תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 05:59
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מש' Steinberg
  mayan_d11  
תופעה מוזרה בקיובייס
הודעה פורסם: חמישי 23 פבר',12 14:38   
יש לי קיובייס SX3
אני רוצה לבצע את הפעולה הזאת:
להקליט ערוץ גיטרה בקיובייס ובאותו זמן להאזין לסרטון מסויים דרך האוזניות.

התופעה המוזרה היא שכאשר אני פותח קודם את הפרויקט ואז את הקובץ וידאו דרך המדיה פלייר הוא מביא לי שגיאה שלמדיה פלייר אין אפשרות להציג את הסרטון/המוזיקה. אך בקיובייס אני מצליח להקליט גיטרה וגם לשמוע את הערוץ הקלטה לאחר מכן.

כאשר אני עושה הכל בסדר הפוך, קודם פותח את הסרטון/מוזיקה כדי לשמוע באוזניות ואז פותח פרויקט חדש בקיובייס כדי להקליט אז הסרטון מתנגן לו במדיה פלייר, אני רוצה שהגיטרה נקלטת בקיובייס (מבחינת הגלים) אך לא מצליח לשמוע את הערוץ.

מישהו נתקל בזה?
האם זה הגיוני?
אציין בקטנה שבעבר מארז המחשב שלי עשה "צניחה חופשית" והתגלגל במדרגות והארד דיסק שרד איכשהו.

יכול להיות שזה בגלל זה?
עוד משהו מוזר שנתקלתי הוא שכאשר סיימתי פרויקט ושמרתי אותו בתיקיה מסויימת כאשר אני מעביר אותו לתיקייה אחרת ומנסה לפתוח משם הוא לא נותן לי ואומר שהוא לא מכיר את זה.

שוב הארד דיסק?
shaharv
S.Supporter
הודעה פורסם: חמישי 23 פבר',12 15:28   
למה שלא תפתח ערוץ וידאו בקיובייס עצמה?
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: חמישי 23 פבר',12 15:35   
לגבי השאלה הראשונה, אם מדובר בנגן חיצוני לקיובס, הוא מתחרה איתה על נתיב הדרייבר ASIO ולכן רק אחד מהם יכול להשמיע. לפתרון אפשר לסמן לקיובס לאפשר פעולת אסיו ברקע או לנתב את הנגן וקיובס ליציאות שונות בכרטיס הקול. כמו כן יש להבטיח שהאודיו מנגן באותו פורמט של תדר דגימה בשני המצבים.
לגבי השאלה השניה, מחשב שהתגלגל כך, מומלץ לגבות מהר את כל החומר שעל הכונן, לאחר מכן לנסות לסרוק אותו לפגיעות, בכל מקרה הוא מועמד לקרוס מתישהו.
אם אתה מעביר חומר לתיקייה אחרת, והקלטת אודיו בתוכו, נתיבי החיפוש של קבצי האודיו משנים מיקום יחסית למה ששמור בפרויקט. אתה יכול לנסות להעלות פרויקט חדש בתול ולהעלות אליו את קבצי האודיו ואז לשמור לאותה תיקייה, אם אין בעיה אז מדובר בהכוונת קיובס לנתיב החדש בלבד. כמו כן אתה יכול לייצא פרויקט שלם לתיקייה חדשה, התוכנה תעביר לשם הכל ותעבוד ממנה ללא בעיה (אלא אם יש סקטור דפוק בכונן כמובן).
הודעה פורסם: חמישי 23 פבר',12 15:48   
סהר - כאשר אני מנסה לפתוח ערוץ וידאו בקיובייס אז הוא משום מה לא מעלה לי את האדיו עצמו. וכאשר הוידאו רץ בקיובייס הוא נתקע אחרי כמה דקות. גם אין לי מושג למה.

ראובן - אני יודע שאני משנה לו את הנתיב של הקבצים של הפרויקט אך חשבתי שדיפולטית הוא יעלה את הפרויקט ויגיד לי שהוא לא מוצא את הקבצים ושאני אגיד לו איפה הם נמצאים. אך זה לא מה שהוא עושה

לגבי הדרך שהצאת לעשות את זה אני אנסה. תודה.
shaharv
S.Supporter
הודעה פורסם: חמישי 23 פבר',12 16:27   
אודיו לא נפתח:
אם אתה גורר את הקובץ או פותח אותו מהpool, אתה צריך לאפשר יבוא של רצועת האודיו בתור ברירת מחדל בהגדרות התוכנה.
נסה לייבא דרך תפריט file->import ושם בחלון שיפתח, סמן בריבוע של extract audio from video
בכל מקרה, ישנם קבצים עם הגנות שלא מאפשרים לבצע ייבוא של אודיו.

תקיעות:
נסה להקטין את הגודל הפיזי של הקובץ וידיאו - אין צורך לעבוד ברזולוציות גבוהות, צריך רק לשמור על פריים-רייט נכון.

מעולם לא נתקלתי בבעיה כזאת, יכול להיות שזה קשור לזה שמדובר בתוכנה *קצת* ישנה ולא עדכנית ואולי נוצרות התנגשויות איפהשהו. כמה שזכור לי בגרסה 3 קיובייס על ווינדוס השתמשה במנוע של המדיה פלייר, וכיום בקוויקטיים. יכול להיות שמדיה פלייר חדש כבר לא עובד טוב עם קיובייס ישנה.
באיזה מערכת הפעלה אתה עובד?
  mayan_d11  
הודעה פורסם: חמישי 23 פבר',12 16:44   
אני עובד עם מערכת הפעלה וינדוס 7.

לא הבנתי מה אמרת בקשר ל POOL כי אני לא מוצא את השורה המדוברת.
בנוסף לזאת איך אני מקטין את הרזולוציה?

ודרך אגב, עכשיו אני נזכר שלפני שבוע אני כן הצלחתי להפעיל מדיה פלייר וקיובייס במקביל.
כדי לבדוק קצב טמפו לסרטון וידאו.

עריכה:
הצלחתי להוריד לו רזולוציה ומקובץ של 70 מגה הוא הפך ל מגה וחצי.
ועכשיו הוא נתקע אחרי 5 שניות.

ראובן - ניסיתי לשמור את הפרויקט בתיקייה אחרת כמו שאמרת, אני לוחץ לו אישור ופשוט לא קורה כלום. יש לי הרגשה שהרבה מהתקלות האלה(גם בוידאו, גם שינוי מיקום פרויקט, גם תקיעות) קשורות להארד דיסק..
האם הגיוני?
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: חמישי 23 פבר',12 17:25   
זו לא שמירה רגילה. כדי להעביר פרויקט בשלמותו כולל הקבצים הקשורים אליו בחר "backup project" ובחר בתיקיית היעד.
הודעה פורסם: חמישי 23 פבר',12 18:38   
אין לי אפשרות כזאת
shaharv
S.Supporter
הודעה פורסם: חמישי 23 פבר',12 18:51   
ההגדרה הזאת לא נמצאת בpool, אלא בהגדרות התוכנה, ורלוונטית לגרירה או פתיחה של הקובץ מהpool.

אם תייבא את הקובץ דרך תפריט file, תופיע לך השורה הזאת עם תיבת סימון בחלון בחלון שיפתח.

לדעתי יש בעיה של הקידוד שלך, או משהו שקשור לתאימות של קיובייס הישנה ומערכת/פלייר חדש.

מה הפורמט של הקובץ? ניסית עם סרטונים אחרים?
כמה שזכור לי מקיובייס 3, יש אחלה הסבר לגבי איך לטעון וידיאו ומה הפורמטים הנתמכים. אני מציע שתבדוק בהוראות ותעבור שלב שלב כדי להיות בטוח שאתה לא מפספס משהו
alternative-music
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 23 פבר',12 21:31   
בקיובייס 3 לא קוראים לזה backup project
נראה לי save in new directory
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מש' Steinberg

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון