תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 23:30
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כללי - כל החנויות
  sishbari  
הגינות של חנויות מוסיקה
הודעה פורסם: חמישי 19 אפר',07 17:45   
(אני לא בטוח שזה הפורום המתאים אז אפשר להעביר במידה ולא...)

נכון שזה מעצבן לנסות לקנות ציוד לאולפן כשכל חנות משמיצה את המוצרים של השנייה ולכל אחת יש סיבות שנשמעות כמו סצינה מסרט אימה ?פעם החלטתי שמי שמשמיץ את החנות השנייה אני לא קונה אצלו פרנציפ... לאט לאט ראיתי שאין צדיקים בסדום.

דוגמאות:
"... הם לוקחים שפורפרות מחברות טלפון בסין ושמים את זה בתוך המיקרופון..."
"... XXXXX ? (שם של חברה) - אני לא נוגע בזבל הזה!"
"...הכבלים שלהם לא מקצועיים ... פעם היו להם אך הם לא עובדים יותר עם חברה מיקצועית ועכשיו יש להם משהו סיני ..."

יש לי מליון דוגמאות...

אני חושב שזה מה שהופך את תהליך הקנייה למאוד מעייף... אני רוצה לספר לכם שבארצות הברית כשאתה הולך לחנות ואין להם בדיוק את מה שאתה מחפש לא פעם מפנים אותך לחנות "יריבה" שיש לה מוצר שיותר מתאים לך. זה גם הופך את החנות לאמינה יותר וגם עושה לך חשק לקנות אצלהם בעתיד.
כאן משום מה לחנויות רבות יש איזה שהוא סיפור השמצה כל כך מושקע ומשכנע על המוצר של החנות השנייה שכל מה שנשאר לך זה ללכת ללמוד 4 שנים הנדסת חשמל , לקנות את כל המכשירים ולבדוק בעצמך את העלילות.ברור שאנחנו יושבים וקוראים reviews מהבוקר עד הלילה אבל תמיד יש לכאן ולכאן, והיה נחמד לסמוך על מישהו שאפשר לדבר איתו.
וכך כל קנייה תמימה לא הייתה הופכת למסע מייגע אחרי האמת.

מעניין אם החנויות מנסות להתקשר אחת לשנייה כאילו הן לקוחות כדי לשמוע מה מספרים על המוצרים שלהן...

טוב , אולי זה רק אני וכולם תמימים ...
אסף
S.Supporter
הודעה פורסם: חמישי 19 אפר',07 17:49   
אולי זה ילמד אותך להפסיק להקשיב למה שהמוכרים אומרים #lol
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 19 אפר',07 17:52   
ולא יזיק גם לדעת שיש אופציה לקנות בחו"ל בלי שמוכרים יבלבלו לך בשכל.

http://www.act.co.il/guide/index.php?gu=shwad&ad=261

?

למכירה בבזאר
  sishbari  
הודעה פורסם: חמישי 19 אפר',07 17:57   
מה היינו עושים בלי פורומים? אתם זוכרים איך היה פעם ? היינו הולכים לחנות אחת , מבקשים קלידים בכך וכך כסף ולוקחים מה שנותנים לנו...
בלי פורומים , בלי השוואות באינטרנט ... נו מילא ...
Tomer Iserovitch
Supporter
הודעה פורסם: חמישי 19 אפר',07 18:08   
היו גם מגזינים בלתי אובייקטיבים בעליל שהמליצו מה לקנות.
MrSoundMan
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 19 אפר',07 18:09   
הלכתי לקנות ציוד בחנות גדולה בטורונטו. הזמנתי פרוטולז ואת המתאם של VST-to-RTAS ולא היה להם במלאי. אחרי זמן מה מגיע הפורטולז אבל לא המתאם. המוכר מתקשר לספק ואז אומר לי שיכול לקחת עוד הרבה זמן. ואז הוא אומר לי "רגע, תן לי לבדוק אצל מישהו אחר" ואז מסתבר שלאותו מישהו אחר היה את המתאם, ובמקרה היה מציג של החנות שם. אז המתאם הגיע יום אחרי.

הרבה מהבעיה בארץ לדעתי היא עניין של שירות, שלא הרבה חנויות מסתמכות על זה שאתה תחזור לקנות אצלהן בגלל השירות, אז הן מנסות להשמיץ אחרות.

אני תמיד חוזר לי שנותן את השירות הכי טוב, כי בדר"כ זה גם אותר שהוא יעשה הכל כדי למצוא בדיוק את מה שאני מחפש, גם אם זה לא משהו שהוא מחזיק קבוע בחנות, או משהו שהוא צריך לקנות ממישהו אחר כדי לספק לי את הסחורה.
  sishbari  
הודעה פורסם: חמישי 19 אפר',07 18:27   
זה מדהים... אני פרסמתי פה כל מיני מפרטים שונים של ציוד בכמה פורומים , ואנשים שאלו אותי 'תשמע זה טוב שאתה מחפש, אבל למה אתה מחליף כל רגע את הציוד שאתה רוצה לקנות?' ואני פתאום הבנתי שכל הזמן ההשמצות גורמות לי לפסול מכשיר זה או אחר... צריך לפתח טקטיקת קנייה בארץ...
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: חמישי 19 אפר',07 18:48   
מוכר שמשמיץ אכן יוצר רושם רע על החנות שבה הוא מוכר. לא מוכרים מוצרים על גוויות של אחרים, אלא בזכות התכונות של המוצרים שלך. אישית אני תאב את המשמיצים.
אגב, בחו"ל זה לא שונה הרבה, רק שזה בשפה אחרת או טכניקה מוסווית. לא כולם כמובן, כי יש הבדל גדול בין ישראל למדינות אחרות, בכך שאצלנו היבואן הוא גם החנות, ואילו שם יש יבואנים רשמים ומפיצים כמעט בנפרד.
הודעה פורסם: חמישי 19 אפר',07 18:56   
אין ספק שהכישור החשוב והנדיר ביותר של כל מוזיקאי הוא היכולת להשתמש באוזניו כדי לגבש דעה, בין אם בתחום הנגינה, הסאונד, העיבוד או ההפקה.
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כללי - כל החנויות

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון