תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 02:33
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
שמירה על שלמות האוזניים
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2, 3   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות
  oron  
שמירה על שלמות האוזניים
הודעה פורסם: שבת 10 מרץ,07 18:35   
שלום,
אחרי שנה ומשהו של תקלוט בחדר השינה התחלתי לתקלט במועדונים ואני חייב להודות שאני עדיין בהלם מלעבוד עם מערכת סאונד אימתנית.
אתמול ניגנתי במקום עם ווליום ממש גבוה,וחששתי להוריד את הווליום כי אנשים היו נראים ממש בענין של הדפיקות בראש,רק שסיימתי לנגן קלטתי שהאוזניים שלי כואבות ואני בקושי שומע את עצמי.
חשבתי לקנות אטמי אוזניים או מכשיר עזר אחר ותהיתי האם מישהו מכם משתמש במשהו בסגנון בזמן התקלוט?
ds-sound
תומך
הודעה פורסם: שבת 10 מרץ,07 19:01   
לפני הכל, קרא את המאמר הזה: טינטון זה לא כיף!
שמור על עצמך בכל דרך אפשרית. אטמים, אטמים, ושוב אטמים.
ום כבר לעבוד עם אזניות - ודא שיש להן יכולת להנחית את רעש הרקע בכמה עשרות דציבלים.
הודעה פורסם: שבת 10 מרץ,07 19:34   
אין אם כבר,בשביל למקסס אני חייב לעבוד עם אוזניות,ואני עוד רגיל לעשות את רוב עבודת המיקסוס עם שתי הcups.
שמתי לב שכתוב במאמר שיש אטמי אוזניים מיוחדים למוזיקאים,יש לך מושג היכן אפשר להשיג כאלה?
יהושע רוזליס
הודעה פורסם: שבת 10 מרץ,07 20:40   
אני רכשתי זוג אטמים בסופר פארם בעקבות מאמרו של עודד, ומאז אני מסתובב איתם בתיק, שיהיה.
www.rosalis.com
מלחין ופסנתרן
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שבת 10 מרץ,07 20:50   
כל החומר שאתה צריך לקרוא בנושא, ראה בפורום "בריאות" כאן, כולל המלצות של חברים.
הודעה פורסם: שבת 10 מרץ,07 21:07   
ההמלצה היחידה שלי שכנראה עדיין לא כתובה כאן, תתרגל לאטמים כשאתה עוד צעיר במקצוע !
אין לך מושג כמה קשה להתרגל לאטמים אחרי ששנים עבדת בלי, במקרה שלי זה אפילו אבוד , אני לא מסוגל לעבוד איתם ומשתמש בהם לפני ואחרי שאני מנגן, ניסיתי, אבל כלב זקן כבר קצת קשה לחנך לעבוד עם אטמים...

אטמים לעבודה לא לקנות בסופר פארם, הם טובים כמו שיהושע אמר ליום-יום למקרים בהם אתה נקלע לסביבה רועשת ולמטווחים, לעבודה קנה רק אטמים מקצועיים.
אני קניתי בזמנו ב"אודיולוג'יק" סימטה אלמונית פינת קינג ג'ורג'.

טינטון זה ממש לא כיף !.
הודעה פורסם: שבת 10 מרץ,07 21:38   
לא עבר איזה חוק בנושא?
כלומר, יש עוד זוגות אזניים שם על הרחבה חוץ משל הדי-ג'י, לא חבל עליהם?
MrSoundMan
Act Compatible
הודעה פורסם: שבת 10 מרץ,07 22:15   
אז מה שאתה אומר זה שאתה מעדיף להיות אחראי לחרשות של כל הנמצאים במקום, מאשר להיות אחראי מספיק כדי לנגן בעוצמות נמוכות יותר, רק בגלל ש"אנשים נראים ממש בעניין"?

פגיעה בשמיעה זה לא צחוק. קח אחריות ודאג לבריאות שלך ושל הסביבה התלויה בעוצמות בהן אתה מנגן.
shaharv
S.Supporter
הודעה פורסם: שבת 10 מרץ,07 22:16   
אוזניות טובות ואטומות (כדי להוריד את הווליום), תכוון את המוניטור טוב, תוריד לו קצת את הווליום, וכמה שיותר להנמיך את המוניטור/אוזניות כשאתה לא ממקסס, במיוחד אם שתי האוזניות כל הזמן, אתה מייצר לך ככה הרבה זמן של שקט יחסי.

חוצמזה אטמים אטמים אטמים, בכל דקה שאתה רק יכול, גם כשאתה יוצא לבלות במועדון ולא לעבוד, אפילו מספוג, הם עדיפים על כלום, ואם אתה רוצה לתקלט עם זוג אז תקנה כאלה של מוזיקאים( אלא אם נח לך עם הספוג)
SL
נציג עסק/מוסד/שירות
הודעה פורסם: שבת 10 מרץ,07 23:29   
בעניין החוק,
זה כמו להגביל נסיעה בכביש פתוח תלת מסלולי ל50 קמ"ש - יש מי שייסע במהירות הזו ?
ההגבלה של החוק מגוחכת, למרות שהיא בריאה, אמנם ב85 דציבל לא ייגרם נזק לאף אחד אבל בסטנדרטים שנוצרו אי אפשר ליישם את זה.על אחת כמה וכמה עם המערכות המצ'וקמקות שנמצאות בכל מקום שבהן כדי לכפר על חוסר אקוסטיקה/באס מפציצים לך את האוזניים בערימות של היי-מיד.
חברי הכנסת שהצביעו להעברת החוק - אין להם מושג וחצי מושג כמה זה 85 דציבל.אם הם היו מבינים שזו העוצמה בזמן דיון סוער בכנסת אולי זה היה נראה אחרת.

אני מסכים שצריך לשמור על האוזניים של כולם, אבל אם החוק היה מעט גמיש יותר (אפילו במחיר פגיעה קטנה בקהל) ייתכן שהיו אוכפים ומיישמים אותו וכך כולם היו מרוויחים.

לך תגיד לנהג שנוהג בכביש החוף לא לעבור את ה50 קמ"ש... כולם יעברו.. לעומת זאת תגביל את המהירות ל 85 קמ"ש במקום 90 וחצי מהנהגים אכן יעשו זאת. זו הנקודה.

ועל אוזניות כבר דיברנו ויש המון חומר בעניין - הן מזיקות לא פחות מרמקולים ומספיקה עוצמה פחותה כדי לגרום לך נזק.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות

לך לעמוד 1, 2, 3   הבא
עמוד 1 מתוך 3

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון