תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 14:26
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד
  IDAN123  
לימודי הפקה (לא מוזיקאלית)
הודעה פורסם: רביעי 12 ינו',05 15:08   
שלום רב
רציתי לדעת אם מישהו שמע על איזה שהם לימודי הפקה או ניהול של להקות
מן מנהל אישי אמרגן או מפיק הופעות
אשמח לשמוע על חומר או קורסים כאלו או אחרים מימי שיודע
תודה ויום טוב
Ram Sofer
S.Supporter
הודעה פורסם: רביעי 12 ינו',05 19:04   
אני לא יודע אם יש לימודים ייעודיים לתפקיד הזה. בעקרון החשיבה היא עסקית/שיווקית נטו, כך שתואר בניהול ושיווק + כמה השלמות יכול לעשות את העבודה, אבל במקצוע המיוחד הזה לצד קורסים בתחומים כמו חשבונאות, משפטים, ניהול, שיווק פרסום, יח"צ וכו', שנחיצותם מובנת, תצטרך להיות גם מעין פסיכולוג מצד אחד (כלפי האמנים המיוצגים על ידך, מוסיקאים הם עם מתוסבך), ומאעכר לא קטן, מצד שני...
#smile
astond
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 12 ינו',05 19:23   
כל מה שצריך זה לצפות בסרט ספיינאל טאפ ולהצטייד במחבט גדול של קריקט.. #biggrin

http://www.act.co.il/guide/index.php?gu=shwad&ad=261

?

למכירה בבזאר
רונן חרותי
נציג עסק/מוסד/שירות
הודעה פורסם: חמישי 13 ינו',05 08:44   
הדרך הטובה ביותר ללמוד את התחום הזה היא להצמד למפיק / מנהל אמנים מנוסה ולעבוד איתו.

אתה יכול לנסות גם ב- dj - בית ספר למוסיקה בתל-אביב, בו מתקיים, במסגרת לימודי השנה השלישית במסלול המלא ליצירה והפקה מוסיקלית, קורס בנושא תעשיית המוסיקה וניהול אישי, בהנחייתם של גדי גידור (סמנכ"ל הליקון), רוני נוי (מפיקה ומנהלת אמנים ותיקה, שצברה את מרבית הנסיון שלה בלונדון) וניבה קלינסקי (מי שניהלה את krembo records והפיקה ארועי מוסיקה רבים, בינהם ה- love parade של תל-אביב).

הבעייה, מבחינתך, היא שהקורס אינו מתנהל מנקודת ראותו של המפיק / סוכן האמנים, אלא מתמקד בנקודת הראות של המוסיקאי הצעיר, השואף לפתח את הקריירה שלו בתעשיית המוסיקה, ונותן לו כלים לנהל את עצמו - הפרוייקט הסופי של הקורס הוא הכנת תוכנית עסקית לניהול עצמי.
עדי זילברברג
יש בכלל מנהלים אישיים/אמרגנים למוזיקאים "קטנים" בא
הודעה פורסם: חמישי 13 ינו',05 09:51   
לי לא אכפת לקחת מישהו שיתעסק בשבילי בכל העניין של הפרסום והארגון תמורת אחוזים או אפילו שכר צנוע, אבל מעולם לא נתקלתי בקטגוריה כזו של אנשי מקצוע. הייתי עיוור?
ואם כבר - יותר דחוף - אני מחפש איזשהוא סוג של סוכן לאשתי שיוצרת תכשיטי זכוכית אמנותיים. מהסוג שיכול להמכר בהמון כסף במקומות הנכונים, וכמובן - בחו"ל. מישהו מכיר במקרה?
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון