תפריט
שלום Anonymous ::: 2021, 07:37
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
חברי האתר - הציגו את עצמכם
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (60) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הסלון
ravitzj
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 31 מאי,11 16:43   
קוראים לי יעקב רביץ,אני דיי גבוה,אוהב מרשמלו וקבב רומני,גם קרמבו.
גדלתי על ג'ימי הנדריקס (כלומר אני גדלתי הוא החליט שלא),אוהב רוק מכל הסוגים,
חולה על קיק ובס שיושבים בול ,לא אוהב פקקים,מת על אקט,קם מוקדם.
מנגן גיטרה וגם מלמד,מתעקש לבזבז זמן על טייק בשלב ההקלטה מאשר אחרי ההקלטה.
אוהב קפה והרבה,מדבר שטויות רוב הזמן,לא אכפת לי שברק הוריד את הפלולה,מת על כלבים.
זה בקיצור אם אתם רוצים עוד תקראו פה,
תעשו חיים ותבלו. #smile
הודעה פורסם: שלישי 31 מאי,11 17:16   
שמי יונתן, בן 30, מנגן על פסנתר/קלידים מגיל 7 בערך.
התחלתי מפסנתר קלאסי אצל מורה, אבל בשלב מסויים נמאס לי, במיוחד בגלל שהייתי חייב לנגן כל תו בדיוק כמו שהוא כתוב ובסוף זה כבר חירפן אותי. אז נפתחתי לעולמות של רוק וקצת ג'אז (במינון נמוך יחסית).
אחד מהדברים שיותר הלהיבו אותי זה ההיכרות עם סינתיסייזרים וסאונדים, שפתחו לי מימד חדש בנוסף למימד התווים. בנוסף, אני מאוד אוהב סולואים של גיטרה חשמלית, ולמרבה ההפתעה לא אוהב לשמוע פסנתר בדר"כ.
לצערי הידע שלי נגמר בנגינה, ואין לי מושג ירוק לגבי כל מה שאמור לבוא אחרי ומסביב לזה (מיקסינג, מאסטרינג וחיות אחרות).
kimchy
S.Supporter
הודעה פורסם: שלישי 31 מאי,11 17:32   
הרביץ הזה, זה כמו ארטיק שוקולד ביום קיץ לוהט - כל הזמן בא לך לתת עוד ביס ועוד ביס... #biggrin

יונתן, אתה חבר ואני מכיר ואני משוחד, וכל הג'אז הזה, אבל אף פעם לא שמתי לב לעניין הגיל
וכרגע, אני קולט שהנגינה שלך נשמעת כמו של מישהו שגילו המנטלי ונסיונו המוסיקלי הוא הרבה מעבר לשלושים... #sorry
Metheny
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 31 מאי,11 17:39   
אודי, כפרה עליך יא עיוני #smile
דבר אחד אני יכול להסכים, זה שמנטלית אני בן 70... (ולאו דווקא מהבחינה החיובית) #lol
C172
Expert
הודעה פורסם: שלישי 31 מאי,11 21:04   
יענק'לה, קמחי ויונתן....
אני יושב פה ונקרע מכם #smile

ויונתן, אתה לא מפתיע אותי עם הסולואים גיטרה. לי, למשל, יש איזה פיקסציה על אקוסטיות....אלו ישר מסדרות לי את הורידים בראש במקומם הטבעי.
כמו שנאמר, הגראס של השכן תמיד ירוק יותר #lol
הודעה פורסם: שלישי 31 מאי,11 22:22   
איכשהו הייתי משוכנע שכבר כתבתי בשרשור הזה...

אז אני אורן, במקור מהרצליה. בשנים האחרונות בקלגרי שלמרגלות הרי הרוקי.
מנגן על קלידים/פסנתר מגיל 13 בערך, גיטרה מגיל 16, ומפרק ומרכיב מכשירים מאז אני זוכר את עצמי #smile
התחלתי להקליט בבית אי שם לקראת סוף הצבא, כשהיו לי קצת יותר סופ"שים בבית, ואחרי השחרור עבדתי תקופה כעוזר טכנאי ב-STUDIO DM בקיבוץ עינת. עבדתי כמה שנים כסאונדמן צמוד של להקה בשם "השכנה ממול" (השם יקום דמה) וניגנתי בכל מני פרוייקטים בסצנה הסטודנטיאלית בבאר שבע. מאז שאנחנו פה יוצא לי לנגן בכל מני הרכבים קטנים, בעיקר אקוסטים, ולוקח עבודות הקלטה, מיקס וPA מזדמנות בשביל הכיף (ולפעמים להשלים הכנסה).
בחיים האמיתיים אני מסיים את הדוקטורט שלי בלימודי דתות (הלכה יהודית ואסלאמית), נשוי ואבא לאיתן הקטן (10 חודשים), שכבר מראה חיבה יתרה למיקסרים, גיטרות ובעיקר פסנתר #smile
הודעה פורסם: שלישי 31 מאי,11 23:38   
שמי אורי,
חזרתי לפני כשנתיים אחרי שהות של שנתיים בארה"ב לצורך פוסט דוקטורט של אשתי
גדלתי בבית מוסיקלי,
אבי ניגן גיטרה סקסופון ופסנתר ובין השאר היה מהנדס באלעל
אחי הגדול מנגן קלידים ואחי התאום למרות שהוא לא מנגן אני חושב שהוא הכי מוכשר במשפחה.

בגיל 16 הקלטנו קטע יווני אני נגנתי על הדרבוקה ואחי התאום רק לצורך ההקלטה הזאת למד לנגן על גיטרה 12 מיתרים עם feel של בוזוקאי מנוסה, אני עד היום בשוק מזה למרות שעברו יותר מ-20 שנים.

ביום אני איש סיסטם בחברה מאוד גדולה ומוכרת בערב אני איש משפחה לשני ילדים מקסימים ובקצוות של היום אני מנסה להיות גיטריסט טוב יותר מהיום הקודם.

שהייתי צעיר יותר, ניגנתי בכל מיני להקות רוק ביניהם טנארא ומשמרת הצניעות
השהות בארה"ב שינתה את חיי מבחינה מוסיקלית כי פתאום הבנתי שאם אני רוצה לנגן טוב ולא להתבאס בג'אמים אגב כל יום ראשון הלכתי לג'ם במקום שבו התגוררתי, אני צריך להתאמן ולהתפתח, אין לי הרבה זמן לשבת לנגן אבל משתדל למצוא זמן להתאמן

למרות שיעקב רביץ מתבאס מזה "שערקתי" לג'אז אני מרגיש שיותר נכון לי היום לנגן ג'אז בלוז שזה השילוב האולטימטיבי מבחינת, יכול להיות שבעתיד אני עוד אחזור לנגן רוק אבל כרגע מבחינה פיזית אני לא מרגיש כשיר מספיק, עברתי ניתוח ביד שמאל לפני שנתיים כדיי לשפר את המצב וזה לא כל כך עזר, סיפור ארוך לא אכנס לזה עכשיו.

אפשר לשמוע קטעים שלי בדף שלי במייספייס ואפילו יש קטע מהתקופה שעוד יכולתי להביא אותה בפרזות רוק (הקטע נקרא פושקר )
תקציר הג'ירפה
הודעה פורסם: רביעי 01 יונ',11 11:29   
שמי גל ולנסי.

אני עוסק במוסיקה מגיל 13 בערך שהחלטתי יום אחד שאני רוצה לנגן בסקסופון. בהיות קיבוצניק (לשעבר ועכשיו שוב פעם) אמרו לי בסדר קח.

נתנו לי סקסופון אלט buffet ישן וחמוד והתחלתי לנגן. משם המשכתי לטנור ואפילו בריטון לזמן קצר. בתכלס גיליתי עובדה מצערת אחת. למרות שיש לי יכולת לשמוע אחרים בצורה מצויינת ועם דקויות עדינות אני עצמי לא מסוגל לשמוע זיופים עצמיים. מה שמאוד פוגע ביכולת שלי להלחין או בכלל לעשות משהו מוסיקלי ברמה גבוהה.. סוג של דיסלקציה מוסיקלית...

לקראת הצבא התחלתי להתעסק בפאב הקיבוצי, קצת DJ והגברה בסיסית.

אחרי הצבא התחלתי לעבוד בחברת DJ ושם גילית את הסאונד וההגברה. התמזל מזלי והבעלים הפדאנט קנה דברים טובים apogee, jbl array וכו' כך שהיה לי כיף.

כשהתחלתי לשאול שאלות שלא היו להן תשובות מצד זקני השבט הבנתי שזה הזמן ללמוד.

עמק הירדן (מכללת כנרת ) היה הבית שלי למשך שנתיים ובאמת באמת הרגשתי שהגעתי למקום הנכון.
סיימתי ואמרתי לעצמי הנה אני הולך לכבוש את העולם! אז זהו.. שלא.
עזרתי להקים את הביט בחיפה בכל הפן הטכני במשך חצי שנה והיה כיף- עד שהתחלפה ההנהלה. עבדתי בחברות הגברה שונות, בבתי ספר בתור מדריך קרב למחשבים ואפילו העברתי קורס בחקלאות אורגנית..

בתכל'ס כיום אני עובד במחשבים. פיתוח אתרי אינטרנט ותמיכה טכנית. לא בדיוק מה שציפיתי לו. אבל גם עולם ההגברה לא היה מה שציפיתי לו. אז נו שויין.

הסאונד עדיין ברקע, בודק את אקט לפחות פעם ביום ועובד בחברת הגברה נעימה ומקצועית פעם בשבוע. בעיקר כדי לזוז קצת ולחיות את המה שאני אוהב. למרות שזו לא פרנסה קבועה.

מגדל אשה שני ילדי שהם העוגן של חיי ההזויים ואולי גם אוגר בקרוב.
קוראים לי דושי. אני חושב שהעולם יפה.
הודעה פורסם: רביעי 01 יונ',11 15:27   
קיצור תולדות הזמן.
קוראים לי דושי שזה בעצם דוד שיין.
אני מחנך בבית ספר יסודי, נשוי+ילד
אוהב את היצירה לנגן לחקור ולכתוב.
מבלה באולפן שלי ומלטף חתולים וכלבים כאשר מזדמן.
מעט מופיע ועושה רק מוזיקה שטוב לי לעשות.
למדתי אצל יואב גרא לפני2000 שנות גלות ועבדתי בכמה אולפנים מהדור הישן של סלילים וידיים במיקס חחח
לפני 3 שנים התחלתי את המעבר לעידן הדיגיטאלי והתמחשבתי בדילייי של עשור כך שיש כאן הרבה ישן וחדש.
אני בעיקר מתחת לעץ הרוק אך גם במחוזות אחרים מבלה.
אז זהו שיתוף קצר לעכשיו #guitarist
הודעה פורסם: רביעי 01 יונ',11 15:46   
ציטוט:
למדתי אצל יואב גרא לפני2000 שנות גלות ועבדתי בכמה אולפנים מהדור הישן של סלילים וידיים במיקס חחח

אם הדרך בה הוקלט התקליט החדש של ה-Foo Fighters (*) תתתגלה כמגמה עולמית, אתה
עלול למצוא את עצמך מחזיק בידע שערכו לא יסולא בפז #thumbsup #yes

* התקליט הוקלט ובושל תוך שימוש ב-"סלילים וידיים במיקס" (סלילים = המפיק חותך ומדביק סלילים, "כמו פעם" ;
ידיים = 3 או 4 זוגות ידיים על מיקסר 1608 - בו זמנית. אין אוטומציה, אין הארד דיסקים ואין פרו-טולז. הכל לייב - תרתי משמע)
מיקס זה מיקס, אתם מיקסרים או שאתם קוף.
פשוט.
(מייקל בראואר)
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הסלון

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6   הבא
עמוד 5 מתוך 6

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון