תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 10:49
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » שדה התעופה
  smiov  
מקרה אישי+תשלומי מכס+המלצה על חנות פדאלים
הודעה פורסם: חמישי 03 נוב',05 14:13   
נתחיל מהסוף:
GuitarEffectsPedals היא חנות אלקטרונית קטנה מניו-ג'רזי.מה אין? בוס, זום, דיגיטק. מה יש? המבחר הכי גדול של אלקטרו הרמוניקס, רוג'ר מאייר וכ"ו.. באופן כללי אם הבנתי נכון מתעסקים שם רק בפדאלים מתוצרת ארה"ב. שירות אדיב ואישי מאד, תשובות מהירות באי.מייל או בטלפון, מחירים נוחים(באופן כללי אני חושב שטיפה יותר נמוכים מבחנויות הוירטואליות הגדולות..). התשלום הוא דרך PAY-PAL, מה שאמור להסיר דאגה מלב הקונה ובצדק.
אני אישית חושב שכשקונים דברים באינטרנט יש יתרון גדול לקניה במקום קטן שבו אתה יודע מי מטפל במוצרים שלך ולא באיזה בית חרושת להזמנות שבו ההזמנה שלך נבלעת בין אלפי אחרות שנשלחות למאה נקודות שונות על הגלובוס(ע"ע מיוזיק123). יש פחות סיכוי לטעויות או פגמים באיכות.

קניתי שלושה אפקטים. אחד שלא קיים בארץ בכלל ושניים שנמכרים פה במחיר כפול. סה"כ יצא לי 314$ פלוס 65 דולר משלוח ב-USPS. המשלוח היה איכותי- ריפוד כפול ומכופל, הגיע לארץ תוך יומיים למרות שעל הנייר אמור להיות 3-5 ימים.

לגבי מעבר במכס נכתבו כאן הרבה סיפורים, אבל אף אחד מהם לא על אפקטים לגיטרה. חמש דקות אחרי שהזמנתי את האפקטים נזכרתי שאני גם עתיד לשלם עליהם מכס. שלחתי לבחור שטיפל בבקשה שלי מייל בהול וביקשתי בעדינות לשנות את הערך המוצהר של החבילה. הוא לא הראה התנגדות, וחשבתי לעצמי ש100$ לכמה חתיכות ברזל לבטח יראה כמו מחיר סביר.
כמה ימים אחרי שהחבילה הגיעה לארץ אני מקבל מכתב מהמכס בת"א. החבילה מוחזקת שם כי אין מחיר מוצהר. לאחר יומיים של טלפונים(עובדים רק בין 8-14 בכל יום) הבנתי שבדברים שהם לא יודעים להעריך את טיבם, הם פשוט מעדיפים לומר שאין מחיר מוצהר, בתקווה שהמקבל ישלוף מייד את הקבלה האמיתית.
שלחתי פקס בבקשה לבדוק טוב אם יש בכל זאת מחיר מוצהר. חזרה אלי האחראית ואמרה שאין לה מושג מה זה הדברים האלה שיש בתוך החבילה, אבל היא בטוחה שהם לא שווים 100$ כמוצהר. פה בערך נשברתי, באתי עם החשבונית האמיתית, הפקיד "הבהיל" אותי שאי תאימות בין הערך המוצהר לערך האמיתי היא עבירה פלילית ושהוא רושם לי הערת אזהרה במחשב.. אגב, תשלום מכס על אביזרי גיטרה כולל מע"מ בלבד. כמו בכל תשלום מכס יש הנחה של 30$ לחיילים בשירות חובה.

מסקנה: לא יודע להעריך את הסיפורים שנכתבו כאן בפורם על אנשים שהצהירו על מחירים הרבה יותר נמוכים ויצאו בזול, אבל לפחות מהמקרה שלי אני למד שלנסות לרמות את פקידי המכס במדינת ישראל זה בערך כמו להחליף חדרים בטיטאניק. יום טוב.
Eric.Bar
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 03 נוב',05 15:31   
תודה על השיתןף, אחלה סיפור, אני בטוח שיעזור גם לאחרים.
אז כמה בסוף שילמת מכס?
motaboy
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 03 נוב',05 16:04   
אכן מקרה לא נעים.
אבל סה"כ הבחור בצד השני עשה פאדיחה שלא רשם את שוויי הסחורה. אני לא מבין מה זאת אשמתך! תזהר לך פעם הבאה #thumbsup
skewed_chord
Supporter
הודעה פורסם: חמישי 03 נוב',05 16:38   
אני מציע שוב את אפשרות ה-80% משרה, מאחר ולדעתי שלושה ימי עבודה בשבוע הם מעט מדי מכדי להפוך את ההעסקה שלך לכדאית. מילא אם היית עובד ב-QA, שם לפעמים מתח העבודה נמוך באופן עקבי...
  smiov  
הודעה פורסם: חמישי 03 נוב',05 16:51   
motaboy :
אכן מקרה לא נעים.
אבל סה"כ הבחור בצד השני עשה פאדיחה שלא רשם את שוויי הסחורה. אני לא מבין מה זאת אשמתך! תזהר לך פעם הבאה #thumbsup

לא הבנת(או שלא הסברתי) נכון. הבחור כתב 100 כמו שצריך. במכס העדיפו בשלב הראשון להתעלם מההצהרה כדי שאבוא עם הקבלה האמיתית. כשהתעקשתי שההצהרה קיימת, הבחורה אמרה שהיא פשוט לא מאמינה בה.

שכחתי באמת לציין שבסוף יצאתי בזול. 260 שקל. אם הייתי יודע שזה רק מע"מ אולי לא הייתי מנסה לשנות את הערך מלכתחילה.
Dror_Shi
תומך
הודעה פורסם: חמישי 03 נוב',05 22:41   
אחלה חנות.
יש אחלה דברים,
מחברי שמינית יצוקים לאפקטים ישנים וכיו"ב.
פה בחנויות אלקטרוניקה התגובה היא-"למה אתה צריך את זה" במקום "יש לי" או "אין לי".
אפקטים מעולים.
עובדים עם ספקים אירופאים- כל הכבוד.

מה המינימום למשלוח שם יש לך מושג?
Wavelab 9.5 Pro/Nuendo8.3/Pro tools 12.5
motaboy
Act Compatible
הודעה פורסם: שישי 04 נוב',05 06:19   
נכנסתי, בחרתי פדאל ב19 דולר, לקח אותי לאיזהbananas.com הכנסתי את הכתובת שלי במשלוח ויצא לי 90 דולר בUPS בלי אפשרות לבחור משהו אחר.

:?: :?:
  smiov  
הודעה פורסם: שישי 04 נוב',05 08:32   
אין מחיר מינימלי למשלוח, אבל אם אתה שולח אפקט אחד המשלוח יעלה 35 דולר. על כל אפקט נוסף בערך 15-20, תלוי בגודל ובמשקל אני מניח.
אלה מחירים סבירים..

- בעצם דברים קטנים אני מניח שהמחיר יהיה הרבה יותר קטן. בעקרון זה פשוט המחיר שיוצא בחישוב שליחת חבילה באתר של סוכנות הדואר האמריקאית..

אגב, יש אפשרות או לשלם על האפקטים ואז לקבל תשלום נפרד במייל(גם PAY-PAL) על המשלוח, או לשלוח לפני הקניה מייל עם בקשה לתשלום אחד.. האפשרות הראשונה עדיפה מבחינת מכס, אחרת תשלמו גם מכס על המשלוח(ע"פ החוק חייבים לשלם גם על המשלוח, אבל דווקא בקטע הזה הם לא מקפידים בכלל למרות שהמחיר מוטבע ע"י חברת המשלוח על האריזה). אפשר גם לקבל הצעת מחיר על המשלוח במייל לפני הקניה. אם קונים ביותר מסכום מסויים, מקבלים 10% הנחה מהקניות הבאות.
liyboviz
המכס עובד מדגמית לדעתי
הודעה פורסם: שישי 04 נוב',05 13:06   
אין להם אפשרות להחזיק את כל מה שמגיע בדואר אז לדעתי הם קובעים לעצמם איזה אחוז מסויים ועובדים עליו...

מנסיון, בחבילות כמו כרטיסי קול, תוכנות, ברוב הפעמים לא דרשו ממני מכס...
על מקלדת שליטה או משהו גדול יותר - לפעמים כן, לפעמים לא...

אם זה לא משהו יקר, גם המכס יוצא זול...

עוד אתר לקניות של מוזיקה וכלי נגינה - כולל שימוש ב- Paypal
Shopmad.com
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » שדה התעופה

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון