תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 23:46
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » תופים וכלי הקשה
  Bonbon1948  
עשיתי מיקס ראשוני לתופים. עצות לשיפור?
הודעה פורסם: שלישי 12 דצמ',06 20:37   
שלום לכולם.

קודם כל הנה לינק לתופים.

אני משתמש בתופים של BFD אותם אני מריץ על קיובייס באפשרות שהוא מחלק לי כל תוף לערוץ משלו.
בנוסף יש לי שליטה מלאה על המיקרופונים שפזורים בחדר: Overhead, Room, PZM, והתוכנה מחלקת גם אותם לערוצים.
כרגע השתמשתי באקולייזר קומפרסור וריוורב על כל ערוץ של תוף, ולא שיניתי כלום בערוצים של המיקרופונים של החדר מלבד העוצמה שלהם והמיקום שלהם.
את הנגינה ערכתי ב-Midi Drum Editor.
אני רוצה לדעת איך אני יכול לגרום לזה להישמע יותר אמיתי בכך שלפעמים יהיה זיופון קטנטן בטיימינג כדי שזה לא ישמע כמו מכונה. ואיך אני יכול לשפר את הצליל בעזרת אפקטים נוספים או שינוי פרמטרים באפקטים שהשתמשתי בהם.

אני שואף להגיע לסאונד של תופים אקוסטיים חיים כמו בהקלטות של שירים מזרחיים.

עזרה תתקבל בברכה,
תודה מראש,
מושון.
הודעה פורסם: רביעי 13 דצמ',06 06:23   
כדי שתופים יישמעו כנגינה אמיתית יש לנגן אותם, ושכך יש אפשרות להכניס תפקידים באמצעות פאדים חיצוניים - כל השאר משחקים, איפור או כשרון מולד.
לגבי השאר, ניתן לשחק עם הכימוי (קוואנטייז), עם סטיות בזמן ועם 'מעבדי' מידי בזמן אמת (על ערוץ הכלי המסוים) כדי לגרום לאקראיות בסטייה.
אם כבר, מומלץ לנגן את התפקידים על מקדלת מאשר להכניס אותם לסריג.
miko
תומך
הודעה פורסם: רביעי 13 דצמ',06 10:53   
אני נמנע בכלל לעשות מיקס לתופים (אמיתיים או תוכנתיים) ללא שאר כלי הנגינה, לדעתי זה פשוט לא נכון לעבוד כך, הרי בסופו של דבר ביחד עם כלי הנגינה יש סבירות גבוהה שהמיקס שעשית לא ישמע טוב, גם לעיתים דברים שלא נשמעים טוב לבד נשמעים טוב ביחד עם שאר הכלים, פשוט תבנה לך סקיצה של שיר עם כל הכלים ואז תעבוד על המיקס של הכל ביחד.

לגבי אופי התיפוף, אם אתה לא בעל רקע של תיפוף אז רצוי לקחת חבר מתופף שישב איתך וידריך אותך בצורה של "מה אני הייתי מתופף" וכך יעזור לך בבנית מעברים וטיבול של התיפוף שלא ישמע מונוטוני.
הודעה פורסם: רביעי 13 דצמ',06 12:44   
יש בקואנטייז של קיובייס אפשרות ל random, הוא יוצר סטיות במידה שאתה בוחר על כל סקאלה שתרצה.

כנס ל quantize setup ותראה שם למטה.

אגב, לא ידעתי ש BFD נשמע כזה גרוע.
זה ממש LOFI.

יש בעיית דינמיקה, חוץ מבעיית התזמונים המכנים.
הכל מורכב מאותו סמפל, אין שום תחלופת, ברגע שאותו סמפל חוזר על עצמו במופע קצר האוזן צועקת.

תנסה פלאגאינים שעושים לך את העבודה הזאת כמו EZDrummer (זה לא איזה גרוב בוקס, כן?).
http://www.ezdrummer.com/prodinfo_ezx.asp
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » תופים וכלי הקשה

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון