תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 10:08
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מחפש מולטי חדש
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (50) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars
  galevi  
מחפש מולטי חדש
הודעה פורסם: חמישי 02 אפר',09 14:01   
יש לי היום GP100 של רולנד שנרכש באלף הקודם, הוא עובד מעולה ברמת הסאונד, אבל הוא קצת עייף ולא נוח (הוא RACKMOUNT) בהופעות.
מדובר במוצר ממש מעולה מבחינתי וכואב לי להחליף, אבל הגיע הזמן.
אני מחפש מכשיר חדש שיודע לעשות לפחות אותו דבר שזה אומר:
דיסטורשן, 2 אוברדרייבים, עוד 8 פרה-אמפים שונים, קורוס, פלנג' , הרמונייזר כולל WHAMMY, פייזר, קומפרסור/לימיטר, EQ, NOISE GATE, ריוורב עשיר בפונקציות, דיליי, פוט ווליום, WAH, ENVELOPE
מומלץ שיהיה משהו ריצפתי, חיבורים נוחים למחשב ולמערכות הגברה שונות.
ידוע לי כי רובנו שונאים מכשירי מודלינג, אז אני בהחלט מוכן לשמוע על אופציות אחרות, אבל נא לכתוב משהו בסגנון " תקנה כמה פדלים" כי ניסיתי ולא אהבתי את התוצאה. התעסקות נוראית עם בטריות ושנאים וזמזומים ו-@$%#$%.
למי שמכיר את המכשירים של
BOSS GT-10 , POD-XT אשמח לשמוע סקירה או הפניה למיקום רללונטי ב"טסטר"
עוד המלצות שאשמח לשמוע הן לגבי פתרונות הגברה סטריאופוניים לעניין הזה אבל לא כאלה שיעיפו לי את הגג.
כיום אני עובד עם מגבר מנורות פנדר שנקרא פשוט "75" שעובד נחמד במונו, אבל חסר לו אח עם כל המודלינג הזה.

תודה!
הודעה פורסם: חמישי 02 אפר',09 15:33   
אני חסיד מאוד גדול של מנורות (כמה שיותר) וראקים גדולים ומלאים בכל טוב וככה אני כבר שנים מנגן, אבל גיליתי שממש לא בא לי לסחוב והתחלתי לחפש פיתרון טוב קל נייד לא יקר ושייתן גמישות כמה שיותר.
קניתי POD X3 LIVE.
מדובר בדגם הריצפתי (מולטי משולב מודלינג וכל זה בתוך לוח שליטה), מהדור האחרון ואני יכול לומר שמאוד הופתעתי.

המכשיר מאוד משוכלל, יש לו סאונד ממש סבבה, יש ים אפשרויות, יש תוכנת מחשב לעריכת אפקטים שעושה את כל עניין התכנות וסידור האפקטים למאוד קל ומהיר.
הוא גם יכול לשמש ככרטיס קול, יש לו יציאות דיירקט, הוא יכול לשמש גם לשירה במקביל לגיטרה בזכות המנוע אפקטים הכפול שלו, ניתן ליצור 2 שרשראות עצמאיות לחלוטין אחת לגיטרה אחת לשירה או אפילו לשרשר את שתיהן במקביל לגיטרה וזה כמו לנגן דרך 2 סטאפים.
יש כל אפקט שרק ניתן לחשוב עליו והצלחתי להוציא ממנו מעבר לסאונדים "הרגילים" כמה סאונדים פסיכים לגמרי שממש מזכירים קלידים או דברים בסגנון.
מכשיר חזק מאוד, ים יכולות וממש מפתיע מכיון הסאונד.
זה לא סאונד "מנורתי" אבל בהחלט טוב.
זו ההמלצה שלי.
Shimon-E
הודעה פורסם: חמישי 02 אפר',09 16:16   
..........מה זה מודלינג.......? #sleep
ArielY
Supporter
הודעה פורסם: חמישי 02 אפר',09 17:34   
מדמה מגברים ובוקסות.
הפריסט מתחיל בזה שאתה בוחר על איזה "מגבר" אתה רוצה לנגן ומשם ממשיך.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון