תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 14:56
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
איך אני לומד לסנטז בעצמי???
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (5) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » סינתזה ומבנה צליל
  intro  
איך אני לומד לסנטז בעצמי???
הודעה פורסם: שבת 19 אוק',02 15:49   
[B]נמאס לי מהפרסטים, ומזה שאני לא מבין מה אני עושה,
והייתי מת לדעת יותר על צורות גל פילטרים מעטפות וכו'...
מה הדרך הטובה ביותר (מלבד ללכת ללמוד את זה בבית ספר מיוחד כי אני כבר סטודנט...) לעשות את זה? ספרים??? אינטרנט??? או פשוט ניסוי וטעיה..... #smile ???

תודה מראש
ארז #headphones
צופיפניק
S.Supporter
הודעה פורסם: שבת 19 אוק',02 16:07   
כל מה שאמרת ביחד.
ואומרים "ניסוי וטעיה", אבל גם ניסוי ותהיה זה טוב. #smile
  intro  
תודה, אבל אפשר להיות טיפ טיפה יותר ספציפי
הודעה פורסם: שבת 19 אוק',02 17:25   
#thumbsup
צופיפניק
S.Supporter
הודעה פורסם: שבת 19 אוק',02 17:45   
אינטרנט - http://labs.google.com/cgi-bin/keys?q=music+synthesis

ספרים - מרום, http://www.amazon.com/exec/obidos/search-handle-url/index=books&field-keywords=music%20synthesis&search-type=ss

ניסוי וטעיה - קנה סינטיסייזר חומרה או תוכנה ותתחיל לשחק עם כל האופציות ולשמוע מה הן עושות.
green
הודעה פורסם: שבת 19 אוק',02 21:17   
ניסוי וטעיה.....
יש כמה סינטים freeware ברשת, שחק איתם קח את הזמן אל תמהר תהנה מתהליך הלמידה!
התוצאות פרט שולי עכשיו...
1eyedbitch
Supporter
הודעה פורסם: שבת 19 אוק',02 23:25   
לדעתי הכי טוב זה לקרוא, להבין ואז לעבור לניסוי, תהיה וטעיה.
ואם אתה בקטע של לימוד אישי,
תשלח הודעה פרטית ל ASIO DEST הוא יודע דבר או שניים (טיפה יותר) בנושא, ואם אתה עובד עם סינטי תוכנה של הפולסר אז בכלל יש לך מזל הוא אמור להכיר כל KNOB מסריח שיש שם.
esoptron
הודעה פורסם: ראשון 20 אוק',02 00:41   
מסכים עם מה שנאמר למעלה.

הבנה ( ורצוי עמוקה ) היא המפתח למקצועיות יצירתית. אינטואיציה זה טוב, אבל עוד יותר טוב להבין באמת.
אני עובד עם DX7 , שהוא כידוע סינטי FM, ובהתחלה ישבתי עליו חודש וחצי ועשיתי ממנו שפן נסיונות ( תוצאות שנראו לי מעניינות רשמתי לעצמי , כרפרנס ).
זה היה נחמד, אבל הרגשתי שעדיין לא לגמרי הפנמתי את האופן שבו עובדת הסינתזה הזאת (והמדריכים של ימהה שווים לתחת...).
בשלב מסוים התחלתי להתעצבן מזה, ופשוט הלכתי לספריית האוניברסיטה וצילמתי מאמרים שמסבירים מבחינה מתמטית בדיוק איך מתבצעת הסינתזה הזאת. זה אולי קצת צורם בהתחלה , אבל מהר מאוד מבינים את הרעיון, ואת האלגוריתם ( שהוא לא יותר מדי מסובך ). ותאמין לי - זה מסביר הרבה דברים #smile
אם מתמטיקה בכלל זה דבר שאינטואיטיבי לך, ואין לך בעיה, אני אפילו יכול להמליץ על כמה מקורות, וגם על שימוש נחמד בתוכנות הדמיה מתמטיות ( matlab, maple ), שאיתן אפשר לייצר מודלים תלת מימדיים על בסיס נוסחאות ואלגוריתמים - דבר העוזר קצת יותר להבין את אופן הסינתזה (לפחות לגלמים כמוני ללא נסיון רב קודם לכן...#smile ) .
plato
Art Reviewer
הודעה פורסם: שלישי 27 ספט',05 22:47   
אז ככה ...בעברית אין הרבה חומר ברשת ... ואם כן אז ממש כללי - לא משהו שיעזור לך יותר מדי ...
כמו שנאמר הכי חכם זה להתחיל מהסינטים המודולארים שם זה מא עד ת .

אם ברצונך ממש להתעמק ויש לך זמן כנס לאתר של SOUND ON SOUND ...ותקיש SYNTH SECRETS ...תקבל כמות עצומה של מאמרים הכי מקצועיים ברשת .
כאלה שמסודרים מההתחלה עד לרמות הגבוהות ביותר לפי סדר הגיוני .

כמו כן נתתי לא מזמן לינק באחד התרדים להסבר מעמיק על סינטזה בנורד מודולאר של קלאביה ...חפש בפורומים ...(אני חושב שהכותרת היתה ADVANCED PROGRAMING )

הכי חשוב - לצד הקריאה וההפנמה , לקחת כלי (וירטואלי או לא ) ולשחק איתו תוך כדי יישום החומר הנקרא , חשוב מאוד לא רק להגיע לתוצאות אלא גם להבין כיצד הגעת למה שהגעת ...

את כל החומר מ SOUND ON SOUND הדפסתי לספר ...כזה שיילך איתי עד לחתונת הזהב ... #biggrin
שווה יותר מזהב !
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 27 ספט',05 23:49   
OMG אתר מעולה.

רק מלקרוא את המאמר על חלילי-פאן שינה לי את התפיסה לגבי סינטזה. עכשיו, להגיע לפרקטיקה .. זה משהו אחר #thumbsup
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » סינתזה ומבנה צליל

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון