תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 10:28
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד
  Ram Sofer  
S.Supporter
מזל טוב - נפתח פורום לימודים, הוראה וספרות מקצועית
הודעה פורסם: שבת 01 ינו',05 04:58   
בשעה טובה ומוצלחת נפתח חדר "לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד"

אתם מוזמנים להעלות סוגיות ושאלות שמעניינות אתכם, או לפרסם כל מידע שיכול להועיל לחברי הפורום בנושאים הקשורים להוראת מוסיקה וחינוך מוסיקלי, ספרות מקצועית, מוסדות להשכלה מוסיקלית וכו'.
* אם מישהו נתקל במקום אחר בפורום בשרשרת רלוונטית לחדר החדש, אנא שלחו לי לינק ע"מ להעבירה לכאן.
* אם מישהו מהחברים פה עומד בקשר עם אנשים העוסקים בחינוך מוסיקלי (פורמאלי ולא פורמאלי), נשמח אם יחשוף אותם לדבר קיומו של האתר ע"מ שיוכלו לתרום לנו מהידע שלהם, ובמקביל להיתרם מהתכנים בשאר הפורומים באתר.

בנוסף,
אני רוצה להזמין את כל מי שלומד/למד/מלמד/מנהל מכללה/פקולטה/בי"ס למוסיקה, הפקה או סאונד (למשל, האקדמיה, רימון, החוגים למוסיקולוגיה, מכללות להפקה, בתי ספר לסאונד וכו') בארץ ובחו"ל לכתוב סקירה על אותו מוסד, שתכלול פירוט קצר של המסלולים/קורסים, משך הלימודים והיקפם, סוג התעודה, עלויות וכל מידע רלוונטי אחר. אם באתרי המוסדות ישנו הפירוט הנ"ל אין צורך לחזור על כך, פשוט צרפו לינק, והוסיפו את המידע שחסר באתר- בשרשרת.
כך ניצור לנו מאגר לשירות חברי הקהילה המתלבטים באיזה אפיק לימודים לבחור בדרך להתפתחותם המקצועית.
חשוב-
* אין בעיה שמנהל מוסד, איש שיווק או כל בעל אינטרס אחר יפרסם סקירה אודות המוסד אותו הוא מייצג, כל עוד הוא מציג את תפקידו בגילוי נאות ושומר על גבולות הטעם הטוב, על אמינות ועל הצגת הדברים כמו שהם.
* כל סקירה תוצג בשרשרת נפרדת שבהמשכה תהיה אפשרות להגיב כמובן, בתקווה שאפשרות זו תנוצל למסירת מידע רלוונטי בלבד ולא להתנגחויות והשמצות "אצל מי יותר טוב", ו"למה אצלם גרוע..."

נקווה שיהיה כאן פורה ומפרה עבור כולנו,
שנה אזרחית טובה לכולכם!
#beer
UV
Supporter
הודעה פורסם: שבת 01 ינו',05 09:53   
סחתיין על היוזמה! זה בהחלט היה דרוש!
ml
Supporter
הודעה פורסם: שבת 01 ינו',05 10:53   
בהצלחה!

ML
צופיפניק
S.Supporter
הודעה פורסם: שבת 01 ינו',05 12:10   
פורום נחוץ ומועיל.
שיהיה בהצלחה #thumbsup
האם הפורום מיועד גם למורים פרטיים לגיטרה, שאינם עובדים במסגרת בי"ס כלשהו? אני מלמד כבר 3 שנים ויש לי הרבה נסיון בתחום.
  Ram Sofer  
S.Supporter
הודעה פורסם: שבת 01 ינו',05 14:55   
צופיפניק :
פורום נחוץ ומועיל.
שיהיה בהצלחה #thumbsup
האם הפורום מיועד גם למורים פרטיים לגיטרה, שאינם עובדים במסגרת בי"ס כלשהו? אני מלמד כבר 3 שנים ויש לי הרבה נסיון בתחום.

הפורום מיועד לכל שאלה, דיון או סקירה הקשורה בחינוך מוסיקלי על כל קשת גווניו, פורמאלי ושאינו פורמאלי. כל אחד מוזמן לתרום בנישה הספציפית שבה הוא עוסק וכולנו נהנה מכך.
#thumbsup
ehudik
הודעה פורסם: רביעי 18 ספט',19 12:28   
מהמם בהצלחה!
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון