תפריט
שלום Anonymous ::: 2021, 07:44
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
חברי האתר - הציגו את עצמכם
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (60) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הסלון
mirib
הודעה פורסם: שני 24 יול',06 18:23   
שמי אייל מרקוביץ אני חבר בפורום הזה כבר חמש שנים ואיך לומר זאת אני מאושר מהיום שניכנסתי לפה.... #biggrin

אני בן 29 מתגורר בקיבוץ תל-קציר שליד הכינרת .

הגעתי לפה בעיקבות לימודי סאונד במכללת עמק הירדן.

לפני כמה שנים גיליתי את מוסיקת הטראנס ולאחר כמה שנים החלטתי לנסות וליצור את המוסיקה הזו בעצמי .

אין ספק שהפורום הזה נתן לי הרבה ידע וכלים שעזרו לי במשך השנים ונתנו איזשוהי דחיפה להפקה שלי.

זהו עד לפה.....
#thumbsup
yair
הודעה פורסם: שני 24 יול',06 21:11   
M.E :
הייתי מאוד שמח לראות כאן את ZOOOT ו - yoramilan . שניים שכמעט מכל תגובה שלהם אפשר ללמוד משהו........

הצלע השלישית מבחינתי לחבורה הזו הוא צופיפניק שכבר מופיע פה למעלה.....

יאללה חברים תרימו ת'כפפה.

נראה לי שקצת הגזמת,עם כל הכבוד -
להכליל את צופיפניק באותה נשימה עם zooot..... , קצת מרחיק לכת הייתי אומר.אם כבר,אז הצלע השלישית לחבורה המכובדת הזו הוא מר ראובן מנשרוף - האיש והאגדה!
M.E
הודעה פורסם: שני 24 יול',06 21:38   
יקירי yair,

אני מניח שצופיפניק אולי לא יודע ו כמו ZOOOT שאכן מאלף אותי בכל תגובה שלו.....אבל הוא בהחלט תורם לא מעט לי ולחברה כאן. נכון, אין כמו ZOOOT אבל גם לצופיפינק מבחינתי יש מקום במשוואה שלי.

ראוי לציין שאני לא מכיר אף אחד מהאתר וגם לא את אלה שציינתי.....ממש אין לי מושג מי הם והופתעתי לגלות שצופיפניק כל כך צעיר. רק מאוד התרשמתי מהתגובות המקצועיות ונכון בעיקר של ZOOOT.

על ראובן אין מה להגיד......הוא המלך כאן. הוא לא צריך שאני אגיד את זה. הוא יודע ואני יודע את זה שכולם כאן שחקנים בהצגה שלו.

Peace
הודעה פורסם: שני 24 יול',06 21:54   
M.E היקר,
צודק בהחלט. טענת טיעון הגיוני,והלוואי שכל מי שהוזכרו כאן ימשיכו להעניק לנו ממיטב הידע, התובנה והמקצוענות שלהם.

יאיר סתוי
בן 37
פסנתרן ומעבד מוסיקלי
שרת בגלי צה"ל כעורך מוסיקלי בין השנים 87-90
ליווה וניהל מוסיקלית הופעות של בועז שרעבי,רון שובל, חנן יובל,
עוזי חיטמן ז"ל ועוד כהנה וכהנה.
הקים והיה מנהל מחלקת המוסיקה של רדיו ללא הפסקה 103 FM
עובד בשיתוף פעולה עם גרי אקשטיין בהפקות לזמרים ויוצרים.
stern
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 24 יול',06 22:27   
יאיר, שמעתי (מזמן...) הקלטה מהופעה אצל קוטנר שלך, של גרי אקשטיין ושל נתן כהן ונהנתי מאוד מעבודת הקלידים (ומהמוסיקה כמובן). יש לי את זה עדיין מוקלט איפה שהוא... #thumbsup
yavin
הודעה פורסם: שני 24 יול',06 23:25   
יבין לוי. בן 19.5 מהמרכז - חבר פסיבי .
עשיתי מעט דברים בחיים שלי, אין לי שום דבר שהיה מושלם לדעתי לכן אני לא מציג אותו.

גדלתי עם אח מוזיקאי שפרש לגמלאות מוקדם מהמצופה.
בכיתה ג' התחלתי ללמוד תופים. אחרי שלוש שנים המורה עזב כדי לנגן בחו"ל ומאז שהוא עזב אני כבר לא נוגע בתופים.גיליתי את הגיטרה, הפסנתר ועוד כמה כלים נחמדים בכוחות עצמי ומאז מתמודד איתם בכוחות עצמי עם התיימרות להתיימר תמיד.

ברגע זה מחפש נגנים וזמרים מעניינים ויצרתיים לעבוד איתם בשיתוף
kerennitzan
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 25 יול',06 11:33   
קרן ניצן, 33 (and growing)
אני לא יכולה להשתוות לכל הכותבים הנפלאים כאן, ולספר את סיפור חיי אז אתן כמה אנקדוטות ותשלימו לבד בדפים הריקים שבסוף החוברת.
באתי מבית מוסיקלי (אמא על פסנתר, אבא מחנטרש עם מפוחית, אבל אוסף תקליטים מרשים ביותר); בגיל צעיר למדתי פסנתר אבל לא התמדתי (העדפתי לצחוק על המורה שלי ולקרוא לו 'חמור'. אני חושבת שכנראה היתה לי סיבה וזה היה מאד מצחיק בזמנו). בגיל 17 לקחתי גיטרה לידיים ותוך זמן יחסית קצר היתי הטובה ביותר בכתה (כתה שבה כל אחד ניגן קצת גיטרה). משנת 92 עד 99 ניגנתי בכל מיני הרכבים, בחלקם גיטרה, בחלקם בס, בחלקם שירה, בחלקם קולות, בכולם השתלבו חומרים שלי. ב 99 אחרי פירוק של ההרכב האחרון החלטתי שאין לי כוח להתחיל לחפש שוב אנשים/הרכבים ואני אנסה להתעמק בלעבוד בבית עם המחשב. זה לא ממש עבד. ככה זה שהמשמעת העצמית שלך היא 0.

ב 2002 עברתי תאונת דרכים די קשה ובה איבדתי ביד שמאל אצבע אחת, והשניה בקושי מתפקדת. ניסיתי לחזור לנגן על גיטרה כחלק מתהליך השיקום, בין השאר ניסיתי להפוך ידיים ולנגן כ'שמאלית' אבל... זה לא ממש הלך. החלטתי לעבור לנגן בס במקום זה, כלי פחות דומיננטי בד"כ, וברוב המקרים משמיע "צליל יחיד" באותו זמן (ולכן לא דורש אצבועים של כל האצבעות בו זמנית). מאז ניגנתי עם כמה וכמה הרכבי רוק בעיקר על בס (אבל גם קולות, וכתיבה/הלחנה) אבל שום דבר שזכה להשמע איפשהו.

בימים אלו אני עובדת על הרכב טריביוט (כן כן, עוד טריביוט, איפה ההוא ששנא מופעי טריביוט?) ל Pixies. בקרוב אנחנו עושים "ניסוי כלים" בתור מופע חימום (בעוד שבועיים וחצי), ובתקווה להרים מופע מחווה לפיקסיז שירוץ בכל הארץ (או לפחות בבלום בר #biggrin).

זהו. אין לי מה להוסיף.

#sleep (<-- זה אתם, אחרי שהרדמתי אתכם)
צופיפניק
S.Supporter
הודעה פורסם: שלישי 25 יול',06 12:00   
לשים אותי באותה קטגוריה עם זוט (ועם יורם) זה באמת קצת מוגזם. אבל תודה רבה, זה גורם לי אושר רב לראות שמעריכים את ההשקעה שלי בפורום #smile

קרן - אני שמח לשמוע שלמרות התאונה לא הפסקת לעשות מוסיקה ולנגן... זה ממש מדהים בעיני.
עדי זילברברג
הודעה פורסם: חמישי 02 נוב',06 00:34   
יאללה, נותן אותה בלינק (אבל כבד) למי שמעוניין להתעמק בי בדרך הכי סופנית טו דייט:
http://stage.co.il/s/605451
בנציון
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 02 נוב',06 04:06   
קרן, אני מכיר אותך בדיוק כמו שאת מכירה אותי.. #smile אבל עשית לי צמרמורת, הסיפור שלך מעורר השראה, את גיבורה ואני מצדיע לך. (ו- דג'אנגו ריינהרט ! מאחוריך..על הבאס..) #thumbsup
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הסלון

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6   הבא
עמוד 2 מתוך 6

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון