תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 09:36
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מתלבט בין שני קייסים לבס
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (90) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בס - Bass
  REBASS  
מתלבט בין שני קייסים לבס
הודעה פורסם: שני 14 נוב',11 13:44   
אני מתלבט בין שני הקייסים הבאים:

http://rashgash.co.il/catalog/product/ac-s1bgb

http://www.musicgate.co.il/index.php?pids=3384&theme=he

אני צריך קייס שיחזיק מעמד טוב הרבה זמן

חסין למים ( גשם בעיקר)

* הכי חשוב שיהיה לו קייס גדול לספרים

התקציב שלי הוא עד 300

*על הקייס של רעש געש יש 15 אחוז הנחה כי הם עוברים לארה"ב..

מה אתם ממליצים?
shtik
תומך
הודעה פורסם: שני 14 נוב',11 13:58   
לי יש ניסיון רע עם וורוויק וכבר לא משתמש בהם. וגם לא ממליץ עליהם. אם אתה הולך להסתובב הרבה עם הבס עליך תוך פחות משנה משהו הולך להתקלקל בו. החלק הקריטי הוא חתיכת הברזל שמחברת את הרצועות בחלק התחתון. ברגע שזה נשבר צריך לקנות קייס חדש. ואת החלק הזה וורוויק (אולי בכוונה) מייצרים ברמה נמוכה.

את אקסס אני לא מכיר. אבל הייתי ברעש געש וניסיתי את היקר שלהם (ב 900 ש"ח) והתרשמתי מהאיכות. חברה שמייצרת בכזאת איכות גם הזולים שלה בטוח שווים בדיקה.

אז אם בין שני אלה הייתה לי בחירה הייתי הולך עם האקסס.

ציטוט:
אני צריך קייס שיחזיק מעמד טוב הרבה זמן

זה בטוח לא וורוויק.
ArielY
Supporter
הודעה פורסם: שני 14 נוב',11 14:27   
יש לי את הוורוויק הזה לחשמלית מזה שנה, יוצא מהבית במקרה הכי טוב אולי פעם בשבוע, אני לא מעמיס עליו משקל מעבר לחשמלית, לא הולך איתו מעבר למרחק של דלת הבית עד לרכב ומהרכב לחדר חזרות, אחת הרצועות התחילה כבר להיפרם.
  REBASS  
הודעה פורסם: שני 14 נוב',11 16:50   
טוב תודה..

הבנתי שאת הוורוויק אתם לא ממש ממליצים... מישהו ניסה את האקסס? איך הוא?

יש לכם עוד קייסים שאתם ממליצים עליהם בתקציב הזה? (בלי קייסים קשיחים רק רגילים)
shtik
תומך
הודעה פורסם: רביעי 16 נוב',11 13:18   
בתקציב הזה לא נראה לי. ההיצע בארץ לקייסים הוא לא בשמיים. לך על האקסס. בכל זאת מדובר בקייס בתקציב סטנדרטי. הטובים באמת מתחילים בתקציב כפול מזה. וגם אז אין אותם בארץ וצריך להביא מחו"ל.
kerennitzan
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 17 נוב',11 19:49   
יש לי ארבעה וורוויק פרמיום ליין לבס. מוצר טוב מאד לדעתי האישית. ריפוד של 3 ס"מ עובי מכל צד, מגוון כיסים, רצועות שניתן להרכיב/לפרק לפי הצורך והטעם, אפשרות לסחוב את הכלי כילקוט (שתי רצועות או רק אחת), כמו קלידים (רצועה מלמעלה עד למטה, על הצד) או סתם לשאת אותו עם ידית אחיזה צדית, יש כרית לראש הכלי וסקוטש לתפוס את הכלי במקום.
אין לי נסיון עם גיגבגים אחרים של וורוויק (דלוקס ליין, סטודנט ליין...) פשוט מראש הלכתי ישר על הפרמיום ליין, והיתי מרוצה אז קניתי עוד ממנו. לעניות דעתי, בסקאלה של 300 ש"ח, זה הטוב ביותר שאפשר להשיג (יש גם מונו, ואקסס וכל מני כאלה ב 600, 900 וכו', אבל אישית, אלו לא סכומים שאני מוכנה להוציא על גיג בג...)
תומך
הודעה פורסם: שישי 18 נוב',11 00:48   
אצלי הפרמיום שרד בערך 9 חודשים עד שרצועה אחת התנתקה בלולאה למטה (זאת שמסתובבת ממתכת). אז הלכה פונקצית ה - "ילקוט" הקריטית להתניידות ממושכת עם הבס. זה באמת תלוי בשימוש לדעתי... הקייס הקודם שהיה לי (עלה לי יותר מ 500 שקל) שרד 5 שנים, אם לא היה עובר בשנים האלה מה שעבר וקילומטרים של הליכה (והוא עדיין שמיש פשוט מרופט ותופסן ריצ'רצ' שבור) בטוח היה מחזיק לכל החיים.

עוד נקודה שנזכרתי שפשוט בלתי קבילה בקייס וורוויק פרימיום: אין ריפוד מספיק בתחתית הקייס (איפה שהבורג של הרצועה בצד של הגשר) מה שאומר שכל פעם שמורידים את הגיטרה מהגב ומעמידים אותה על הריצפה, חייבים לשים רגל או להיות ממש עדינים כי אם לא הגיטרה חוטפת בום מכובד (מניסיון).

אם הגיטרה הולכת להיות בשימוש קבוע ולעבור הרבה נסיעות והליכות הייתי ממליץ דווקא כן להשקיע בקייס שיגן יותר על הגיטרה ויהיה יותר נוח לסחיבה על הגב. דרך פשוטה לבדוק את זה היא לשים את אותה גיטרה בקייס טוב ובקייס זול של 50 שקל. מי שיגיד שהמשקל של הגיטרה לא מרגיש יותר כבד בקייס הזול יותר פשוט מרמה את עצמו.

אם הגיטרה הולכת להיות בשימוש יותר מתון אין בעיה עם קייסים פחות טובים.

וקרן אני ממש לא בא להגיד שאצלך הקייס לא עבר שימוש מסיבי אבל אצלי ובניסיון שלי לא שרד כמו שציפיתי. יכול להיות לגמרי שנפלתי על אחד דפוק במזל אבל ככה זה ממוצר מתאכזבים פעם אחת.
  REBASS  
הודעה פורסם: שישי 18 נוב',11 19:44   
חח תחליטו אתם מבלבלים אותי, מה עדיף האקסס או הוורוויק?

ושאלה יותר חשובה ששכחתי לשאול: הם מתאימימם בכלל לפנדר?
kerennitzan
Act Compatible
הודעה פורסם: ראשון 20 נוב',11 12:06   
shtik, אני לא מזלזלת בחוויה שלך, וברור לי שאינה טובה. עם זאת, הנסיון שלי שונה לגמרי משלך. אני מרוצה לגמרי מהקייסים הללו (יש לי ארבעה).
בניגוד לקייס שהיה לך, אצלי *יש* היכן שהבורג שתופס את הרצועה מעין רצועת עור מיוחדת (אזור כזה שיש בו עור כדי לא לקרוע את הריפוד) בנוסף לריפוד 3 ס"מ הרגיל.
אני חושבת שבתקציב של עד 100 ש"ח, לא משנה איזה תקנה (קח את הכי זול, זה בין כה לא מציאה), ובתקציבים של כ 900-1000 ש"ח אפשר להשיג דברים ממש ממש טובים. בסקאלה של 300-350 ש"ח אני חושבת שהוורוויק פרמיום ליין טוב מאד.
אבל מבינה לגמרי את האכזבה שלך (לו היה קורה לי אותו דבר כנראה שהיתי מגיבה אותו דבר).

ו REBASS - אין *תחליטו*. תחליט אתה. סע לרעש געש (יש מבצעים טובים כי הם סוגרים), סע למיוזיק סנטר, קח איתך את הבס *שלך*, ותחליט אתה #smile
Supporter
הודעה פורסם: ראשון 20 נוב',11 14:03   
רעש סוגרים...המממ מצער לשמוע #confused
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בס - Bass

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון