תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 13:56
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מונחים בשרשרת
  coldcut  
הודעה פורסם: שלישי 05 אפר',11 15:28   
ציטוט:
אני מקפיא/מרנדר.

סליחה על הבורות למה הכוונה מרנדר?
but i don't know when
sheepz
הודעה פורסם: שלישי 05 אפר',11 15:39   
הופך קובץ של ערוץ(בדרך כלל) לקובץ wav ככה שזה כבר לא יפעל מתוך ה- vsti עם כל האפקטים, וככה אפשר לעבוד על הרבה ערוצים בלי להרוג את ה- cpu
evish
Supporter
הודעה פורסם: שלישי 05 אפר',11 15:42   
ציטוט:

סליחה על הבורות למה הכוונה מרנדר?

עושה אקספורט לתפקיד של ערוץ כבד ומעלה אותו חזרה לפרוייקט כאודיו נקי וכמובן סוגר/מכבה/מבטל את הערוץ שרינדרת על כל מעבדיו.

בעיקרון הנתון המספרי הוא קצת מטעה כי זה לא שאפשר לחשב בדיוק כמה כלים המחשב שלך יסחוב בהינתן המפרט,
כי אי אפשר.
כל כלי מתנהג אחרת עם פריסטים שונים ואפילו בזמנים שונים ובמצבים שונים של המערכת.
אבל קח בחשבון שכמעט ואין דבר כזה "מספיק" כמובן שזה קשור לצרכים אבל ככל שהמחשב שלך חזק יותר ככה תעמיס עליו יותר וככה תצתרך יותר... אתה יורד לסוף דעתי ?

לפני המחשב שלי הסתדרתי סבבה יחסית גם עם לפטופ והייתי עושה כל מיני מניפולציות בכדי להוריד עומס מהמעבד, תמיד הייתי במרוץ אחר מד הcpu.
אחרי שרכשתי מחשב חדש וחזק הרבה יותר אני כבר לא חושש כל כך מהר אבל המרוץ אחר הcpu עדיין לא נגמר ולא יגמר בשנים הקרובות.
אני עדיין אצתרך לעשות פריזים פה ושם ועדיין בפרוייקטים גדולים הדברים לא יזוזו חלק כמו פרוייקט של שני ערוצים.
אבל אין ספק שככל שהמחשב חזק יותר ככה הזרימה בעבודה תהיה נוחה יותר כי הוא יענה על רוב דרישותך.
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מונחים בשרשרת

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון