תפריט
שלום Anonymous ::: 2021, 00:13
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
אז סיימתי לימודי סאונד - מה עכשיו?
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (60) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים
  Kwebos  
תומך
אז סיימתי לימודי סאונד - מה עכשיו?
הודעה פורסם: חמישי 17 יונ',10 09:50   
אני בימים אלה מסיים לימודי הנדסאי סאונד, רק עוד קצת מבחנים ועבודות ונגמר הסיפור.
אז מה הלאה? לאן פונים מכאן?

אני משוכנע שאני יכול להשתלב ברוב התחומים בצורה טובה, אין לי את היכולת כרגע להתחרות באף בן אדם שיש מאחוריו שנים של ותק ונסיון אבל אני חושב שאני כן יכול לתרום מספיק ברוב התחומים.
חשבתי ללכת לכיוון פוסט, האם מצב השוק שם סביר? יש אפשרות להתקדם או שגם שם אני צריך לחכות עד שטכנאי בכיר יפנה את מקומו?
על מוזיקה וסביבתה ויתרתי עוד בתחילת הלימודים, לא שאפסיק ליצור, לשמוע וללמוד ולהתפתח, אבל כנסיון פרנסה זה נשמע לי כמו להכניס ראש בריא למיטה חולה.

לאיזה עוד תחומים ניתן לפנות? אני גם לא שולל המשך לימודים כלשהו, הייתי שמח לשמוע האם יש תחום שבו לימודי הסאונד יעזרו לי ואוכל לשלב אותם ולא לזרוק סתם שנתיים לטמיון. הדבר היחיד שעולה לי בראש הוא מדעי המחשב ואולי אלקטרוניקה, השני לא מעניין אותי ואת הראשון אולי בהמשך, בינתיים אני עוד מקווה להשתלב בתחום הסאונד.

בקיצור, אני אשמח להצעות, מסקנות או קצת אופטימיות כמו גם שמות של אולפני פוסט באיזור המרכז ששווה לבדוק איתם (אם יש לכם פרטים כמו כתובת, טלפון, פקס זה גם מאד יעזור) כי אני מכיר רק מספר מצומצם מאד שחלקם גם לא מתעסקים עם חסרי נסיון לפי הבנתי...

תודה למגיבים. #thankyou
הודעה פורסם: חמישי 17 יונ',10 12:42   
עכשיו שלב הפרקטיקה והחזית מול עבודות אמת וקליינטים, לוח זמנים ושעות לא שגרתיות.
פוסט נשמע מאתגר. יש כמה באזור תל אביב, אך מאופי העבודה והאחריות הכרוכה בה, אין סיכוי לעבודה מיידית, שוליה במקרה הטוב.
נסה את דיבי פוסט, קח המלצה ממני עליך ספציפית, דבר עם גיל תורן, מקסימום שייעץ לך לאן לפנות אם הם עמוסים.
הודעה פורסם: חמישי 17 יונ',10 14:02   
תודה ראובן, די.בי זה המקום הראשון שחשבתי לנסות, מקווה שיניב פירות.
הודעה פורסם: חמישי 17 יונ',10 14:06   
בהצלחה יגבר #thumbsup
תומך
הודעה פורסם: חמישי 17 יונ',10 14:20   
Thanx Dude
נקווה לטוב #smile
הודעה פורסם: חמישי 17 יונ',10 14:22   
בהצלחה גדולה חמוד.
תיהיה נחמד,סבלני,תלמד מהמנוסים,נוח,לא להעלב אם מבקשים שתכין קפה,תמיד תחייך,אל תאחר.
זה בערך הדברים הקטנים שיעזרו לך בחיים להתקדם למשאתה באמת רוצה.
#thumbsup
הודעה פורסם: חמישי 17 יונ',10 15:43   
ציטוט:
אני בימים אלה מסיים לימודי הנדסאי סאונד, אז מה הלאה? לאן פונים מכאן?

קורס מזורז בהכנת קפה.

#smile

בכל מקרה שיהיה בהצלחה.
הודעה פורסם: חמישי 17 יונ',10 16:07   
אחרי כל הקלישאות, התכלס..

פורטפוליו - השאיפה שלך היא לייצר תיק עבודות מרשים שכולל מה שעשית עד עכשיו כולל ומה שתעשה בזמן הקרוב.
תיק עבודות/שואוריל/פורטפוליו טוב יתן לך קלף טוב לעבודה וסוג של כרטיס ביקור. (לשם כך תצטרך לעבוד בחינם והרבה).

פוקוס - מה אתה באמת רוצה לעשות? האם פוסט פר סה? או גם מוזיקה? האם רק לקולנוע? גם למדיות אחרות? כל שתגדיר יותר טוב ככה יהיה לך יותר קל.

ידע/ניסיון - צריך שיהיה איזון בין השניים, אל קפוץ מעל הפופיק אבל גם לעולם אל תפחית מערכך.

פנה לכל גוף, כולל אולפני הפקה קטנים, לטעמי די.בי זה נחמד אבל זו לא ישועה ולא משהו לשאוף אליו. יש שם מתלמדים רבים ולא חסר שם אנשים. נסה גם אולפנים קטנים.

לגבי פרנסה טובה - מתוך שקלול וניסיון של מה שראיתי וחוויתי עד כה בין אם בעולם המוזיקה לבין אם בעולם הפוסט, אין הרבה פרנסה ועבודה, הכל לחוץ ודחוס ואי אפשר להכניס סיכה - יותר מעשרה בתי ספר לסאונד שמוצאים עשרות של אנשים לשוק כל שנה. לא כולל את אלה שלא לומדים. וזה בלי החבר'ה מרימון והאקדמיה.

האיזור היחיד שנשאר בתולי יחסית, שאיש סאונד יכול להרוויח יפה בו, ועדיין יש שם ביקוש הוא תחום הקלטת השטח לקולנוע.
חברים, מי שרוצה לתעל על אמת את הידע שלו לכסף, עולם הקולנוע "קורא" לכם, עולם עם תקציבים (יחסית) ודרישה (יחסית).
זה כמובן בנתיים. להיות מקליט שטח מבוקש
שעובד עם ציוד שלו (או מושכר) זה אומר להיות עסוק. וכשחבר טוב שלי מספר לי על הסכומים שהוא גובה ליום (לפאקינג סיור שטח) אני מזדעזע.
יש בעלי אולפנים מסחריים שנלחמים על הרבה פחות.
Wavelab 9.5 Pro/Nuendo8.3/Pro tools 12.5
קובי
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 17 יונ',10 18:38   
ראשית, בהצלחה

שנית, בזמן שאתה מחפש עבודה בתחום, לא לשכוח שעדיין צריך להכניס כסף, כל עבודה שמכניסה לך X כסף היא מבורכת (לגבי הסכום X, תשב עם החברה הטובה ביותר לעיניני מציאות, EXECL , היא כבר תגיד לך ת'אמת)

תוך כדי עבודה, חפש עבודה בתחום, נסה להפיץ את שמך ברבים, לדוגמא,עלויות זולות יותר להפקות אינדי, פסטיבל קולנוע 48 שעות וכיו"ב, פשוט תחשוב מחוץ לקופסא, קלישאה קלישאה, אבל ככה זה עובד.

סבלנות סבלנות סבלנות והרבה אופטימיות #thumbsup
Manny Zagri
תומך
הודעה פורסם: חמישי 17 יונ',10 19:33   
אם אתה רוצה עבודה בטוחה, יש לי מילה אחת בשבילך
PA
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון