תפריט
שלום Anonymous ::: 2021, 22:21
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
גיטרה חדשה שתשמע כמו אחרי 20 שנה של נגינה ( TONERITE )
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (50) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars
  tomshir  
Expert
גיטרה חדשה שתשמע כמו אחרי 20 שנה של נגינה ( TONERITE )
הודעה פורסם: רביעי 07 יול',10 02:14   
מישהו ניסה את זה פעם , שמע על משהו שיש לו את זה בארץ ?

הרשת מלאה בביקורת שברובן די טובות , אני שוקל להיכנס להרפתקה הזאת אבל עדיין לא החלטתי ,

זה נראה מעניין מאוד ביחוד לאחר שקראתי את הכתבה המרתקת הזאת וגם כאן את ההמשך שלה

וגם את הכתבה היותר ישנה אך לא פחות מרתקת הזאת

וכאן יש ממש תהליך מיוחד בו אתה שולח את הגיטרה שלך אליהם , הם עושים לה טיפול " סודי" ואתה מקבל אותה טובה יותר לטענתם עם דוגמאות סאונד באתר די מרשימות למען האמת , אך כמובן שתיאלצו להפרד מ 700 דולר לא כולל משלוח עבור התענוג , הם טוענים שמדובר בתהליך המבוסס על מדע שיגרום בסופו של דבר לגיטרה החדשה שלך להבין שהיא כבר לא עץ יותר ולמצות את מלוא הפוטנציאל שלה ככלי נגינה .

מה אומרים ?
  tomshir  
Expert
הודעה פורסם: רביעי 07 יול',10 14:27   
לא , אז לא ... #smile
astond
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 07 יול',10 15:25   
בלי כוונה להעליב, אבל נראה לי שזה שייך לאותו היכל התהילה של כבל גיטרה מגביר גיין, כבל גיטרה לנשים, כבל חשמל קומקום קאסטום לאודיו, כדורי חיסכון בדלק ושמן נחשים..

אין על אמריקה בשטויות האלה.. #thumbsdown

אבל ממש ממש מתעקשים אז נראה לי שגם הצמדת ויברטור לגיטרה ישיג אפקט דומה.

אז בקיצור - לא.

http://www.act.co.il/guide/index.php?gu=shwad&ad=261

?

למכירה בבזאר
  tomshir  
Expert
הודעה פורסם: רביעי 07 יול',10 15:35   
קראת את הכתבות מהמגזין ?

זו לא חכמה להגיד על משהו שהוא לא עובד רק כי "נראה לי"

התיישנות של גיטרות ושינוי הצליל הוא נושא מרתק לדעתי שנחקר גם באופן מדעי .

#read
ArielY
Supporter
הודעה פורסם: רביעי 07 יול',10 15:53   
בוא נניח לרגע שזה אכן עושה משהוא לסאונד.
מי אמר שזה טוב ? בוא נגדיר מה זה סאונד מיושן טוב ? או סאונד של גיטרה בת "20 שנה" .... ומה זה בכלל סאונד "מיושן" ?
בפאקינג 700 ירוקים אני עושה לא מעט דברים, ושליחת הגיטרה שלי לארה"ב עלמנת ש the ToneRite® works because it relieves the natural tension in an instrument הוא לא אחד מהם.

אף אחד לא בא לזלזל, אבל זה באמת נראה לי כמו עוד חרטא בריבוע.

ומעל הכל, אם גיטרה \ סטאפ נשמע טוב, למה לנגוע ? מה כבר יש לשנות ?
ואם הוא לא נשמע טוב, אולי מגבר אחר ? אולי אפקט אחר ? אולי גיטרה אחרת ואולי בכלל גיטריסט אחר ? #smile

לגבי התיישנות ושינוי ומחקרים מדעיים......מה אני אגיד לך, אנחנו גיטריסטים \ בסיסטים, לא חתני פרס נובל בכימייה #wink

בקלילות הא ? #sorry
astond
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 07 יול',10 16:02   
ברור שקראתי. זה שזה כתוב במגזין לא אומר שזה תורה מסיני ולא מוצר שטותי. קראתי במגזינים גם ביקורת חיובית על הקבל חשמל קומקום מיוחד לאודיו. אחר כך כבר לא חידשתי את המנוי לאותו מגזין. בל נשכח גם מי ומה מממן את אותם מגזינים שאני כמעט ולא רואה בהם ביקורות קוטלות.

ישנם דברים שהם בגדר הגיון בריא וישנם כל מיני מיתוסים מופרכים שלומדים לעלות עליהם באתרים כמו פה. אבל אם מישהו מתעקש ליפול קורבן לגימיקים אז בבקשה, מי אני שיעצור אותו.

וגם אם הרעדה של העץ תורמת במשהו ל"ישון" העץ של כלי הנגינה, להפרדת הסיבים או מה שזה, בטח שזה לא רק הרעדה בתדר אחד ספציפי בסיסי אלא בעוד המון תדרים ומין הסתם יש עוד המון גורמים שגורמים לישון העץ, כמו יובש, לחות, זיעה ועוד.

?

למכירה בבזאר
הופמן
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 07 יול',10 19:28   
בנושא הזה אני מסכים לחלוטין עם אריאל ואאסטונד ,אני לא הייתי מעז לשלוח הלוך ושוב גיטרה שאני אוהב בדואר אחרי שראיתי איך מתייחסים למטענים בנתב"ג או בכל שדה תעופה אחר ,ראה דוגמא בדיוק בנושא -סיפור אמיתי
גם הסכום נשמע לי מופלץ, אחרי משלוח תגיע ל 900 דולר בערך,אתה בכיף מביא גיטרה משומשת משנות ה 80 בסכום כזה,ואת ההתיישנות הטבעית של 30 שנה שיש בתוכה אתה מקבל בחינם.
לא חרם ?
הודעה פורסם: רביעי 07 יול',10 20:52   
ציטוט:
בנושא הזה אני מסכים לחלוטין עם אריאל ואאסטונד ,אני לא הייתי מעז לשלוח הלוך ושוב גיטרה שאני אוהב בדואר אחרי שראיתי איך מתייחסים למטענים בנתב"ג או בכל שדה תעופה אחר ,ראה דוגמא בדיוק בנושא -סיפור אמיתי
גם הסכום נשמע לי מופלץ, אחרי משלוח תגיע ל 900 דולר בערך,אתה בכיף מביא גיטרה משומשת משנות ה 80 בסכום כזה,ואת ההתיישנות הטבעית של 30 שנה שיש בתוכה אתה מקבל בחינם.
לא חרם ?

תראו , כניראה ם לא הבנתם אותי נכון , כוונתי הייתה לנסות את ה- TONERITE שזה מכשיר קטן שעולה 160 דולר

את ההרפתקאה של ה 700 דולר שאותה עושה חברה אחרת לחלוטין אני משאיר למישהו אחר #smile

ציטוט:
ברור שקראתי. זה שזה כתוב במגזין לא אומר שזה תורה מסיני ולא מוצר שטותי. קראתי במגזינים גם ביקורת חיובית על הקבל חשמל קומקום מיוחד לאודיו. אחר כך כבר לא חידשתי את המנוי לאותו מגזין. בל נשכח גם מי ומה מממן את אותם מגזינים שאני כמעט ולא רואה בהם ביקורות קוטלות.

זה בסדר לא נולדתי אתמול , מי שקורא את המגזינים ומבין עניין , מכיר היטב את הקשר בין המגזין והכסף שמגיע מהמפרסמים , אבל למרות העניין הזה , ניתן להבחין בקלות בין מוצר שמקבל ביקורת חיובית שהיא גם בהתאם למחירו לבין כזה שמקבל תגובה חיובית ביותר ומלאת התלהבות .

חוץ מזה , במגזינין לא כתוב ש TONERITE בהכרח טוב לכולם או מומלץ על ידם , והכתבה בכלל לא היתה על המכשיר במיוחד לא זאת הישנה יותר מהלינק השני , מי שקרא לעומק את הכתבות הבין את ההסבר המדעי למה שקורה לעץ עם השנים ,

העובדה שגיטרה נשמעת טוב יותר עם הזמן , ברורה לי לחלוטין מהנסיון שלי , ובלי קשר ל TONERITE , הגיטרות הכי טובות שניגנתי עליהן היו דווקא ישנות , היה להן צלילי פתוח , סאונד עץ חם בוגר עמוק דינאמי ומאוד מגובש, הכלים עבדו כיחידה אחת אורגנית והיו מאוד רגישים או אגרסיבים כשצריך , זה לא אומר שכל גיטרה ישנה טובה , אבל אלה שכן , בדרך כלל לא ראו את החדשות הטובות ממטר .

כל רמקול של מגבר גיטרה או מוניטור צריך "לפתוח" מספר שעות מסויים , לעץ לוקח מספר שנים ,

בדיוק כמו שאתה עובר לבית חדש , לוקח זמן לדברים לעבוד כמו שצריך , להתחבר עד שהצנרת והברזים עובדים חלק , עד שעיצוב הפנים מסתיים , עד שריח הצבע נעלם , עד שיש כמה כתמים על הקיר ויש תחושה של "בבית" , עד שהגינה צומחת והבית נראה ומרגיש כמו מקום שגרים בו ולא אוסף של חומרי גלם , בהתחלה אתה נכנס והכל עוד מרגיש חדש ולא מאורגן , כך גם גיטרה חדשה , יש בה את הדבר הצעיר הזה , לוקח לה כמה שנים טובות לקבל את העומק להתחבר ולהבין מי היא בכלל , בדיוק כמו בני אדם , יש ילדה כוסית שנמאס לך ממנה אחרי שבועיים ויש אישה אמיתית ובשלה שאיתה אתה יכול לבלות לתמיד .

קראתי הרבה והקשבתי לדוגמאות של ה TONERITE , כרגע אני בעד המכשיר בגלל מה ששמעתי בדגימות ולאחר חפירה של כמה שעות בפורומים השונים , קבלתי תחושה חיובית ,
פשוט נשמע לי שבשביל עד 200 דולר , שווה לי לנסות משהו שאפשר להחזיר אותו תוך חודש ( אם אני לא טועה ) , במידה ואתה לא מרוצה ואם זה אכן יעשה טוב זה יהיה מדהים .
astond
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 07 יול',10 23:46   
יאללה לך על זה. קנה וכתוב סקירה. בטסטר. #thumbsup

?

למכירה בבזאר
הופמן
Act Compatible
אוקייייי,סליחה ,קצר בהבנה .
הודעה פורסם: חמישי 08 יול',10 00:51   
אתה יודע איפה המקום הכי טוב לברר אם זה עובד או לא ,אצל בוני הגיטרות\מפעלים רציניים לייצור ,אני מתאר לעצמי שהם לקחו זאת בחשבון שיש אפשרות כזאת ,ואם זה עובד והם מכבדים את עצמם הם צריכים להשתמש בטכניקה דומה ולהוציא את הגיטרות שלהם מהמפעל אחרי "חישמול" שכזה,לא?אפילו שזה חדשני,זה נמצא מספיק זמן כדי שיהיו חוות דעת באינטרנט אז גם לחבר'ה ה"כבדים" הגיע כבר ה"באזזז" וגם המוצר על השולחן כדי לנסות אותו ,ואולי זה כבר בשימוש ?
בכל מקרה ,תקנה מוצר טוב ולא מילים טובות.
לילה טוב
VIVA ESPANA
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון