תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 12:35
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
להחליף מיקסר DJ?
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » דיג'יי - DJ's
  סליו  
הודעה פורסם: שישי 22 יונ',01 05:47   
שלום
לפני 3 חודשים קניתי מיקסר די ג"י חדש מסוג ברינגר די אקס 500 עם 3 ערוצים
אולם אני רציתי בהתחלה מיקסר משוכלל יותר אמרו לי שהוא מספיק בשביל ההתחלה
היום אחרי 3 חודשים של עבודה איתו אני מרגיש שאני שולט בו ואני משתעמם לעבוד איתו מכיוון שאני מרגיש שאין הרבה מה לעשות איתו לכן אני חושב להתקדם למיקסר יותר משוכלל.
1.האם במיקסר יקר יותר ורציני יותר יש הבדל משמעותי בפונקציות שלו.

אשמח לקבל ייעוץ מקצועי יותר מהמוכרים

בתודה מראש יניב
SL
נציג עסק/מוסד/שירות
הודעה פורסם: שישי 22 יונ',01 08:40   
אז ככה , מיקסר d.j טוב הוא לאו דווקא מיקסר עם הרבה משחקים , הדגם שציינת נחשב לאחד המיקסרים הנחותים יותר מכל בחינה (בלי להעליב) , האי קיו שלו רע , הנדסת האנוש שלו זוועתית (כפתורי kill שכל פעם שניגשים לאי קיו לוחצים עליהם בטעות) ויותר מכל הסאונד פשוט גרוע (תשווה מול מיקסר אחר על מערכת טובה ותבין) או בקיצור הדבר היחיד שטוב בו הוא המחיר (וגם הוא לא משהו בהשוואה למה שאתה מקבל).

רוצה מיקסר טוב שישרת אותך עוד המון זמן ? או צעצוע עם הרבה אפקטים שנראה מאוד יפה אבל בינינו נשמע לא טוב ?!?.

אם הבחירה שלך נבונה ואתה מחפש משהו אמין עם פיידרים נשלטי מתח (vca) לך על rane או פורמולה או אם אתה יכול להביא מחו"ל datek , כמו כן חברת tascam מתכוונת לשחרר לשוק דגם חדש שנקרא x9 וצריך להיות מדהים.
המיקסרים האלה הם "ליגת העל" של המיקסרים לדי ג'יי ומחירם נע בסביבות ה 5000 עד 8000 ש"ח , בהחלט לא זול במיוחד למתחיל.

ליגה אחת מתחת נמצאים ה pioneer 600 שהבעיה שלי איתו היא הפיידרים הקצרים והרכים מדי (רגיש מדי) והdj2000 של רולנד שהוא המיקסר שהכי נהניתי לעבוד איתו עד היום למרות שהייתי עושה בו תיקון או שניים. המחירים: 4000 עד 5500 ש"ח.

ליגת הביניים בין ה"טובים" ו"הרעים" היא ecler וnumark מיקסרים עמוסי פיצ'רים עם סאונד סביר במחיר סביר 1500 עד 3500 ש"ח

והליגה למקומות עבודה : במקום הראשון gemini - אל תיגע אפילו עם מקל , מיקסרים פשוטים עמוסי דיסטורשן עוד לפני ששלחת סיגנל , פיידרים פשוטים זולים ורעים בקיצור אם אתה רוצה לבזבז כסף זה המיקסר בשבילך , בליגה זאת נמצאים עשרות מותגים המיוצרים בסין במקרה הטוב , רוב המיקסרים הם אותם מיקסרים רק עם שמות אחרים ואם תשלם עוד 20 ש"ח ידפיסו גם את השם שלך עליהם. אם כבר יש לך ברינגר (שהוא חבר כבוד בליגה זו) , אין לך מה לחפש כאן.

שורה תחתונה:יש יקר ויש זול , היקר איכותי והזול גרוע , אל תסתנוור ממשחקים מטופשים ומיותרים (כמו סמפלרים דלי איכות שנמאס מהם בדיוק 4 שעות אחרי שקנית את המיקסר) בדר"כ זה מעיד על מכשיר פשוט שמנסה להיות חכם.
הגישה שלי אומרת : אין אמצע ז"א אם אתה קונה משהו מליגת הביניים בסופו של דבר תרצה להתקדם ולקנות משהו טוב באמת , אז תחסוך קצת כסף תנגן עוד קצת עם מה שיש ותקנה מכשיר טוב באמת.
  סליו  
הודעה פורסם: ראשון 24 יונ',01 07:48   
רציתי לומר לכם תודה רבה רבה מכיוון שעד שקראתי את ההודעה הזאת הייתי סבור שהמיקסר שלי הוא עם הסאונד הכי פצצה לפי מה שאמרו לי כמובן לכן תודה רבה רבה לצוות המיקצועי שעזר לי ונתן לי כיוון חדש ומקצועי בתחום
תודה רבה יניב
SL
נציג עסק/מוסד/שירות
הודעה פורסם: ראשון 24 יונ',01 17:06   
עדכון דחוף:

יש מבצע אצל היבואן של פיוניר (ט.ר אלקרוניקה אם אני לא טועה - לא מ.ש אודיו!)על הדגם djm-600 שעולה עכשיו 3100 ש"ח כ ו ל ל מ" ע מ !!!!!!!!!!

הייתי אתמול בתערוכה ונדהמתי לשמוע את המחיר , אם יש לך כסף רוץ תקנה.

רק לצורך השוואה המיקסר הזה עלה לפני שנה וקצת 5500 .....
DJ-Herman-Mor
הודעה פורסם: שני 24 ספט',01 03:42   
SL אחי תהיה בריא אתה עונה לכל אחד ! :smile:
אז ככה לדעתי הDJM 600 הוא מיקסר משוכלל אבל יש לי ולעוד אנשים בעיה עם הסאונד שלו, אחרי שעשינו ניסויים (באולפן) גילינו שה 500 עם סאונד הרבה יותר נקי מה 600 אבל אם משעמם לך אתה יכול ללכת על המיקסר של KORG זאת חברה מקצועית מאוד שפעם ראשונה הוציאה מיקסר לתקליטן במיקסר יש לך 80 אפקטים (KAOSS PAD) שאתה שולט בהם עם אצבע בתוך ריבוע (כמו מסך מגע) זה מיקסר עם סאמפלר ומחירו 3100 שח במרום (היבואן - טלפון 036124465) המיקסר גם סופר BPM
או שאתה יכול ללכת על מיקסר כמו שלי הNUMARK הם קנו מKORG את הקופסת אפקטים (KAOSS PAD) ושמו אותו על המקסרים שלהם אומנם בהם יש רק 60 אפקטים לעומת 80 בKORG והוא גם יותר זול רק 2300 שקל כולל מעמ (אצל היבואנים של NUMARK - סנטרוניקס 035705223).. אני התרשמתי מ 2 המקסרים האלה הכי הרבה יותר מה DJM 600 של פיונייר .. אבל מיקסר זה רק לפי הנוחות של התקליטן תנגן על כל אחד מהם ותראה מה יותר מוצא-חן בענייך
שמח לעזור
bat
הודעה פורסם: שישי 08 פבר',02 18:16   
if your looking for mixer with effcts go for roland dj2000 if not one of the vestax pmc-175 or pmc275 depend on how much you whant to spend #thumbsup
dj trinity
הודעה פורסם: ראשון 05 מאי,02 23:50   
:shame:
אהלן אחי לדעתי עזוב אותך ממשחקים במיקסר אתה רוצה
קנה יחידה נרדת לדעתי לך לבטי בם בת"א וקנה את
xone
32
או
64 פשוט אחלה פטיפון והוא פשוט מהליגה העליונה
עם ראית פעם את המיקסר של red האינפיידר משהו דומה בלי 3 קרוסים אלא קפטורי ששולטים על קרוס אחד
וגם פילטר מובנה והוא לוקח את הפיוניר ושלא נדבר על הרולנד שהוא מיקסר שנגמ כמו הג'ימני בערך!
dj trinity
הודעה פורסם: ראשון 05 מאי,02 23:52   
אוקי לגבי ההודעה הקודמת שלי כנראה הייתי קצת מסטול... אז לא פטיפון אלא מיקסר
והוא ממש חביה עם תתקלו בעוד בעיות ני אתרגם לכם...
Mr-T
הודעה פורסם: שלישי 07 מאי,02 22:41   
אני הייתי רוצה לדעת איפה בדיוק ניתן להשיג djm-600
ב 3100 כולל מע"מ?
אני בררתי ב ט.ר והם אומרים שהם מוכרים את המכשיר ב 4100 כולל מע"מ! ושאין להם מושג אודות "מבצע".
האם זו טעות? או שבאמת ניתן להשיג את המכשיר הזה במחיר זול יותר?.
כמו כן בנוגע ל 9-X האם יש לו BPM COUNTER?
אני מחפש מיקסר איכותי למטרת מיקסים כולל סקראצים
ולכן חשוב לי שהפדר יהי איכותי.
האם בכל זאת הפיוניר הוא התשובה הטובה ביותר?
תודה על כל תגובה מראש.
paztom
הודעה פורסם: חמישי 09 מאי,02 06:44   
טוב, פשש... ממש תשובות יפות ומפורטות ...
למתחכמים יותר יש אתר פרומים על ציוד תקליטנות ועוד בארה"ב שמאגד המון עשרות אלפי משתתפים
http://www.futureproducers.com
מיקסר .... מיקסר זה לב ליבו של התקליטן.. יכול להיות לך פטיפונים פשוטים , מערכת בומבסטית עם מגברים וכל הבלה בלה בלה , אבל בלי המכשיר היחיד שיוציא לך את הסואנד כמו שצריך לא שווה כלום.
אני מדבר על חברה של מיקסרים שהיא בין החברות המובילות בתחום, כמובן שיש יותר טובות אבל היא ממש טובה.
VESTAX זה השם אחי , לי יש את ה VESTAX - PCV 275 והמיקסר הזה פשוט מעולה , הסליידרים שלו חלקים וארוכים , המגע שלו מעולה והאיכות פצצתית ביותר.

זהו המיקסר הראשון שלי ואני בטוח שאני אשאר איתו לעוד הרבה זמן.

חשוב מאוד להבין שמיקסרים מחולקים ל - 2 סוגים:
מיקסרים עם אפקטים ומיקסרים בלי אפקטים.ז
המיקסרים בלי האפקטים הם מיקסרים שפועלים אנלוגית ולכן הם לא מתחממים ואם כן אז ממש ממש מעט ולעומתם המיקסרים עם האפקטים הם מיקסרים דיגיטלים ולכן הם מתחממים הרבה יותר מהר ויש סיכוי להפרעות באיכות עקב העניין.

במיקסר שלי יש, יש יציאה וכניסה לאפקטים כך שאם אתה רוצה אפקטים אתה קונה מכשיר שמותאם רק לאפקטים וכל החיבור למכשיר המיקסר הוא פשוט ונוח.

חשוב מאוד שקונים מיקסר לדעת לאיזה מטרה קונים אותו.
אם אתה רוצה לעשות סקראצ'ים אז לא כל מיקסר בהכרח מתאים לך ולפעמים אין צורך בכל האופציות שיש למיקסר להציע והם יכולות להיות מיותרות.

עוד דבר זה גם שחשוב לבדוק כמה ערוצים יש במיקסר וכמה ליינים אפשר לחבר לכל ערוץ , אצלי לדוגמא יש 3 ערוצים שלכל ערוץ מתחברים 3 חיבורים ( PHONOE+2 LINE )
חשוב לוודא אם הקיו של האוזניות הוא פרי פיידר או לא כדי לדעת מה אתה שומע כשאתה מכוון אם המיקס שלך.

עוד דבר שחשוב זה KILL BUttons אלו הם KNOWBS שפשוט משתקים תחום תדרים במיקסר והנפוצים זה , השתקת הבאס , השתקת המיד והשתקת ההיי. כפתורים אלו מאוד יעילים ועובדים בצורה מעולה

בקיצור יש עוד מלא דברים שאפשר להתייחס אליהם , אני את כל הציוד שלי מחוץ לארץ , הפטיפונים מגרמניה והמיקסר מארה"ב , אל תפחד להזמין מארה"ב ..
http://www.pssl.com- מאוד מאוד אמינה וטובה.
הזמנתי משם את המיקסר ותוך 3 ימים מהרגע שהזמנתי הוא כבר היה על השולחן אצלי בחדר..

טוב , כתבתי הרבה, אני מקווה שעזרתי קצת לכל העניין..

בהצלחה לכל מי שקונה ואשמח לענות על עוד שאלות.

חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » דיג'יי - DJ's

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון