תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 11:25
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

נישת הסקירות החדשה של אקט מוסיקלי
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (100) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כתבות נושא ומדריכים
  ReuvenM  
Administrator
נישת הסקירות החדשה של אקט מוסיקלי
הודעה פורסם: חמישי 21 ספט',06 16:29   
שלום לכולם #smile
אפשר שחלק כבר שמו לב לקישור למעלה, ואולי גם נכנסו לחלק החדש באתר, הנה, לאחר תקופת תכנון והרצה אנחנו שמחים לפתוח את נישת הסקירות של אקט מוסיקלי בפני חברי הפורום.
נא להכיר:

נישת הטסטר מציבה ממשק שהושקע בו רבות, וזאת כדי לאפשר לחברים להציג את התרשמותם וחוויותיהם מציוד ושירותים בענף, בצורה מתומצת, קלה, ולעניין. בלי פילוסופיות, בלי סיפורים, בלי עודף נתונים, וכל זאת כדי שכל מי שירצה לרכוש מוצר או להשתמש בשירותים שונים בענף, יוכל לקבל משוב מאלה שהתנסו בכך.
מומלץ להיכנס ולקרוא במה מדובר וכיצד לשלוח סקירה. ממשק שיגור הסקירה מכיל כלים שונים ומאפשר להעלות תמונות (תמונה מרכזית ואלטרנטיבית או בהגדלה). הוא דינמי מספיק כדי לקבל אליו יצרנים, חנויות וקישורים של כל מה שאין בו (והוא כבר מכיל רשימה מכובדת של חברות, חנויות ואתרים).

יש לזכור שהנישה הזו מיועדת לעזור לחברים, וכאשר החבר שולח סקירה הוא עוזר בכך לאחרים להחליט, לגבש דעה או ללמוד היכן כדאי לרכוש.
לפני ששואלים "מה אם כל החנויות ייכנסו וישלחו 'סקירות'?", יש להבין שהכול תחת שליטה, והם מנועים מכך.

אמנם מוצרים הם הדבר הראשון שעולה בראש כשאומרים "סקירה", אך הנישה הזו מציעה אפשרות לסקור מדיה (ספרים, דגימות, תוכנות), שירותים (מוסדות לימוד, מעבדות, אולפני הקלטה, חדרי חזרות וכו'),וגם מוצרים ייחודיים בייצורם לענף (כמו מחשבים שלמים, קופסאות ניטור, אוזניות ספציפיות, כבלים, מיתרים ועוד) - למעשה כל דבר. כמובן שאשמח לשמוע על הצעות לשיפור ותוספות, רק רצוי לעבוד עם הנישה קצת כדי להגיע לכדי הצעה.

אני מאמין שהצבנו משהו ייחודי (גם בהיקף עולמי), כזה שהוא לא בבעלות איזו חנות או אתר מכירות, ומציע כלים שכאלה. הממשק משלב טכנולוגיות מתקדמות לשיפור הניווט, המיון, הדירוג והלכידה של נתונים ועיבוד תמונה - כולו על טהרת תוכנה משלנו וחשיבה מיוחדת לענף.
הנישה מציעה מחלקות ותת-מחלקות. הניווט בכל עמוד מתבצע בהקשר של הפרמטר. כלומר, ניתן ללחוץ על שם מחלקה, תת-מחלקה, שם יצרן, שם משתמש וכו' כדי להגיע למיון מיידי או לעבור מאזור אחד לשני. הממשק מציע תאימות לדפדפנים, במיוחד פיירפוקס, ואם יש עוד בעיות שאינן במקור בדפדפן, אשמח לשמוע עליהן.

בנושאי הדירוג, כאן ניתן לתת ציון כללי למוצר/שירות, וגם לפרמטרים ספציפיים שלו, כמו איכות צליל, תפעול, אמינות, וגם התמיכה והשירות הניתנים למוצר.
כמו כן ניתן להגיב בכל סקירה, ואם אתה בעליו של אותו מוצר תוכל גם להוסיף ניקוד משלך, אשר ישוקלל בזמן אמת.
דירוג נוסף ניתן גם לסקירה עצמה, לאופן הגשתה ואיכותה, וגם זה משוקלל בזמן אמת (לא עוד עמודים מתרעננים).
הקינוח של הסקירה מציע עמודות בעד ונגד הניתנות למילוי, חשובות בפני עצמן.
בנוסף ניתן לשלוח התראה (הערות, בקשות, שגיאות..) מכל סקירה, וזו מגיעה לשולח הסקירה ולאחראים. גם כאן זמן-אמת מדבר.

ממשק שיגור הסקירה מציע כלים רבים, חלקם אינם מוצגים מיד כדי לחסוך בנכסי המסך, ובקליק אחד ישנם כמה שדות שיופיעו ויציעו אפשרויות נוספות וחשובות לא פחות! חלקן מצויות בממשק השיגור, חלקן בעמוד הסקירה והתגובות.
באמצעות ממשק שיגור-סקירה ניתן גם ללכוד תמונת מוצר (מאתר החברה או היבואן).

עוד כלי חשוב היא היכולת להציב מוצרים דומים בהשוואה לאותו מוצר/שירות מסוקר. זה מאוד עוזר וחשוב שיעשה בזה שימוש.

למען הפיקוח והאבטחה, כל סקירה עוברת בדיקה לפני שיגור. כנ"ל לגבי עריכתה (דבר המתאפשר לכל שולח סקירה לגבי הסקירות שלו). נכון לעכשיו רק חברים רשומים יכולים לשגר סקירות, להגיב ולתת ציון/דירוג.

גם כאן יש מנוע חיפוש, מפורט, יש עמוד מחלקות ותת-מחלקות דינמי, ועמוד "אחרונות" כמובן. לאחר שיוט קליל ניתן לקלוט את המהירות שהמערכת מציגה בהתמצאות בתוך הנישה. כמו כן יש לכל סוקר עמוד עם רשימת הסקירות שלו.

אנא העריכו את הכלי החדש שהוכן עבורכם - כולכם מוזמנים לשלוח סקירות על מוצרים שברשותכם או שהיה לכם נסיון איתם. כאן גם הסוקר מציין את נסיונו ווכיצד הוא מכיר את הציוד, וזאת כדי לעזור לקורא להחליט בהתאם. מומלץ לבדוק אם כבר נעשתה סקירה על מוצר שברצונכם לסקור, והיה אם כן, ניתן להוסיף לאותה סקירה באמצעות התגובות.

הימנעו מהכנסת נתוני מוצר אותם ניתן למצוא באתר היצרן/יבואן. התוכנה תדע להציב קישורים מתאימים ליצרן וליבואן שלו בארץ, כך שהקורא יכול תמיד לגשת ולקבל את המידע הזה שם. עלינו הנתונים רק מטילים עומס.

אנא, התבוננו סביבכם ובחנו את הציוד ברשותכם ושגרו סקירה. זה לא צריך להיות ארוך (קצר - עדיף!), וזה עוזר מאוד לכולם בענף. כנ"ל לגבי ספרים, אולפני הקלטה וחדרי חזרות, מוסדות לימוד, מעבדות, שירותים בענף... הרשימה ארוכה. המאגר הזה יעשה רק טוב, ומן הסתם יחסוך שאלות חוזרות בפורומים (ביחוד פורום "על המדרגות - לפני קניה"), כמו כן נישת הסקירות הישנה באתר תימחק בקרוב מאוד, ויש לציין שסקירות רלוונטיות שהיו באותה נישה, וכאלה שהיו כאן בפורום, הועברו לנישה ולפורמט החדש, הן אולי הסקירות היחידות שתמצאו אותן עדיין ארוכות מהרגיל, אך זה יטופל בקרוב.

זה המקום להודות לכל החברים הטובים שהשתתפו בהצעות ובדיקות הנישה בזמן האחרון, הציעו שפע של רעיונות ועזרו באיתור באגים. ביניהם ליאור, ברק , עודד, אודי, ארז, יוני, יונתן, יניב, שני השחר'ים, יורם אילן, שי, טל, אסף, תומר, יואב, ג'ירף, אייל... ותודה מיוחדת לאורי דת אשר השקיע זמן רב בהצעת רעיונות ודיבוג מעולה של הנישה. בזמנו העלתי את הרעיון כאן בפורום, וגם כאן אני רוצה להודות לכל מי שהשתתף באותה שרשרת-הצעות. אין כמוכם!

שימו לב: הנישה כעת בהרצה מסיבית יותר עקב כניסה של כל החברים, אפשר שיהיו חבלי לידה. אשמח לשמוע על כל בעיה טכנית, ואילו נושאים להצעה ניתן להעלות כאן.

תודה ענקית לכל מי ששלח וישלח סקירות!
אלון כהן
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 21 ספט',06 16:54   
#thumbsup #thumbsup על היוזמה והביצוע
הגיע הזמן שאני אוציא את האצבע מהת.. #biggrin ואתחיל לרשום סקירות על מוצרים שיש לי

רק שאלה קטנה לגבי מוצרים זהים שכמה חברים כתבו עליהם סקירה.
כרגע לדוגמא הצצתי בחטף וראיתי שגם אביעד וגם שם טוב כתבו על הBCF2000 ובכותרת הם מופיעים טיפה אחרת לא שווה לעשות אם יש מוצר שכמה כותבים עליו סקירה יהיה לו מין אייקון אחד וממנו יפתחו הסקירות שלו , נראה לי שבעתיד שיהיו הרבה מוצרים זה יעזור למנוע חוסר סדר.
ושוב #thumbsup כן ירבו
אלון
shahar
Supporter
הודעה פורסם: חמישי 21 ספט',06 16:56   
ראובן כל הכבוד #clap בשעה טובה.
הודעה פורסם: חמישי 21 ספט',06 16:58   
כל הכבוד #clap
בהחלט ממשק מרשים וטוב שיש מקום לזה. עכשיו אפשר להתרשם מהמוצרים ע"י משתמשים שלא קשורים לחנויות. מה שנקרא ביקורת אמיתית מהשטח.

עכשיו כל מה שנותר לי לעשות זה לחקות שהחנויות ישלחו אליי הבייתה את כל המוצרים #biggrin
צופיפניק
S.Supporter
הודעה פורסם: חמישי 21 ספט',06 16:59   
מזל טוב! #smile באמת הגיע הזמן שיהיה אתר סקירות מקצועי בתחום האודיו בארץ. הפינה הזו באקט מוסיקלי היא היחידה מסוגה בארץ, עד כמה שידוע לי, ולדעתי הממשק הרבה יותר טוב מזה של Harmony Central למשל.
מקווה שיהיה לי זמן בקרוב להעלות כמה סקירות #thumbsup
kimchy
S.Supporter
הודעה פורסם: חמישי 21 ספט',06 17:06   
כמאמר השיר, ראובן - תודה על כל מה שנתת (נותן ומן הסתם תוסיף ותתן...)

הקלק על התמונה לצפיה בגודל מלא
הקלק על התמונה לצפיה בגודל מלא
montigo
Supporter
הודעה פורסם: חמישי 21 ספט',06 17:24   
מזל טוב #biggrin

למי שלא יודע, זה לא עניין של מה בכך...
הנישה התחילה לפני כחצי שנה (אם אני זוכר נכון), וראובן קרע את התחת כדי ליצור מוצר יפה ומקצועי. ובנוסף לכל הצרות, גם אנחנו שיגענו אותו עם בקשות שונות ומשונות.

אני חושב שהתוצאה הסופית מדברת בעד עצמה.
כל הכבוד ראובן! #thumbsup
הודעה פורסם: חמישי 21 ספט',06 17:26   
אלון כהן :
לא שווה לעשות אם יש מוצר שכמה כותבים עליו סקירה יהיה לו מין אייקון אחד וממנו יפתחו הסקירות שלו , נראה לי שבעתיד שיהיו הרבה מוצרים זה יעזור למנוע חוסר סדר.

העלתי את הנושא בעבר.
אני משער שאם זה יקרה בעוד כמה וכמה מקומות, נוכל לשכנע את רובן שנחוץ לעשות קיבוץ לפי שם המוצר #biggrin
הודעה פורסם: חמישי 21 ספט',06 18:01   
סקירה חדשה הוגשה #thumbsup
uridat
S.Supporter
הודעה פורסם: חמישי 21 ספט',06 21:28   
בשנה (בשעה) טובה.
קודם כל #clap #clap #clap לראובן.
על היוזמה והביצוע. שחקו קצת עם הממשק ועם הניווט ותגלו כמה שהוא פשוט ומעולה.

וגם תודה על התודה.

זו הזדמנות להזכיר ולבקש מכולם להיכנס לטסטר ולבדוק האם יש סקירות על שמכם.
כאמור, סקירות ישנות הועברו לממשק החדש. השתדלנו לערוך ולדרג כמיטב יכולתנו, אבל יכול להיות שפיספסנו.
אם יש סקירות שהוגשו בשמכם, הכנסו וערכו אותן לטעמכם.

תודה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כתבות נושא ומדריכים

לך לעמוד 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   הבא
עמוד 1 מתוך 7

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון