם מהמקצועיות של המקום.

ואפרופו מקצועיות.... רוצה לדעת מה היא מכילה ? כאן אני מפרט מה לדעתי הם שלושת המרכיבים של מקצועיות ובאיזה מקום יש את אותם.

מה שלא תבחר, שיהיה בהצלחה ! #thumbsup

אריאל

צוות מיוזיק-שופ
psychozis
Art Reviewer
הודעה פורסם: ראשון 12 דצמ',04 02:03   
מניסיוני האישי אני יכול להמליץ בחום על DJ SCHOOL.

לא היה לי מושג על עולם המידי והאודיו שלא לדבר על תפעול בסיסי של קיובייס עד שהיגעתי ל-
DJ SCHOOL.השיטה עובדת חד משמעית!מרצים מעולים ומנהל איכפתי שכל הזמן עוסק בפיתוח הב"ס לטובת התלמידים ויותר מזה,רונן חרותי דואג להביא להרצאות את טובי וממובילי היוצרים בארץ להרצאות כדי שאנשים כמוני וכמוך יוכלו לגעת בדברים פיזית ולא רק להעריץ מרחוק.

אחרי הלימודים היו לי מספר ניסיונות לשיעורים פרטיים אצל מורים שהציגו את עצמם כטובים שבטובים והיום לאחר מעשה אני מצטער שלא תרמתי את הכסף למטרות טובות באמת מאשר לשרוף אותו סתם עם מורה פרטי שלרוב לא יודע להעביר את החומר שאתה מבקש לדעת.

לסיכום,אני ממליץ על ב"ס דיג'יי,גש לשם להתרשמות והסברה ואני בטוח שלא תתחרט.

בהצלחה #thumbsup
yarin
הודעה פורסם: ראשון 12 דצמ',04 12:33   
psychozis :

אחרי הלימודים היו לי מספר ניסיונות לשיעורים פרטיים אצל מורים שהציגו את עצמם כטובים שבטובים והיום לאחר מעשה אני מצטער שלא תרמתי את הכסף למטרות טובות באמת מאשר לשרוף אותו סתם עם מורה פרטי שלרוב לא יודע להעביר את החומר שאתה מבקש לדעת.

לסיכום,אני ממליץ על ב"ס דיג'יי,גש לשם להתרשמות והסברה ואני בטוח שלא תתחרט.

בהצלחה #thumbsup

אני לא מכיר אף אחד מבתי-הספר בארץ ולמען האמת אני גם לא חושב להרשם לאחד בזמן הקרוב, אבל סתם מתוך סקרנות... למה לקחת שיעורים פרטיים *אחרי* שסיימת קורס בבית-ספר?
האם הקורס לא מספיק מקיף או שהרמה הכללית שטחית למדי והמשכת לשלב ה- Drill Down באמצעות מורה פרטי?
:?:

ירין
אסף
S.Supporter
הודעה פורסם: ראשון 12 דצמ',04 13:19   
I don't want Cubase lessons - I think it's wrong to focus on a single program.
I actually was referring to an audio school - how to record and mix.
If you have a firm grounding in those subjects, your choice of program seems to be of secondary importance.
At any rate, programs have MANUALS, recording & mixing DOESN'T (alas!)...
psychozis
Art Reviewer
הודעה פורסם: ראשון 12 דצמ',04 16:40   
כמו כל ב"ס בחיים בין אם זה יסודי,חטיבה או תיכון ובין אם זו אוניברסיטה ובין אם זה ב"ס למוסיקה,איפור,ספרות,טכנאים,הנדסאים...............וכו'.
כאשר אתה מסיים ללמוד אתה אמור לקבל את היסודות העיקריים לאותו תחום ויש לך את הכלים הבסיסיים להתמודד עם אותו תחום לתקופה הקרובה אבל,היום אנו חיים במציאות שקצב הקידמה מסחרר והדברים מאד דינמיים מכאן שחובה עלייך להתעדכן וללמוד כל יום וכל הזמן שינויים,תוספות ושידרוגים של הכלים בהם אתה עוסק-וזו הסיבה שניסיתי מורים פרטיים כדי שיוסיפו על הקיים ולא במקומו!
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד

לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון