תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 07:15
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
[התייעצות] מולטי יקר.
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars
ogeva
Act Compatible
הודעה פורסם: שבת 20 יונ',09 23:42   
ציטוט:
אני לא מכיר את המכשיר שלך, ולכן לא אתווכח - חוץ מזה שזה גם עניין של טעם.

בגלל זה כתוב ההתחלה "לדעתי"! (הנכונה כמובן, באופן אובייקטיבי וחד משמעי).
שוב - תאמין לי שניסיתי את כולם הרבה מאוד פעמים, ויש לי TONEPORT UX2 עם כל המודלים של ליין6 במחשב ואני מאוד אוהב ומעריך את החברה.
אבל, למטרת חיבור לפני מגבר מנורות, מצאתי את ה-TC ELECTRONIX יותר בשל ומתאים לתפקד כממלא מקום פדאלבורד. אוברדרייב אנאלוגי מצויין, מודולציה,דיליי, ריברב וקומפרסיה ברמה הגבוהה ביותר כמו ש-TC יודעים לעשות, ופיצ' שיפטינג פשוט מדהים.
יחד עם זאת, המכשיר לא מדמה מגברים ולא רוצה לדמות מגברים. לא ניסיתי, ואני לא חושב שאי פעם אנסה לחבר אותו ישירות לקונסולה (אם כי כמו שכתבתי - הם הוסיפו בעדכון תוכנה מדמה בוקסה שנועד לאפשר לעבוד ככה).
המכשיר הזה הוא באמת מולטי אפקט. הרבה אפקטים מעולים בקופסא. ולא מה שהאחרים מתיימרים להיות - פתרון כולל, guitar workstation או כל שם אחר שתקרא לזה. להם יש את היתרונות שלהם. יש לו את היתרונות שלו.
אני רק אומר שהבחור גיטריסט שכתב את ההודעה המקורית מדבר על כך שלהגיע למה שהוא רוצה עם אפקטים בודדים יעלה לו 10000 שקל. הוא לא דיבר על זה שהוא מחפש מדמה מגברים, כרטיס קול, או חיבור ישירות ל-PA. ואם מה שהוא רוצה זה אפקטים, אני מציע בהחלט לשקול את החבוב של TC - שאפשר להשיג במחיר דומה לאחרים, עם פחות אופציות אבל יותר מלוטש (ל-ד-ע-ת-י!).
ציטוט:
החלטתי שאני ילך על מולטי של בוס או ליין 6, כי להגיע לסאונד טוב ומה שאני רוצה עם אפקטים בודדים יכול לעלות לי מעל 10 אלף שקל בשקט.

הודעה פורסם: שבת 20 יונ',09 23:46   
מודה שעברתי בריפרוף על מה שנכתב פה ולא ברור לי האם אתה מחפש מולטי עם מדמה מגברים שיאפשר סטאפ דרך PA או מולטיאפקט לחיבור דרך מגבר גיטרה.
בכל אופן רק כדי לסבך קצת יותר, הייתי מציע לך לבדוק עוד אופציה. M13 של LINE6. זה בעצם מדמה אפקטים מאד נוח. בלי פריסטים ותכנותים שמאפשר עד 4 אפקטים מכל סוג בו"ז. אין הגבלה על סוג האפקט ואין הגבלה על סדר האפקטים (לדוגמה אתה יכול לחבר 4 דיליים אחד אחרי השני אם זה עושה לך את זה). הוא כולל מבחר מרשים של אפקטים, לופר, אפקט לופ, 2 כניסות לאקספרשן פדל ועוד כלמיני דברים יפים.
  גיטריסטט  
הודעה פורסם: ראשון 21 יונ',09 01:06   
בתכלס חיפשתי איזה מולטי שיתן לי סאונד חם.
שהבנתי שיש לשתיים האלו מדמי מגברים ושאפשר לעבוד בלי מגבר איתם זה דווקא קצת שיחד אותי , ככה לדעת שאולי בשביל הופעות כל מה שאצטרך זה גיטרה, מולטי וכבלים.
זה דיי קורץ הרעיון הזה.

מצד שני שמעתי דגימות של הtc אלקטרוניק ההוא ובאמת הסאונד של הדרייבים שלו מדהים! הוא נראה קצת פחות מגוון , אבל עדיין סאונד מדהים, וכמובן שצריך גם מגבר מדהים בשבילו. אבל בכל זאת, ראיתי שמוכרים אותו במיוזיק גייט, מישהו יודע בכמה כסף? כי לא רשום שם
Darkest
הודעה פורסם: ראשון 21 יונ',09 08:39   
אם אתה רוצה מולטי ממש ממש טוב, יש אפילו אחד שמוכר בבזאר, זה הבנטייד אקליפס.
אם הוא לא בתקציב יש את הג'י מז'ור. יש גם לקסיקונים ישנים אמריקאים שהם גם מדהימים (לי יש את הG2 ואני מרוצה ממנו ביותר).
את הG סיסטם בדקת?

המכשירים הנ"ל כמה ליגות מעל פוד וצעצועיו.
הודעה פורסם: ראשון 21 יונ',09 09:22   
מה זה הג'י סיסטם הזה? אתה יכול לתת קישור ולהיות יותר ספציפי?
וכמה הוא עולה בערך?
ArielY
Supporter
הודעה פורסם: ראשון 21 יונ',09 10:08   
ציטוט:
אם אתה רוצה מולטי ממש ממש טוב, יש אפילו אחד שמוכר בבזאר, זה הבנטייד אקליפס.

זה לא מולטי לקנייה כמולטי ראשון ומין הסתם לא יהיה בתקציב שלו, אבל כן, זה חתיכת מכשיר.

ציטוט:
אם הוא לא בתקציב יש את הג'י מז'ור.

מכשיר נהדר, לדעתי הכי טוב בקטע של יחס מחיר מול תמורה, אבל זה מולטי נטו ללא שום דבר מעולם ההדמייה או דיסטורשנים וכו ומלבדו יש צורך גם בלוח מידי (עוד משהוא לסחוב) ולכן אני מניח שלא יתאים לשואל, אלא אם כן השואל חושב אחרת .

ציטוט:
יש גם לקסיקונים ישנים אמריקאים שהם גם מדהימים (לי יש את הG2 ואני מרוצה ממנו ביותר).

מסכים.

ציטוט:
את הG סיסטם בדקת?

מכשיר חזק מאוד המשלב גם לוח ריצפתי אבל הוא מתפקד בדומה ל G-MAJOR (אפקטים נטו ללא דיסטורשנים) וממש לא הייתי ממליץ לקנות אותו כמולטי ראשון, פשוט מכשיר מיקצועי וכבד מדי למתחילים שלא לדבר על המחיר.
ציטוט:

פוד (לפחות הסדרה החדשה X3) היא ממש לא צעצוע
אם יתאפשר לך, קח את המכשיר לשחק איתו קצת, תאמין לי שאתה תופתע.

ציטוט:
מה זה הג'י סיסטם הזה? אתה יכול לתת קישור ולהיות יותר ספציפי?

כאן

ציטוט:
וכמה הוא עולה בערך?

אני לא יודע בארץ, בחו"ל הוא נע סביב ה 1200$, אני מנחש שבארץ הוא ינוע באזור ה 7000 ש"ח.
חפש כאן בפורום, יש טופיק שמדבר על המכשיר הזה ואם אני זוכר נכון יש גם סקירה בטסטר.

קח בחשבון דבר חשוב לגבי המכשירים של t.c.electronic שהוזכרו פה, אלה מכשירי אפקטים נטו, אין דיסטורשנים (למעט מה שהוזכר בנובה) ודימויי בוקסות ומגברים וכן תצטרך מגבר בשביל המולטים האלה וכמובן לוח מידי אם תלך על ה major לדוגמא.

עוד דבר שיעזור לך להחליט על איזה מכשיר ללכת (וגם לנו על מה להמליץ), אם תחליט חד משמעית מה אתה רוצה, האם רק אפקטים (דיליי ריוורב קורוס וכו) ואז אתה מסתמך על המגבר שתפגוש בהופעה (אתה תהיה חייב מגבר).
או האם אתה רוצה all in one כלומר בנוסף על האפקטים גם דימויי מגברים, דיסטורשנים, בוקסות וכו ואז אתה לא חייב תמיד להסתמך על המגבר בהופעה.
אין זה אומר שהאחד טוב מהשני, אלה פשוט יעוד שונה וצורת עבודה שונה.
sharonzaz
Expert
הודעה פורסם: ראשון 21 יונ',09 10:14   
ציטוט:

מאוד חכם להגיד כאשר (כנראה) לא טרחת לבדוק את הפוד וחבריו.

אני לא האגו של ליין 6, אבל מכיר את המכשירים שאתה מדבר עליהם, ולעומתם
שום פוד עדיין לא צעצוע.
Darkest
הודעה פורסם: ראשון 21 יונ',09 10:36   
אז לדעתי הם כן. הייחידי שעוד איכשהו זה הפוד פרו.
כל השאר נשמעיים לי כלל לא אמיני ומאוד פלסטיים.
תשמע, אין על הדבר האמיתי...שום מכשיר ב2000 שקל לא ישמע כמו מארשל/סולדנו/בוגנר/מסה.... אין אפס.
אם כי אכן זה נייד והמגברים הנ"ל לא.
אבל שוב תלוי מה המטרה הסופית. פעם נסיתי להקליט עם פוד דיירקט וזה ממש לא זה.
להופיע לא הופעתי איתו. ולבית זה לא משנה...
מאידך גיסא, כשיש הופעות קטנות,או אין כוח לסחוב אני לוקח בוס ME50. שהוא די סבבה.

ושוב על טעם וריח.... #think

תשמע,אריאל, בכותרת רשום "מולטי יקר" אז לך תדע מה הוא בדיוק רוצה #search
הודעה פורסם: ראשון 21 יונ',09 12:20   
ה-NOVA SYSTEM הוא אפקטים נבחרים מתוך ה-G-SYSTEM, פלוס הדרייב האנאלוגי. ועולה הרבה פחות.
אני לא יודע כמה הוא עולה במיוזיק גייט, בזמנו אמרו לי 3700 או 4700 בטק טופ (היבואן). בד"כ חנויות הן יותר יקרות מהיבואן (שלדעתי אסור לו למכור ישירות לצרכני קצה - למרות שהם עושים זאת ופוגעים בריסלרים שלהם!).
בסוף קניתי בחנות אי-ביי - משהו כמו 2300 שקל כולל משלוח ומסים (500$ מכשיר, 60$ משלוח פדקס - 4 ימים וזה אצלי בבית, מאה ומשהו שקל מסים). אם זה יהיה רלוונטי מבחינתך שלח לי מסר פרטי ואתן לך את פרטי המוכר.
הודעה פורסם: ראשון 21 יונ',09 13:53   
הקטע שאני ממש מפחד להזמין מחו"ל וכאלה , וגם אני לא רוצה להזמין משהו שאני לא ניסיתי ושמעתי.

למי ששאל ודאי שאני רוצה שיהיה לי מולטי, שהמטרה העיקרית שלו היא שהוא יהיה מלא באפקטים ובמיוחד דרייבים, ודיסטרושנים!

אני כנראה ילך על הבוס או הפוד , הם הטווח מחיר שאני יכול להשקיע.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4   הבא
עמוד 3 מתוך 4

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון