תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 03:17
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מנסה להתברג לתעשייה כנגן אולפן, איך עושים את זה?
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (5) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים
  ppiinniii  
מנסה להתברג לתעשייה כנגן אולפן, איך עושים את זה?
הודעה פורסם: רביעי 08 ספט',10 12:11   
שלום.
אני גיטריסט מקצועי ומצוייד, מנוסה גם בנגינה בהקלטות וגם בלייב.
מנגן גם על בס וקלידים ויש לי רקע נרחב בסאונד והפקה.
הייתי שמח להתפרנס מיכולות הנגינה שלי, העניין הוא שאני לא יודע איך להיכנס לשוק הזה.
אני יודע שיש הרבה פחות ביקוש לגיטריסטים, אבל בכל זאת, יש אנשים שסוגרים עם זה את החודש.
מודעות באינטרנט, עד כה, לא תרמו לעניין.
יש למישהו הצעות/ המלצות/ הפניות אחרות ?

תודה מראש.
הודעה פורסם: רביעי 08 ספט',10 17:35   
יש לך איזה אתר תדמית או דף במייספייס מסקרן אותי לשמוע אותך
הודעה פורסם: חמישי 09 ספט',10 09:49   
האמת שאין תשובה פשוטה פה, כי ברוב המקרים לא מדובר ביכולות מוסיקליות כקריטריון ראשון, אלא ההכרות שלך עם האנשים בתעשייה. בדרך כלל אנשים מעדיפים לעבוד עם האנשים שהם כבר מכירים, וכנראה שזו צריכה להיות הטקטיקה שלך. מה לעשות....זה החיים האמיתיים. אישית, אני לא מאמין בלהרים אתר תדמית ומכירות, כי אתה לא מוכר פה שירותי אינסטלציה, אלא יחסים בין-אישיים, וזה דבר שלא מוכרים ע"י גרפיקה וקבצי MP3.
המשימה שלך היא פשוט לשים את הפרצוף שלך מול האנשים שאתה רוצה ביקרם, פיזית. אין דרך אחרת.

בנוסף, תחליט מה אתה מוכר. אם תבוא למישהו ותגיד שאתה גם גיטריסט, גם קלידן, גם מפיק, גם עושה קפה מדהים.....זה לא יהיה לטובתך. שים דגש על התחום שבו אתה הכי מקצועי ובעל יכולת. ברגע שתהיה שם תוכל לאט לאט לחשוף את היתרונות הנוספים. מילת המפתח: פוקוס!

מצטער שאני לא יכול להיות יותר ספציפי, אבל גם אני בזמנו, זה מה שעשיתי.

שיהיה בהצלחה.
הודעה פורסם: חמישי 09 ספט',10 09:58   
עוד משהו שקורה המון עם גיטריסטים
אל תתפלצן על אנשים ותגיד אני יותר טוב מזה והציוד שלי יותר טוב מזה וכו.. זה פשוט מעצבן ומוריד כל חשק מלעבוד עם אותו גיטריסט. אם אתה טוב, יראו את זה לבד אתה לא צריך להגיד את זה 3 פעמים בטייק.
תנסה פשוט לגשת לאולפנים ולהשאיר להם דיסק כמו או להתקשר ולקבוע פגישה שבה תראה יכולות.
בהצלחה. #thumbsup
astond
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 09 ספט',10 12:19   
מעורב פה הרבה מזל עם עבודה קשה.
אם למשל תהיה עם להקה שתצליח להיות מוכרת, יש סיכוי גבוה שתצליח להתברג דרך חברים ללהקה, מפיקים שהכירו אותך, אמנים אחרים שנחשפו אליך.
מילות המפתח - סבלנות, עקשנות ו TO BE AROUND, אבל גם אלמנטים של מזל, להיות במקום הנכון בזמן הנכון ולהכיר את האנשים הנכונים.

http://www.act.co.il/guide/index.php?gu=shwad&ad=261

?

למכירה בבזאר
stern
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 09 ספט',10 15:25   
וכמו כל דבר בארץ, "חבר מביא חבר" הוא משפט מפתח.
הודעה פורסם: חמישי 09 ספט',10 16:46   
ציטוט:
וכמו כל דבר בארץ, "חבר מביא חבר" הוא משפט מפתח.

האמת שזה לא רק בארץ, ןלא רק בתעשייה הזו. תמיד להמלצות אישיות מאנשים קרובים יש משקל רב מאד.
לא רוצה להשמע כמו מאמר טיפוסי ב"לאשה", אבל באמת חיבורים בין אנשים קורים כשיש כימיה, אבל כדי לבדוק את המצאותה של אותה כימיה, כדאי קודם לעשות את החיבור #smile

קצת "הביצה או התרנגולת", אני יודע.....
הודעה פורסם: חמישי 09 ספט',10 18:28   
עוד דבר שאתה יכול לעשות, זה להכין "ערכת היכרות" שתוכל למסור כמתנה לאנשים בתעשייה.
כלול בה דיסק עם (מעט!) הקלטות (קצרות!) שמדגימות את היכולת שלך, כרטיס ביקור ודף (קצר ומכובד!) שמתאר מי אתה ומה אתה.
צור קשר עם (הרבה!) אולפנים ותבקש חצי שעה מזמנם כדי להפגש ולהציג את עצמך, ללא תשלום וללא התחייבות.

אל תבוא כדי לבקש עבודה, תבוא רק כדי להכיר את האנשים. שיראו את הפרצוף שלך, ילחצו לך את היד ויתרשמו ממך.
כך תוכל להתחיל ליצור קשרים, ולהפוך למוכר יותר. אם מתישהו יזדקקו לגיטריסט אולפן, אתה כבר תהיה בתודעה שלהם.
מבחינה סטטיסטית גרידא, סביר להניח שתצליח למצוא לפחות הפקה אחת להתברג לתוכה,
ומכאן כבר תתחיל תגובת שרשרת, שבה הפורטפוליו המסחרי שלך יתחיל להתמלא, וחבר יספר לחבר ש"יש סינגולדה חדש בעיר".

מההיכרות רבת-השנים שלנו אני כבר יודע שאתה באמת גיטריסט מחונן ויוצא דופן,
ולכן אין לי ספק שתוכל לעמוד בדרישות האולפנים מבחינה מקצועית - אתה נכס בכל סשין.
האתגר היחידי כאן הוא PR, יעני 'יחצ"נות', וכשתעבור את המשוכה הזו, הדרך תיפתח בפניך.

תצליח! #thumbsup
עודד
הודעה פורסם: שישי 10 ספט',10 14:11   
תודה לכל המגיבים. נתתם לי כמה רעיונות.
לגבי מי שהתעניין, אפשר למצוא קטעים שאני מנגן בהם ברחבי האינטרנט תחת שמות שונים
"ההוא עם התיק" "פירורים" (פרוייקטים שאני מנגן בהם על בסיס קבוע, פשוט תריצו חיפוש בגוגל)
ועוד קטעים רבים שבהם ניגנתי גיטרה (וכלים נוספים) עבור אחרים, ערן דנינו למשל.
אם מישהו רוצה שאשלח לו דמו מסודר אני אשמח.
הודעה פורסם: שישי 10 ספט',10 21:58   
ציטוט:

לגבי מי שהתעניין, אפשר למצוא קטעים שאני מנגן בהם ברחבי האינטרנט תחת שמות שונים

לא נראה לי שהפנמת את מה שעודד הסביר לך.

אתה בא אלינו כדי לשכנע אותנו שאתה גיטריסט מצוין, ואתה נותן לנו לעבוד כדי להוכיח את זה? אתה חייב להכניס לעצמך לראש שאף אחד, חוץ ממעגל החברים הקרוב שלך והיוצרים איתם אתה מנגן, לא יודע מי אתה ורוב הסיכויים הם שגם לא אכפת לו. אתה חייב להאכיל בכפית את כל מי שהתעניין, מתעניין ויתעניין. במקרה הנוכחי זה אומר ללנקק את השירים לכאן, או אפילו טוב מכך, להשתמש בשירות כגון SoundCloud ולשים נגן פלאש בהודעה הנוכחית שלך. אין לי כוח לחפש פירורים ותיקים באינטרנט, וגם ל-95% ממי שטורח לשאול אין כוח. אם היית מגיע לעיתון בתור כתב והיו שואלים אותך, "מה עשית בעבר?", והיית עונה, "אה, תשמעו, כתבתי כמה דברים, את זה וההוא - ... למה שלא תחפשו באינטרנט?" היו מעיפים אותך בלי למצמץ. כאן אף אחד לא יעיף אותך. פשוט יתעלמו ממך בנימוס מייאש.

אני מקווה שההודעה שלי לא יצאה בוטה מדי, אבל סה"כ כולנו כאן רוצים בטובת שאר החברים, ואני מרגיש בסוג של אדישות מצדך שכדאי שתנער מעליך כבר עכשיו.

זהו. שיהיה בהצלחה!
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון