תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 23:31
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
BetaCAM
הודעה פורסם: שבת 02 ינו',10 00:34   
"
לכל מי שמר שהיא בנויה באופן איכותי: מדובר פשוט בפח הזבל של הנגריה.
פרקתי עשרות גיטרות כאלה
הגוף שלה זה הדבקה של חתיכות, הצוואר שלה בד"כ מהקצה של הקורה והראש שלה הוא נקודת תורפה.
"

הנקודת תורפה הזאת שאתה מדבר עליה קיימת בכמעט כל לס פול, אז זה לא רק בסטודיו. אני השוויתי מספיק סטודיו ישנות לחדשות
בשביל להגיע למסקנה שהישנות פשוט נשמעות יותר טוב (הרגשה זה כבר עניין אישי כשמדובר בנוחות נגינה) והבנייה בהחלט טובה יותר.
וכמו כן, הפיקאפים של גיבסון באמת נחותים ליד התחליפים הקיימים קיום, סימור דאנקן זה רק דוגמא אחת בקצה הקרחון.

יש לא מעט לס פולים מכמעט כל דגם כולל היקרות שבהן שאפשר לומר עליהן: פח זבל של הנגריה, כפי שציינת.

מסקרן אותי, אילו גיטרות נחשבות איכותיות לטעמך?
הודעה פורסם: שבת 02 ינו',10 01:11   
אם יש משהו שאני שונא בתרבות של הגיטריסטים בשאר היא (נראה לי שזה תופס לעוד סוגים של מוזיקאיים טכניים) זה הצעידה העיוורת אחרי מפרטים טכניים נתונים, מותגים ודגמים.
הלס פול שנמצאת אצלי כרגע נשמעת מדהיםםםם...אם לא הייתי זקוק לכסף כנראה שהייתי שומר אותה לעצמי ולא מוכר.
לא מזמן הייתי נוכח בדיון על איכות העבודה של טכנאי סאונד מסויים בארץ, אדם מוערך אבל לדעתי עפ"י עבודות רבות שלו שזכיתי לשמוע, יש לו מגבלות בז'אנרים מסויימים שדורשים סוג מסויים של סאונד...אמרתי את דעתי בנושא.
לאחר שהלכתי נאמר לי שאחד הנוכחים, בונה גיטרות מסויים אמר לאחרים "איך הוא לא מתבייש, הוא מנגן על באס של בודגוב ומעז להעביר ביקורת על איכות הסאונד של X..."
לפני שקניתי את ה"לא מתבייש לנגן על באס של בודגוב" עשיתי השוואות של 2 ג'אז באס ישנות אל מול הגיטרה אותה לקחתי, מיותר לציין ש 2 הג'אז באס עלו כפול ואף יותר, כסף לא היה המיכשול לקניה, כמובן שבחרתי את הג'אז באס של בודגוב, בחירה שאני מבסוט עליה לחלוטין, העדפתי לסמוך על האוזן ועל תחושת היד שלי על הגיטרה מאשר לסמוך על המותג שמודפס בראש הצוואר....אגב, אני לא אתפלא אם שלושת הגיטרות יוצרו באותו מפעל בסין :-)

אני חושב שגיבשתי לעצמי מחיר אותו אדרוש בעבור הגיטרה.

תודה לכל מי שענה, סופ"ש מעולה.

תומר

אגב TOMSHIR :

ציטוט:
אני מעריך אותה באזור ה - 2500 ש"ח
#faint הגזמת :-)
הודעה פורסם: שבת 02 ינו',10 06:14   
הגזמתי ? בסדר , אני מאחל לך שתמכור ב 4000 ... #biggrin

ובכל זאת , מה המחיר ש"גבשת" ?
ogeva
Act Compatible
הודעה פורסם: שבת 02 ינו',10 11:20   
הגיטרה שווה מה שמישהו יהיה מוכן לשלם עליה, ללא קשר לרמת הבניה, הסאונד או האם מישהו כאן בפורום מעריך שהיא שווה 4000 או 5000 או 2000.
תבקש מה שאתה רואה שמקובל לבקש על ביטרות כאלה. סביר להניח שיורידו אותך קצת. וזהו.

רק לגבי דבר אחד שנאמר פה אני רוצה להוסיף - שנת 92 זה לא וינטאג' - זו סתם גיטרה ישנה.
איכות הסאונד לא תשתפר בגלל התיישנות העצים, כשזו תהיה גיטרה קלאסית הבנויה מעצים איכותיים אולי היא "תיפתח" עם השנים.
בגיטרה חשמלית זה זניח בכל מקרה, ובמיוחד כשמדובר בעצים כבדים ודחוסים מהחלק האחורי של המחסן של גיבסון.
הודעה פורסם: שבת 02 ינו',10 12:39   
אולי השמועות שגיבסון פשטו את הרגל יעזרו לך לדרוש מחיר גבוה יותר
לינק
לינק

לינק

ברק
ArielY
Supporter
הודעה פורסם: שבת 02 ינו',10 12:57   
לינקים מענינים ברק, אבל יש שם כמה פוסטים שאומרים שזה לא נכון....
תכלס ? הלוואי וזה נכון, אולי סוף סוף הם יבנו גיטרות נורמליות בתמחור נורמלי.
BetaCAM
הודעה פורסם: שבת 02 ינו',10 23:48   
ראיתי את המודעה שלך בלוח יד 2.

לדעתי המחיר שלך גבוה מדי. 6500 ש"ח על גיטרה שנת 92 מהדגם הנ"ל? הייתי קורא לזה הגזמה במילים עדינות.

אגב, אני ממש בעד שדבר כזה יקרה (השמועות על פשיטת הרגל של גיבסון). המחירים שלהם הרבה יותר גבוהים
לעומת התמורה שמקבלים מהכלים שלהם.
האם גם כיום שווה לקנות Les Paul 1992 Ebony
הודעה פורסם: שלישי 17 דצמ',19 23:37   
בסכומים סביב ה3000?
 הגב לנושא
   ראשי » גיטרות - Guitars

לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון