תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 08:36
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » תופים וכלי הקשה
Zooot
S.Supporter
הודעה פורסם: שלישי 02 אוג',05 09:15   
maoz :

יכול להיות שסופסוף הבנתי מהן פאזות (בלונדיניות על נדנדות?),אבל אני עוד לא סגור על מה זה אומר מבחינה פראקטית,דהיינו-מה זה דורש ממני כשאני עובד על המיקס.

And what does TREBLE mean, "practically"?

These r merely terms, describing the sound.

Well recorded trax join 2gether 2 produce a good picture, phase-wise.

Poorly recorded trax with phase PROBLEMS interfere with each other, smearing the picture, "coloring" frequency bands, "howling, "ringing" etc.

That's y 1 needs "uncle engineer" who knows WHERE 2 place the mics, and how 2 align them 4 good phase.

Having said that we may use phase shift deliber8ly, if we're after a certain color.

Coicident mic placements (xy, m-s, ortf etc.) rely on phase cancelations 2 produce a stereo image, 4 yet another example.

In the mix U need 2 identify phase PROBLEMS, balance or mute trax accordingly, shift them in time, re-record, whatever.

There r number of hardware and software tools 4 manipul8ing phase, which if CAREFULLY and WISELY used may help.

Peace,

Zooot
  maoz  
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 02 אוג',05 11:28   
zooot יקירי,
אם אני מבין נכון,אז מה שאתה אומר זה ,שאם כרגע אני שומע נניח-bd+2oh וכל דבר נמצא במקומו (צידוד) והסאונד בריא, אז בעצם אין לי בעיות?(אז איך אני אלמד?)
Zooot
S.Supporter
הודעה פורסם: שלישי 02 אוג',05 13:06   
maoz :
zooot יקירי,
אם אני מבין נכון,אז מה שאתה אומר זה ,שאם כרגע אני שומע נניח-bd+2oh וכל דבר נמצא במקומו (צידוד) והסאונד בריא, אז בעצם אין לי בעיות?(אז איך אני אלמד?)

Yup - if U like what U hear (mono and stereo)- then what's the problem?

Peace,

Zooot
  maoz  
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 02 אוג',05 13:59   
zooot תודה על העזרה, כרגע לא נשמעת בעיה, תהיתי לגבי ניקיון ערוצים ואיכשהו הגענו לפאזות ולפאמלה...
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » תופים וכלי הקשה

לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון