תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 14:23
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » אקוסטיקה, סביבת עבודה
  אסף  
S.Supporter
תקשורת בין בקרה לאולפן כשאין חלון
הודעה פורסם: שבת 18 יונ',05 15:43   
I'm currently working in two rooms, control+tracking. Due to various limitations I can't break a hole in the wall between them and build a control room window. I'm therefore looking for an alternative.
FIrst of all, I'd like to say that if anyone has any suggestions, please feel free to write them. #smile
I thought of two options:
1.)
I thought of using an internet camera, and splitting the computer monitor signal into two equivalent monitors, one which will be in the control room and the other in the tracking room.
The problem with this is - cabling.
The tracking room is sound proof. I can't let the video cable slide through the window/door. I have to make a hole in the wall. A BIG hole, big enough to accomodate the ugly head of the computer cable.
I thought maybe I could cut off the head and solder it on the other side, having to just pass the (thin) cable through the wall, but computer adapter cables have 9 pins - sounds like the soldering job from hell.
Any suggestions?
2.)
Maybe take a computer-independent approach, and install two small televisions, one in the control room and another in the tracking room, and use some small cameras in both rooms ("televisya be'ma'agal sagur"). TV cables are thin and friendly #smile . How expensive would that solution be?

any comments or other suggestions?
צופיפניק
S.Supporter
הודעה פורסם: שבת 18 יונ',05 16:23   
אתה יכול לשים בחדר ההקלטה מצלמה (לא חייבת להיות מצלמת "אינטרנט") שמתחברת בכבל RCA פשוט. במקרה זה אין בעיה לפרק את הראש ולהרכיב אותו בחזרה לאחר ההעברה.
כדי להעביר את הסיגנל מהמחשב למסך טלוויזיה שנמצא בחדר ההקלטה, אפשר להשתמש בכרטיס מסך עם יציאת RCA.

בנוסף, יש מצלמות שמשדרות באלחוט ואז כל מה שאתה צריך זה כרטיס אלחוטי שמחובר למחשב, ואתה מסודר, בלי לקדוח חורים בכלל. (זאת בהנחה שאתה יכול לשים מחשב בחדר ההקלטה... אם לא, אז אפשר להשתמש במסך טלוויזיה עם כניסת RCA כמו שהצעתי למעלה)

שים לב שמסכים שאינם LCD נוטים להרעיש לעתים.
MrSoundMan
Act Compatible
הודעה פורסם: שבת 18 יונ',05 16:23   
לפני מספר שנים יצא לי להיות באולפני מונטנה בת"א. (קצת אחרי גלידה מונטנה)

אני לא יודע אם משהו השתנה מאז, אבל אם לא, כדאי לך לבדוק.
הם היום ממוקמים בשתי מכולות (או יותר) והיו עובדים עם מצלמה. את החיווט אני לא ממש יודע איך הם הינדסו, אבל שווה לבדוק / לשאול.
shem_tov
S.Supporter
הודעה פורסם: שבת 18 יונ',05 16:32   
טלוויזה במעגל היא פתרון לא רע, את זקוק כמובן ל2 מצלמות ו 2 מסכים לקשר דו כיווני,אגב אין לזלזל בקשר העין בין הטכנאי למבצע.
בעבר רכשתי מצלמה צבעונית קטנה באיכות סבירה במחיר של 600 ש"ח בערך, היציאות של מצלמות כאלה הם בד"כ bnc או rca וזקוקות לכבל וידאו rg-75 , הם יכולות להיתחבר לכל טלוויזה עם כניסת av .
טלוויזיה בחדר הקלטה יכולה להוות בעיה מסויימת עקב ההשראה שהיא פולטת , וגורמת לרעשים ביחוד במכשירים שמצויידים בפיקאפים.
  אסף  
S.Supporter
הודעה פורסם: שבת 18 יונ',05 16:59   
Thanks for the quick replies.

I'm aware of the CRT/TV noise problem. I thought of going the LCD way. That would be beneficial also when someone wants to work alone, in which case he can just install a keyboard+mouse and work on the LCD monitor extension in the tracking room.

Has any of you ver seen DVI/analog video cables with "Screw-off" heads? I was hoping something like that exists - that way I could screw off the head, pass the cable through a small hole in the wall, and screw it back on the other side.
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שבת 18 יונ',05 17:45   
מצלמות במעגל סגור עובדות לא רע במקרים כאלה, ויש כמה אולפנים המשתמשים בזה (מונטנה כבר ז"ל).
האפשרות האלחוטית שהוזכרה ניתנת לרכישה גם כמצלמות ניטור, מאלה המשמשות לבקרת עוללים ומתעללות, מעקב וכו', ונפוצות באתרים בארץ, וזה יחסוך ממך חיווט.
מצלמות USB גם אפשריות, אך יש לקחת בחשבון עומס תעבורתי במחשב.
מצלמות Firewire אפשריות אף הן.
השאלה אם אתה צריך גם סאונד.
  אסף  
S.Supporter
הודעה פורסם: שבת 18 יונ',05 18:26   
ReuvenM :
מצלמות במעגל סגור עובדות לא רע במקרים כאלה, ויש כמה אולפנים המשתמשים בזה (מונטנה כבר ז"ל).
האפשרות האלחוטית שהוזכרה ניתנת לרכישה גם כמצלמות ניטור, מאלה המשמשות לבקרת עוללים ומתעללות, מעקב וכו', ונפוצות באתרים בארץ, וזה יחסוך ממך חיווט.
מצלמות USB גם אפשריות, אך יש לקחת בחשבון עומס תעבורתי במחשב.
מצלמות Firewire אפשריות אף הן.
השאלה אם אתה צריך גם סאונד.

Thanks again for the help.
I've got sound covered. It's the visual element I need to take care of.
Are there any wireless USB/Firewire cams? (that can transmit through walls!)
What is the load these things put on the CPU? Are we talking big-time loads?
Ideally we would have one camera in each room and one screen in each room, with two-way visual communication.
What about the DVI/analog cable with a detachable head? Is there such a thing?
MrSoundMan
Act Compatible
הודעה פורסם: שבת 18 יונ',05 18:49   
יש לאחי בקנדה מצלמת אינטרנט אלחוטית שמשתמשת בתדר 802.1 (אם אני לא טועה) וכך הוא יכול לקחת את המצלמה איתו לחדרים אחרים בבית. זה עובד יופי, אם אין לך ציוד אחר שמשתמש באותה שיטה (הטלפון שלו הפריע לשידור). אבל אין לי מושב מבחינת חדרים אטומים, אם זה עובד טוב או לא.
ReuvenM
Administrator
הנה כמה דוגמאות, לא שיש לי המלצות, רק משיטוט
הודעה פורסם: שבת 18 יונ',05 18:51   
טופ טכנולוגיות
יופיטר
מכ"מ
כמו כן אפשר לאמץ איזה אינטרקום/וידאו (כאלה כבר נמכרים בכלבו ו-DIY)
אני מאמין שישנם פתרונות בצורה של מצלמה מחווטת עם כבל נתלש.
אפשר שבתערוכת קמפיוטקס (עוד חצי חודש) תוכל למצוא פתרונות נוספים.
  אסף  
S.Supporter
Re: הנה כמה דוגמאות, לא שיש לי המלצות, רק משיטוט
הודעה פורסם: ראשון 19 יונ',05 15:12   
ReuvenM :
טופ טכנולוגיות
יופיטר
מכ"מ
כמו כן אפשר לאמץ איזה אינטרקום/וידאו (כאלה כבר נמכרים בכלבו ו-DIY)
אני מאמין שישנם פתרונות בצורה של מצלמה מחווטת עם כבל נתלש.
אפשר שבתערוכת קמפיוטקס (עוד חצי חודש) תוכל למצוא פתרונות נוספים.

Thanks. I've looked up wallashops.co.il and they have similar solutions. I think there's no escape of actually going to a shop and trying these out.

PS
Thanks for changing the title to Hebrew #thumbsup
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » אקוסטיקה, סביבת עבודה

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון