תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 03:36
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות
  CosmoGrill  
Act Compatible
טיניטוס- טיפול באמצעות שדות מגנטיים?
הודעה פורסם: חמישי 13 יול',06 00:43   
ציטוט:
בעזרת טינקס אפשר להיפטר מטינטון ללא שימוש בתרופות וללא תופעות לוואי. אוזניות מיוחדות מעבירות שדות מגנטיים רוטטים לתאים החולים ומביאים להם אנרגיה שמווסתת את מערכת הבקרה שלהם.

מישהו ניסה את זה?

האינטואיציה אומרת שזה בולשיט, אבל מעניין אותי אם מישהו התנסה בזה.

דרך אגב, חודשיים בהודו והטיניטוס נרגע משמעותית. מומלץ, גם בלי קשר...
Places
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 13 יול',06 01:30   
אני מרפא טיניטון בעזרת כדורי פלאפל, פרטים בחתימה.

או באירוך, האינטואציה שלך נכונה.
אם נתעלם לרגע מזה שעדיין לא יודעים בדיוק איך נוצר טיניטון (וזו התעלמות גדולה), שדה מגנטי משפיע על מוליכים טובים, ואתה, אתה לא מוליך משהו.
(או בקיצור, שדה מגנטי בעוצמות כאלה לא משפיע על המוח, ובטח שלא מתקן נזקים שבטעות נקרים בדרכו)
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: חמישי 13 יול',06 07:56   
כאחד שמטונטן כבר 10 שנים, ועבר כל בדיקה אפשרית, אני יכול להגיד שרבים מאלה שבאים להתמודד עם הבעיה לא ממש מבינים מה היא, להוציא כאלה שהם בעצמם מטונטנים.
טינטון זו הגדרה כללית מדי עבור סימפטומים של כביכול-שמיעת רעשים מובנים, באם הם קיימים או מובאים לתחושה שהם קיימים.
הסיבות יכולות להיות רבות, לא בהכרח באוזן, והגדרת ריפוי אחיד לכולן תהיה בגדר אחיזת עיניים, להוציא מקרים בהם רגיעה ואוטוסוגסטיה מהווים תמיכה ולעתים פתרון. שזה גם לא רע ולא נשלל כמובן.
אצלי, לדוגמא, מצאתי שיש קשר ישיר לשינה או מצב שינה, ולאחרונה יצא לי לעבור טיפולים אצל אחת שאני מוריד את הכובע בפניה - הראשונה שהצביע לי על מוקד טינטון, ואף הראתה לי בספרות המקצועית היכן יכול להיות המקור (אצלי, במקרה שלי, כמובן), מה שאף רופא עד היום לא טרח להזכיר או לבדוק, למרות שהתגלתה אצלי היצרות בין-חוליתית בצאוור וגם תזוזת הראש משפיעה על הרעש (ברוכים הבאים למועדון המחשב). שכך, היא החלה לטפל בכיוון זה (חוליות C2-3, פה ולסת {שזה טיפול שבחיים לא ידעתי שקיים}), ובזמן הטיפול הרגשתי שיש שינויים מבחינת הסימפטומים ועוצמת הרעש. אני אחזור עם תשובות בדוקות רק לאחר שאבחן כמה הטיפול עזר (עברתי רק טיפול אחד ספציפי לזה), וזאת כיוון שהיא כעת מטפלת בגרמניה ואמשיך בטיפולים רק עוד כחודש כשהיא תחזור.
ds-sound
תומך
הודעה פורסם: חמישי 13 יול',06 09:56   
כאחד שמוביל מזה כארבע שנים קמפיין בשם "טינטון זה לא כיף", יצא לי להתקל במוצר, ואף לשוחח עליו עם מספר רופאים.
העקרון העומד בבסיסו, הוא שהשדות האלקטרומגנטים זוקפים את שערות האוזן השבורות שבשבלול, בדומה לשיערות המזדקפות בנוכחות חשמל סטטי.
לא ניסיתי את המוצר בעצמי, אבל הרופאים איתם דיברתי טוענים שההשפעה של שדה אלקטרומגנטי זניחה בסביבה רטובה (שהיא סביבת השמע שלנו - השערות בשבלול נתונות בתוך נוזל). ההצלחה היא לרוב עניין של אוטוסוגסטיה, כפי שהזכיר ראובן, כיוון שלטינטון יש גם מימד פסיכוסומטי. לעיתים האפקט המקל הוא למעשה אפקט הפלאסיבו...

ועדיין, אני חושב שלו בשביל הסיכוי להקלה, שווה לנסות את המכשיר הזה.
דרך אגב, מה דעתכם על קניה קבוצתית? עשרה אנשים שזורקים 200 ש"ח כל אחד יכולים לרכוש את המכשיר, ולהעביר אותו בינהם. אני מוכן להשתתף בניסוי. מי עוד?
stern
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 13 יול',06 13:08   
ds-sound :
ועדיין, אני חושב שלו בשביל הסיכוי להקלה, שווה לנסות את המכשיר הזה.
דרך אגב, מה דעתכם על קניה קבוצתית? עשרה אנשים שזורקים 200 ש"ח כל אחד יכולים לרכוש את המכשיר, ולהעביר אותו בינהם. אני מוכן להשתתף בניסוי. מי עוד?

אולי כדאי להכניס את זה להטבות של כרטיס המועדון #smile

ראובן, אם יש עידכונים אני אשמח מאוד לשמוע.
  CosmoGrill  
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 25 יול',06 20:54   
ציטוט:

אני חושב שלו בשביל הסיכוי להקלה, שווה לנסות את המכשיר הזה.

הייתי בטוח שהגבתי על זה... תשמעו, אני חושב שרצוי לעשות סדר בעניין של הטיפולים, כל יום צץ לו מישהו חדש עם שיטה חדשה, ומעניין לשמוע אם אנשים טופלו בזה ממקור ראשון. זה סופר חשוב להרבה מאיתנו, שלא יכולים להרשות לעצמם את הטיפולים שמערבים סיכוך ומיסוך והרגלת המוח להתעלם מתדרים גבוהים.
עכשיו שמעתי על משהו בשם "נר הופי", ש"יכול מאוד לעזור בהרמת השערות שנשכבות על עצם השמע והוא מנקה שם את השעווה והנוזלים ואז מרגשים הרבה יותר טוב
ופחות רעשים".
מישהו יודע מה זה?

בקשר לאלקטרומגנטי-
אם יש הענות, אני אשמח להצטרף לקבוצת רכישה. בכל מקרה קראתי שבמכון "הדים" משכירים אותו ב100 ש"ח לשבוע.
ds-sound
תומך
הודעה פורסם: רביעי 26 יול',06 00:49   
CosmoGrill :
עכשיו שמעתי על משהו בשם "נר הופי", ש"יכול מאוד לעזור בהרמת השערות שנשכבות על עצם השמע והוא מנקה שם את השעווה והנוזלים ואז מרגשים הרבה יותר טוב ופחות רעשים".

משהו כאן נשמע לי מוזר...
"נר", ככל הידוע לי, הוא משהו שמחדירים לתוך נקב, במקרה הזה כנראה תעלת האוזן.
בתעלה מצטברת שעווה שהתפקיד שלה להגן על האוזן, אבל במקרים מסויימים (כמו פקקי צרומן) אכן כדאי לנקות אותה.
מה שכן, אין בה נוזלים. הנוזלים נמצאים בתוך השבלול, איפה שנמצאות השערות השבורות הגורמות לטיניטוס ובעיות שמיעה אחרות.
עצם השמע (שלושתן) נמצאות בכלל בתווך, בין לבין.

יש כאן איזשהו ערבוב בין האוזן הפנימית, החיצונית והתיכונה, וזה נשמע לי קצת חשוד.
מאיפה לקחת את הציטוט הזה?
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון