תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 05:42
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
לקנות סיטר בהודו, איפה, כמה, ואצל מי ללמוד?
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (100) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars
  davix  
הודעה פורסם: חמישי 30 אוג',07 15:26   
זאת התוכנית שאליה הגשתי מועמדותי http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/624/826.html
הודעה פורסם: חמישי 30 אוג',07 20:26   
בסופו של דבר המורים נודדים למקומות המתוירים, ובחודשי הקיץ ורנאסי לא ממש מתוירת אז חלקם באמת נודדים צפונה. הכי טוב זה פשוט לנסות, לשאול את המקומיים ולראות מה הולך, תתעניין לגבי הופעות גם, ברוב ההופעות יהיה איזה נגן סיטאר, חכה לסוף ההופעה ושאל אותו אם נותן שיעורים או מכיר מישהו, גם אם הוא לא נותן ההודים האלה זה חמולות, אם הוא לא אז בטח אחיו או דוד או סתם מכר, סה"כ הם אנשים נורא חמים ונחמדים ורובם ינסו לעזור לך (קח בחשבון שיש מצב שתתחרפן עד שתבין את חלקם).

מה שחשוב לזכור זה שאתה מתחיל בכלי, אתה לא צריך שמאסטר ילמד אותך, מה שכן חשוב לך זה מורה נעים, עם אנגלית טובה יחסית שיהיה ברור ויעיל, תקבל על עצמך גם את הלימוד שלהם, זה לא המערב ויש להם את השמות שלהם לתוים והם מאד מאד מקפידים על שירה והגיה, סיכוי יותר מסביר שיחד עם לימודי הסיטאר תיאלץ לשיר גם.

בהצלחה.

נ.ב
אני מכיר מספיק אנשים שנתקעו זמן רב בורנאסי, ממש לא חובה להיות שם רק יומיים שלושה והאמת שחוץ מהערים הגדולות והמגעילות סטייל ג'ייפור אני לא מכיר שום מקום בהודו שמצריך הישארות כ"כ קצרה. וכמו שציינו, יש עוד שלל מקומות, לא אהבת את ורנאסי? נסה את רישיקש, את פושקאר, את דהרמסלה, באמת שלא חסר.
  davix  
הודעה פורסם: שישי 31 אוג',07 08:49   
בכל אופן אני מעוניין לעשות איזה מסלול קצר, בשביל הנפש, לפני שאני מתיישב עם הכלי.

אני רק מקווה שהכל יסתדר שם
הודעה פורסם: שישי 31 אוג',07 12:19   
לגבי השאלה שלך על מה תנגן:
מצרף לעצה שממש לא כדי לסחוב סיטאר, אני גררתי את עצמי ושתי מוצ'ילות שלי וחברה שלי בכל הודו ורק הליכה בלי כלום קורעת רגליים בכל העליות. שתעשהקורס יהיה לך איפה לנגן, ובכלל יש אלף ג'אמים בכל חור אז סיטאר לא חסר.

קניות רק בדלהי. כאילו פה ושם חולצות מכנסיים סבבה אבל את רוב הקניות תישמור לדלהי! הכל שם זול משמעותית ויש יותר מבחר. כולל כלי נגינה, אתה כבר תראה בעצמך.

דרמסאלה העונה מחילה בשבועות הקרובים. תגיע לבגסו, שם ממול "חגיגה בסנוקר" שנמצאת בהתחלה, יש מדרגות לגסטהאוס של משפחה הודית. תמצא שם בחור הודי בשם אבי, שלאח שלו קוראים וויקאס- או אריה- השם שנתנו לו. תגיד לו ששלומי דיבר איתך, ותקבל חדר סוף הדרך במיר מצויין. יכול להיות שאריה לא יהיה כי הוא חוזר ללימודים.
אה, וזהגסטהאוס עם נוף מדהים להרים ממש מומלץ. לא צריך לעלות לאפר בגסו כי מיותר.

שבת שלום

facebook
ravitzj
Act Compatible
הודעה פורסם: שישי 31 אוג',07 12:28   
שלומי תזהרו עם כל קניית הבגדים ההודים,הם מורידים צבע בכביסה שזה משהו נורא.
אין לי מושג מה האיצ'קאדנה האלה עושים ,אבל הלכו לנו המון בגדים אחרים בגלל הבגדים ההודים.
אני חושב שההודים שמים צבעי מאכל בבגדים,כי אני לא מצליח להבין איך הבן שלי קנה מעיל עור שחור,וכל הצבע עבר בטיסה מהמעיל לחולצה שהוא לבש,וכל זה עדיין ללא כביסה.
פייייייייי איזה שקרנים הדהנה או פארדאנה האלו #doh
הודעה פורסם: רביעי 27 פבר',08 19:53   
חברים אני יוצא להודו עוד פחות משבועיים, אני לא יודע כמה אוכל להכנס לבקר כאן במהלך השהות שלי, אבל התכנון הוא לנחות בגואה, להסתובב קצת בדרום ואז להצפין לנפלא לטרק או שניים ולרדת חזרה לוואראנסי.

איכשהו תופי הטאבלה גרמו לי להתאהב בצליל השבטי שלהם והחלטתי שאני אלמד לנגן על תופי טבלה ויהי מה. הבנתי שזה כלי קשה מאוד אבל אני די עקשן #smile

אם מישהו צריך משהו, או רוצה להשאר בקשר יותר הדוק (למסור משהו למישהו בהודו או להעביר משהו לארץ) תאריך החזרה שלי הוא בשמונה ליולי ואפשר ליצור קשר דרך האתר שלי
http://abutbul.com
שם גם יהיה אפשר לעקוב אחרי המסלול שלי, כולל כל העדכונים שאצליח לדחוף מהדרך.

הדבר היחיד שיש לי להגיד לכם זה תודה, תודה על פורום נפלא, על אנשים חכמים ותומכים. על פתיחות ונתינה חסרת אגו וללא התנשאות. גם כשרונות העל שנמצאים כאן(שזה בערך כולם חוץ ממני #smile ) מוצאים את הזמן והחום בליבם לעזור ולייעץ.

פורום כמוכם אי אפשר למצוא בשום מקום אחר בארץ (ביקרתי בהמון ואני יכול בהחלט להציב מדגם מייצג)

אוהב אתכם. ובואו ננסה להשאר בקשר #clap #clap #clap #clap #clap #clap #clap #clap #clap #clap #clap #clap #clap
הודעה פורסם: רביעי 27 פבר',08 19:58   
אוווווווו תעשה חיים #clap #clap #clap
ותשמור על עצמך .
תקרא על הוראות הכביסה שכתבתי,ואם יגידו לך בוקר טוב בהודית אתה יכול ללכת לישון בשקט #lol
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars

לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון