תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 03:10
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
Pro tools 9, and Windows 7
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מש' אביד- AVID
  muziv  
Pro tools 9, and Windows 7
הודעה פורסם: שני 22 נוב',10 01:37   
שלום לכולם,

אני גר בארה"ב ויש כאן אפשרות לקנות את Pro Tools 9 בגרסת Educators שזה מה שאני. זה די מדהים מכיון שהמחיר הרבה יותר נמוך מהגרסה הרגילה
$295 לעומת $599

הבעיה היא שאני משתמש ב pc מעולה אבל עליו מותקנת XP Professional 32 bit

אני צריך כרגע לרכוש Windows 7 אחרת Pro tools 9 לא תעבוד לי.

אני כבר הרבה זמן מחכה לעבור מCubase SX ל Pro tools וסוף סוף זה אפשרי עם כל חומרה (לי יש MOTU PRE8)

השאלות:
האם יהיה חכם לרכוש Windows 7 professional 64 bit ?

האם כל הפלגינים שאני משתמש בהם כרגע יעבדו בלי בעיה (Waves וכדומה)

האם יש איזשהו bug או כל דבר שיגרום בעיות? (יש לי פה אולפן הקלטות, וכל דבר כזה יכול לפגוע לי בעסק)

תודה רבה!
tomshir
Expert
הודעה פורסם: שני 22 נוב',10 15:20   
אתה יכול לעבוד עם פרוטולס 32 ביט על מערכת של ווינדוס 7 64 ביט אם אתה רוצה , אבל כך אתה לא תנצל את היתרונות שבמעבר למערכת של 64 ביט שהעיקרי שבהם הוא ניצול ה - RAM בהבדל משמעותי מהמערכות של ה - 32 .

אתה עשוי מדי פעם לסבול מכל מיני אי התאמות וחבלי לידה בפלאגינס מאחר והשוק עדיין לא הסתגל סופית למערכות 64 ביט , אבל האמת היא שזה כבר ממש לא רציני כפי שזה היה ולדעתי כבר לא צריך לחשוש מהמעבר , למי שזה חשוב לו , מה גם שפרוטולס 32 ביט ,עובדת חלק וללא אף בעיה שאני יודע עליה במערכות של 64 ביט.

בכל אופן אם אתה עובד רק עם פרוטולס , אין לך סיבה לעשות את המעבר כי לפי מה שאני מבין אין לדיגידיזיין תוכניות קרובות למערכות 64 ביט לווינדוס .
אבל אם אתה רוצה לעבוד במקביל גם עם קיובייס ולהשתמש בכלים וירטואליים רבים , כמעט בלי "לעשות חשבון" אז המעבר רצוי.

לגבי וויבס , כרגע אין התאמה למערכות 64 ביט ולצערי לא תוכל להשתמש בפלאגים שלהם אם תעבור , אבל החדשות הטובות הן , שהם עובדים כרגע במרץ על גירסא חדשה של 64 ביט שאמורה לטענתם לצאת באזור סוף השנה הזאת או תחילתה של החדשה.

בשורה התחתונה אם אתה רוצה להיות מוכן לעתיד אני כן ממליץ לך להתקין ווינדוס 7 64 ביט ובינתיים לעבוד עם קיובייס 32 ביט ופרוטולס 32 ביט כשבמצב הזה כל הפלאגינס שלך אמורים לעבוד כפי שהם עובדים עכשיו כולל וויבס גרסה 5 ואולי גם 6 ( 7 לא תעבוד ) .

אבל , אם מדובר בפרנסה שלך כפי שאתה כותב והכל עדיין עובד היטב בשבילך אז תחשוב פעמיים ,כי מעבר כזה על כל חבלי הלידה של התקנה חדשה עשויים להשבית לך את האולפן לכמה ימים ובנוסף עשויות להיות כל מיני אי תאימויות וקשיים בפתיחת פרוייקטים קודמים בקיובייס, בעיקר בגלל פלאג אינס או ספריות שהשתנה מיקומן

בהצלחה
  muziv  
הודעה פורסם: שני 22 נוב',10 19:39   
תודה רבה tomshir,

אני ממש לא יכול להשבית את הפלגינים לתקופה. לא ידעתי שפרוטולס 9 מתפקד ב32.רק נודע לי שעם win xp היא לא תעבוד.
אם ככה, אני פשוט אקנה windows 7 pro 32 bit
לא נראה לי שיהיו לי איזה שהם בעיות כרוניות.

אני עובד עם קיובייס במשך 7 שנים והסיבה שאני עובר היא כל עניין הפלטפורמה,
מה שגם פה כמעט כולם עובדים עם פרוטולס וקצת נמאס ללכת הלוך חזור במקרה הצורך.
TimTam
הודעה פורסם: שלישי 23 נוב',10 02:54   
אז רגע אם אני מבין נכון פרו טולס (או כל תוכנת 32 ביט אחרת) לא מנצלת בכלל, או לא יכולה להשתמש, ביותר מ-4 גיגה זיכרון? (המגבלה של 32 ביט ככל הידוע לי)
אין למעשה משמעות לעבודה בתוכנות כאלה במחשב בכל 4 זיכרון או 8 או 16?
ומה לגבי כלים וירטואלים שתומכים ב-64 ביט אך מוטענים בתוך פרו טולס למשל? האם הם מנצלים יותר ראם או שבעצם היותם בתוך פרוטולס אין הבדל בביצועים בין 4 ל-16 ראם?

www.RuNDoMuSiC.CoM
Rock_Artist
S.Supporter
הודעה פורסם: שלישי 23 נוב',10 08:20   
אכן,
תוכנה שאינה יודעת לתמוך ביותר מ- 32 סיביות מוגבלת ל 4GB של שימוש כולל כלים וירטואלים.
(לדוגמא Melodyne 1.2 היא 64 סיביות אבל תחת Pro Tools תעבוד ב- 32 סיביות).

עדיין במערכות 64 סיביות יש יתרון בגלל:
- תמיכה עתידית. נכון להיות למרות חוסר התמיכה של כמה חברות הרצה של 32 סיביות על ה- 64 אם כל השרשרת 32 עובדת בסדר גמור.
- גישה של תוכנות אחרות ל- 64 סיביות. זה ש Pro Tools לדוגמא לא תומכת לא אומר שפתיחת דפדפן על המחשב לא תהיה מסוגלת לנצל כתובות מעל ה- 4GB.

הקטע המאכזב הוא כמובן בעת טעינת סינטים עם הרבה סמפלים וכדומה בהם אנו מוגבלים ל- 4GB. לשאר הפעולות אין משמעות אמיתית על עבודה יומיומית.
  muziv  
הודעה פורסם: שישי 26 נוב',10 11:22   
sorry for writing in English...

but I received the Windows 7 yesterday and spent all day installing and configurating.

WAVES WILL NOT WORK!

I'm still uding CubaseSX2 since I'm waiting for the Protools to arraive in the mail.

How come Waves worked on XP and not on Windows 7?

Thank you
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מש' אביד- AVID

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון