תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 11:42
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים
  אסף  
S.Supporter
פנסיה, ביטוח בריאות ועוד למוזיקאים: למה, כיצד, כמה
הודעה פורסם: שני 14 דצמ',09 12:04   
בעקבות השירשור על מצבו הכלכלי הקשה של גרי אקשטיין, והתהיות שעלו בשירשור, אני חושב שראוי וכדאי לפתוח שירשור שישמש מעין הנחיה למוזיקאים מתחילים, וגם פחות מתחילים, על התנהגות כלכלית נכונה, כדי להגן על עצמם מפני משברים ולהבטיח פרישה בכבוד. למשל, אני משוכנע שאם לגרי היה ביטוח על אובדן כושר עבודה, למשל, הוא לא היה מגיע למצב הנוכחי.

מכיוון שאני לא מוזיקאי במקצועי, וגם לא יועץ כלכלי, אני אפנה את הבמה למנוסים ממני.

אם אתם מוזיקאים: ספרו באילו צעדים נקטתם? כיצד אתם חוסכים לפנסיה (והאם אתם חוסכים בכלל)? אילו ביטוחים נראים לכם חשובים ואילו לא? היכן עובר הקו בין השקעה בציוד לבין חיסכון, בין קניית הפריאמפ הכי טוב שיש לבין פשרה ריאלית כדי לעמוד בתקציב? ובגדול, אילו טעויות עשיתם, כדי שאחרים יוכלו ללמוד מהן? נסו להיות כמה שיותר ספציפיים.

אם אתם מנוסים בפן הכלכלי (עובדים בחברות השקעות, כיועצים כלכליים וכו'), אנא חילקו עמנו מנסיונכם.
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 14 דצמ',09 12:21   
אסף יופי של רעיון #clap
המקצוע שלנו נזיל ולא יציב,המוזיקה משנה צורות ואיתה גם המעבר למפיקים או אולפנים או נגנים או יוצרים יותר IN.
ואז יש המון אנשים שנשארים ללא עבודה או מורידים מחירים רק כדי לשרוד.
עם כל הצער חייבים למצוא מקצוע נוסף שיתן ביטחון כלכלי,אי אפשר לסמוך רק על לעסוק במוזיקה בלבד,
בארץ זה כמעט בלתי אפשרי.
אני ממליץ למצוא מקצוע נוסף שקשור איך שהוא למוזיקה ושיתן לנו שקט נפשי לעסוק במה שאנחנו אוהבים.
לכל מוזיקאי יש תקופה טובה שכולם רוצים לעבוד איתו ואז הוא חושב שהוא עלה על דרך המלך,
אבל אז המוזיקה משנה כיוון והוא נשאר ללא עבודה ועם המשפט הכי לא מציאותי:פעם כל העולם רצה לעבוד איתי.
כמובן שעם זה אי אפשר ללכת למכולת.
המלצה שלי ,זה לשמור כסף בתקופה שכן הולך ויש מלא עבודה,ואם אפשר לעבוד במקצוע נוסף שיהיה קרוב למוזיקה.
תחשבו על העתיד,לא לרוץ לקנות כלים וציוד בתקופה שכן הולך,כי מיד באה תקופה שלא הולך.
כמה עצוב שדוקא לשרשרת שאמורה להיות כל כך חשובה אין התיחסות
הודעה פורסם: רביעי 09 מרץ,11 02:07   
זה העתיד של כולנו

צריך לחשוב על מחר גם
הודעה פורסם: רביעי 09 מרץ,11 08:19   
לבקשתך אהיה ספציפי כמה שיותר.
אז כן, יש לי תכנית פנסיה ותוכנית ביטוחית המאגדת בתוכה פנסיה, אובדן כושר עבודה, ביטוח בריאות רחב ועוד כל מיני ביטוחים ליום סגרירי במיוחד. לא עלינו.
ניגשתי לסוכן הביטוח שלי (שאותו אני מכיר כבר שנים, ובנו מוזיקאי...) והוא תפר לי תוכנית למידותיי.
בתוכנית הפנסיונית-קיצבה אני משקיע את הסכום המקסימלי המשמש כמקלט מס, והשאר הם הוצאה מוכרת רגילה. במידה ותרצה, שלח לי אישית ואתן לך את השם שלו.
ישנם סוכני ביטוח המתמחים בטיפול במוזיקאים, אחד מהם שמו אורי בר מעוז ואיגוד המוסיקאים החל להמליץ עליו לפני כשנה. אני לא מכיר אותו, כך שאין לי דעה. שווה בדיקה.
לכל תוכנית ביטוח ה מ ו ן סעיפים והגבלות ולא נראה לי שזה המקום לפרט אותן, וצריך לדעת שכ-80 אחוז מסך כל התיקים שבהם מטפלים בתי המשפט בארץ עוסקים בתביעות ביטוחיות כאלה או אחרות. הסוכן שלי אומר "קנית ביטוח, קנית סיבה לוויכוח". הסיבה שאני רושם זאת היא שסביר להניח שבשעת צרה (שוב, לא עלינו...) גם המבוטחים המסודרים ביותר עם הפוליסות הרחבות ביותר, יצטרכו ללכת ולריב על הכסף שמגיע להם. מעטים המקרים בהם חברת ביטוח משחררת סכומים גדולים ללא מאבק.
מקווה שעזרתי במעט.
אני חושב
הודעה פורסם: רביעי 09 מרץ,11 09:49   
שמי שלא עושה לעצמו ביטוח ופנסיה חופר לעצמו בור גדול

אני כבר כמה שנים (מאז שאבא שלי נתן לי בראש) משלם על ביטוח מנהלים שכולל בתוכו קרן פנסייה וקרן השתלמות
זה עולה לי באזור ה1500 לחודש אבל זה שווה את השקט הנפשי שלי,

כמובן שזהו סכום יחסית קטן, אבל בגלל ה"גלים" שיש בעבודה לא רציתי להתחייב לסכום יותר גבוה
אני עדיין משלם משכנתא וכאלה #smile
הודעה פורסם: רביעי 09 מרץ,11 14:35   
איך משלמים על ביטוח מנהלים , מה התהליך?תוכל לפרט בלינק.

http://www.giladchatsav.com
UV
Supporter
הודעה פורסם: חמישי 10 מרץ,11 08:29   
- פנסיה צריך להתחיל כמה שיותר מוקדם מכיוון שזה נצבר. לכן הדבר החשוב ביותר הוא להתחיל מיד להפריש לפנסיה.
- יש חברות שונות ותנאים שונים. חשוב ללכת ליועץ פנסיוני אובייקטיבי, יש כאלה שזה המקצוע שלהם
- למיטב ידיעתי החוק היום מאפשר מעבר פשוט בין קרנות פנסיה ואפשר לנצל זאת כדי לקבל תנאים טובים יותר מהקרן שבה אתם נמצאים
- מאד מאד כדאי למצוא עבודה מסודרת כזו שמקבלים בה תלוש משכורת עם הפרשה לפנסיה. זה יכול להיות בנוסף לתיק עוסק מורשה / עוסק פטור. אחד היתרונות הוא שגם אתה וגם המעסיק מפריש.
- ביטוח מנהלים הוא שם יפה אבל אין בו שום יתרון לעומת קרן פנסיה. אני לא יודע מה המצב היום אבל לדעתי אלה פוליסות שנותנות פחות בשורה התחתונה.
oov
הודעה פורסם: חמישי 10 מרץ,11 09:40   
למרות שאני שונא חברות ביטוח, אין מנוס ..

חובה לעשות ביטוח פנסיה, ריסקים, בריאות, קרן השתלמות ועוד..
ורצוי בחברות שונות, כל חברה לפי יתרונותיה,
במקביל תוכניות חיסכון בבנק. [זה נזיל ואת זה הכי קל למשוך ביום סגריר]
במיוחד לעצמאיים שאף אחד לא ידאג להם בעתיד..
ראיתי כבר המון מקרים בהם אנשים שמאוד הצליחו בעברם
נשארו ללא כלום בערוב ימיהם וזה עצוב וחבל.

תמיד לשים כסף לבן ליום שחור.

יש לי סוכן מצויין שעובד עם כל חברות הביטוח הגדולות למי שמעוניין מוזמן להתקשר אלי.

#thumbsup

Www.oovstudio.com
052-2723811
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון