תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 20:32
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מה קרה לאוזניים שלי?
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (155) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות
VooDoo
Act Compatible
מעניין
הודעה פורסם: שבת 22 מרץ,03 13:47   
או שהתרגלתי,או שזה עבר..
מה שכן קמתי ללא ההפרעה... #smile (אולי)

האתר שלי
www.mrgreen.us
בנציון
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 27 דצמ',04 00:40   
לפני הופעה, בזמן שחבריי לרעש עסוקים בלריב עם ההגברה על הווליום במוניטור, אם הם בכלל מסתפקים באחד. אני עסוק בלריב עם האטמים שלי. #ugh ואחרי זה כולם צועקים עלי למה לא שומעים אותך ! #thumbsdown אוי כמה שאני שונא להופיע.
עדי זילברברג
השמיעה נחלשת אצל כל אדם בחברה המערבית לאורך השנים
הודעה פורסם: שני 27 דצמ',04 09:03   
מחקרים על שבטים במקומות נידחים מצביעים שהתופעה לא קיימת אצלם, מה שמרמז שאנחנו כנראה חיים בעולם רועש מדיי. אפשר להישמר, אבל לא נראה לי שמישהו יצליח לעצור את הדרדרות השמיעה שלו. אולי רק להאט אותה מעט.
liran_ziv
הלכת לשחות?קח אטמים
הודעה פורסם: שלישי 13 ספט',05 07:06   
השאלה מופנית ל VOODOO
אמרת שם באחת ההודעות שלך שעדיף לשחות עם אטמי אוזניים?
זה בדוק?שמעת על זה מעוד מקור?
ועוד עניין-האם נסיעה בכבישים הרועשים יותר (נניח איילון),גורמת לנזק בלתי הפיך?
VooDoo
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 13 ספט',05 14:43   
ציטוט:
השאלה מופנית ל VOODOO
אמרת שם באחת ההודעות שלך שעדיף לשחות עם אטמי אוזניים?
זה בדוק?שמעת על זה מעוד מקור?

הרבה זמן עבר מאז..ספטמבר 02 ..אני זוכר את אותו הסתיו...
שמע , אני לא רופא , מי שהמליץ על זה בזמנו היה רופא כלשהוא ..
אבל לצערי במדינת ישראל של היום, רופאים שולחים הביתה אנשים עם סרטן בטענה שזה טחורים .. כך שעדיף לשאול מומחה מחו"ל בנושא. כמובן אם זה כל כך חשוב לך.

דבר שני ולא פחות חשוב , אני לא יודע כמה תחום השמיעה נחקר בצורה יסודית ע"י הרפואה , הרבה דברים משפיעים על שמיעה , אוכל שאתה אוכל , דברים שאתה שותה , סביבה שאתה נמצא בה , חוף , מדבר , יער , מזג אויר חם קר והפרשי לחץ , גבוה נמוך ..שמיעה היא לא דבר אבסולוטי,כך שאינני יכול לומר על שום דבר בנושא הזה שזה בדוק
יום נפלא .

האתר שלי
www.mrgreen.us
surreal
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 13 ספט',05 20:18   
VooDoo :
...
אבל לצערי במדינת ישראל של היום, רופאים שולחים הביתה אנשים עם סרטן בטענה שזה טחורים .. כך שעדיף לשאול מומחה מחו"ל בנושא. כמובן אם זה כל כך חשוב לך.
.

במדינת ישראל של היום מאוד מקובל לרדת על הרופאים הישראלים, מאוד מקובל גם לחשוב שבחו"ל בהכרח יותר טוב... חבל. :yuck: יש לנו במדינה רפואה ברמה גבוהה מבחינת כל סטנדרט מערבי כלשהו ואפילו יותר. אפשר גם לפרגן. טעויות של רופאים תמיד היו ותמיד יהיו, ולכן קיימת מערכת הפקת לקחים שסה"כ עובדת. אם תשווה את ישראל לאירופה ואפילו לארה"ב, אני חושב שמצבנו בהחלט לא רע.
הודעה פורסם: רביעי 14 ספט',05 09:57   
ציטוט:
במדינת ישראל של היום מאוד מקובל לרדת על הרופאים הישראלים, מאוד מקובל גם לחשוב שבחו"ל בהכרח יותר טוב... חבל. יש לנו במדינה רפואה ברמה גבוהה מבחינת כל סטנדרט מערבי כלשהו ואפילו יותר.

אדוני , תצא מנקודת הנחה שכאשר אני כותב משהו אני כותב על סמך ניסיון או ידע , לצערי המקרה שציינתי קרה באמת במציאות אצלי במשפחה הקרובה,ויש לי את הזכות הגדולה ביותר לבוא ולומר את דבריי או להביא אותם בכתב , כאשר אתה כותב שמערכת הפקת הלקחים במדינה הזאת " סה"כ עובדת " אתה שוגה ובענק !
אותו רופא שבדק את קרובת המשפחה המאוד קרובה שלי , בדק אותה פעמיים ואמר שהכל בסדר.עדיין נמצא באותו מקום עבודה ואולי שולח אנשים חולים בסרטן הביתה במחשבה שהם בריאים.
אתה בכלל מסוגל לדמיין דבר איום שכזה ?
מבחינתי ומבחינת רבים וטובים,אם ישנו אדם שכזה במערכת הרפואה בארץ ואפילו אם הוא היחיד למרות שאני מעריך שיש עוד הרבה כמוהו,אז מצב הרפואה בארץ הוא גרוע ביותר.

רק בריאות !

האתר שלי
www.mrgreen.us
surreal
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 14 ספט',05 21:14   
[quote="VooDoo"]
ציטוט:

אדוני , תצא מנקודת הנחה שכאשר אני כותב משהו אני כותב על סמך ניסיון או ידע , לצערי המקרה שציינתי קרה באמת במציאות אצלי במשפחה הקרובה,ויש לי את הזכות הגדולה ביותר לבוא ולומר את דבריי או להביא אותם בכתב , כאשר אתה כותב שמערכת הפקת הלקחים במדינה הזאת " סה"כ עובדת " אתה שוגה ובענק !
אותו רופא שבדק את קרובת המשפחה המאוד קרובה שלי , בדק אותה פעמיים ואמר שהכל בסדר.עדיין נמצא באותו מקום עבודה ואולי שולח אנשים חולים בסרטן הביתה במחשבה שהם בריאים.
אתה בכלל מסוגל לדמיין דבר איום שכזה ?
מבחינתי ומבחינת רבים וטובים,אם ישנו אדם שכזה במערכת הרפואה בארץ ואפילו אם הוא היחיד למרות שאני מעריך שיש עוד הרבה כמוהו,אז מצב הרפואה בארץ הוא גרוע ביותר.

רק בריאות !

חס וחלילה לא ניסיתי לשלול את זכותך להביע את דבריך...ואני בהחלט מבין אותך , לי יש סבא שכמעט הלך קיבינימט בניתוח בגלל רשלנות רפואית (אפילו היתה על זה כתבת תחקיר בעובדה)
ואותו חולרע עדיין עובד, ואפילו מנהל מחלקה בבית חולים בארץ. אני לא טוען שיש פה מערכת בריאות מושלמת, וכן קורים מקרים מזעזעים של רשלנות רפואית,
אבל נראה שאתה מנסיונך האישי רואה רק שחור בעיניים (ואני לא מאשים אותך). נראה לך שמקרה כזה לא יכול לקרות בארה"ב? אתה טועה.
חבל לשפוט מערכת בריאות שלמה (שאכן רחוקה מלהיות מושלמת), כי עדיין לדעתי יש במדינה הרבה יותר רופאים טובים מאשר גרועים. וכן, קיימת מערכת הפקת לקחים על כל מקרה של רשלנות, (זה עדיין לא מחסן אותנו מעוד רופאים גרועים שיכולים לעשות עוד טעויות או מטעויות חדשות כתוצאה מרשלנות או מתום לב), עדיין אין מה להשוות למה שקורה בחו"ל.
לגבי מומחים בחו"ל? וואלה צודק יש שם מומחים גדולים בתחומם. בדיוק כמו שיש גם בארץ.
אותו הדבר לגבי רופאים גרועים. אבל אם נשווה כל מערכת בריאות ציבורית אחרת בעולם לזו שלנו , אנחנו עדיין נמצאים בין המובילים חד משמעית.

בגלל כמה עשבים שוטים לא צריך לקטול את כל המדשאה.
הודעה פורסם: רביעי 14 ספט',05 23:40   
בשורה התחתונה, צריך לשפוט כל מקרה לגופו ולא לעשות הכללות.
אני לא אגיד שכל המוסיקה בארץ חרא רק בגלל ששרית חדד לא יודעת לשיר.
VooDoo
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 15 ספט',05 09:26   
ציטוט:
אני לא אגיד שכל המוסיקה בארץ חרא רק בגלל ששרית חדד לא יודעת לשיר.

שרית חדד לא רק שיודעת לשיר , היא אחת המוכשרות שיש.ובטח מכניסה לכיס הקטן שלה ברמת השירה המון המון זמרות וזמרים אחרים.
בכלל , זה קצת בעייתי לבוא ולומר כזה דבר , בהתחשב בניסיון שלה , הבחורה שרה 7/24 מגיל 14 , לפעמים בשלוש הופעות ביום . אתה חייב להפנים שבז'אנר הים תיכוני החברה מופיעים פעמיים ביום כמעט כל יום , ומשתפשפים בכמות ובצורה כזאת ששום זמר מז'אנר אחר לא היה חולם עליה ועקב כך גם ההבדלים העצומים באיכויות השירה לטובת הזמרים והזמרות הים תיכוניים.
בחו'ל זה הפוך , החברה מהרוק מופיעים כל יום ברוב המקרים ולרוב איכויות השירה שלהם גבוהות.
במקרה שלנו , נכנס גם גורם העדתי , אנחנו האשכנזים למשל לא באנו מתרבות שירה מפותחת כל כך,לעומת אחינו כהי העור שהגיעו ממחוזות ועדות שבהן תרבות השירה הולכת אחורה מאות שנים אם לא אלפים.

אבל אנחנו בפורום בריאות וזה לא קשור לכאן , וזה דיון שדורש עומק ורצינות משלו.

יום נפלא.

האתר שלי
www.mrgreen.us
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6   הבא
עמוד 4 מתוך 6

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון