תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 19:32
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מעבר מ MAC ל PC
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מש' אביד- AVID
  AtlPsyTrance  
הודעה פורסם: שלישי 02 יול',02 22:56   
מאחר ויצאה הגירסה שתומכת WINDOWS XP החלטתי לנסות ולהעביר את כל המערכת לPC (פנטיום 4 XP PRO)

אבל משום מה במערכת מסרבת לעלות -
כלומר - ה XP זיהה את הכרטיס כ DIGI אבל כשאני מעלה את ה PT התוכנה מתחילה לרוץ (בערך עד לאמצע התהליך) ואז המחשב עושה RESTART. בדקתי בTESK מנג'ר והCPU מגיע ל100% מהיכולת ממש בתחילת התהליך - אחר כך יורד ל30-40 ולפני שהוא נכבה הוא על 80-90 אחוז.
למישהו יש מושג?

תודה גילעד

הודעה פורסם: שלישי 02 יול',02 23:40   

אני לא רוצה לאכזב אותך, אבל גירסא 5.3.1 של ProTools LE תומכת כרגע (במוצהר) אך ורק ב- Home Edition.

אין עדיין דיווח רשמי לגבי התאמה ל- Professional, אבל אם יש לך אפשרות לבדוק על Home, זה מאד יעזור.

קובי.

הודעה פורסם: רביעי 03 יול',02 05:47   
אני מתנצל אם עשיתי בלאגן (פשוט יש לי קצת בעיה לכתוב בלי לדעת מה כתוב).

אני מנחש שקובי ענה לך מספיק פרטים אבל בכל זאת אני אנסה להוסיף לכל מקרה שבעולם.

ה001 היא מערכת קצת רגישה בכל הקשור להתנגשויות.
בעולם עם IRQ וכרטיסים שונים ומשונים ה001 אוהב לסבך עולמות יותר מבעולם המק אבל ברגע שתהיה שם הוא יעבוד יציב באופן מפחיד.

ראשית,
בדוק את התנגשויות הIRQ.

אם התקנת עדכון מנניח חלונות ME או גירסה מיושנת לXP רצוי להתקין את החלונות XP מחדש ועל-יבש כי השאריות עושות לא מעט בעיות.

כמובן גם שרצוי להתקין מערכת נקיה לגמרי ל001 לפני שמתחילים לעבוד. לכן להתקין את הXP ולהשתמש בטיפ שניתן כאן: F5 מיד בתחילת ההתקנה ובחירה של STANDARD PC למנוע שילובי IRQ ובלאגנים שה001 נמנע ממתנגדן. (מתנגדן? מה באמת הניסוח הנכון?!?)

לאחר שראיתי שה001 יושב לו בנפרד (רצוי IRQ 12/11 אם אני זוכר נכון או באיזור שנחשב למיקום האופטמילי), בצע DISABLE על כל הרכיבים הבעייתים.
את הUSB אל תבטל בנתיים יש בו צורך והPRO TOOLS יעשה בעיות עכשיו שILOK הוא חלק אינטגרלי בPACE.
כל השאר (כרטיסי רשת, מודמים, ושטויות תבטל בנתיים).
דאג שלא יתקרבו אל ה001 מבחינת הIRQ.
כעת התקן את המערכת.
רוב הסיכויים שלא תתקל בRESET המעצבנים הללו (שבעיקר נובעים מהPACE אם לומר את האמת).

אם יש בעיות אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי (כרגע אני לא יודע אם אני יכול לקבל הודעות פרטיות... ?)
ולדואל שלי.
בהצלחה!

AtlPsyTrance  
הודעה פורסם: חמישי 04 יול',02 05:11   
תודה רבה
אני אבדוק את כל זה...
יום יפה

גלעד
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מש' אביד- AVID

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון