תפריט
שלום Anonymous ::: 2021, 03:59
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מש' Steinberg
  Mental Adir  
קיובייס קורס בזמן טעינת קובץ אודיו שמשקלו גדול
הודעה פורסם: שבת 28 יול',12 22:54   
ניסיתי עם פרוייקט "עמוס" ואפילו בפרוייקט חדש, כאשר אני עושה IMPORT לקובץ אודיו גדול (נניח במשקל של כ-300 מגה-בייט). הקיובייס טוען את הקובץ (מראה את זמן האימפורט) איך כאשר מסתיימת הטעינה הקיובייס נתקע שעות ואין דבר שאפשר לעשות. זה קורה גם עם קבצי AVI. אם אני רוצה לטעון סרטון במשקל גדול, אותו מקרה קורה.

ספק אם הבעיה היא עם חומרת המחשב מאחר והוא לא כזה עגלה.. מעבד E8400 ו-4 ג'יגה זיכרון..

מה אפשר לעשות?
Dror_Shi
תומך
הודעה פורסם: שבת 28 יול',12 23:16   
זה לא הגודל אלא הקידוד של האודיו או הוידאו שגורם למערכות להתקע, לקרוס או לעבוד לאט.
בדוק איך קודד הקובץ, נסה לקודד אותו מחדש עם משהו שהתוכנה אוהבת.
Wavelab 9.5 Pro/Nuendo8.3/Pro tools 12.5
  Mental Adir  
הודעה פורסם: ראשון 29 יול',12 01:54   
העניין הוא שאותם קבצים עובדים בסטודיו של חבר על המחשב שלו, אם התוכנה ?לא אוהבת? את בוג הקידוד זה אמור להיות חד משמעי ולא לעבוד on/off, לא?
Dror_Shi
תומך
הודעה פורסם: ראשון 29 יול',12 02:00   
לא בהכרח. קודקים אינם בהכרח תלויים בתוכנה אלא במערכת ההפעלה, במנוע הוידאו החיצוני ובעידכונים של כל הגורמים.

לגודל אין משמעות- היום ניתן לעבוד עם קבצי MP4, אבל הם מקריסים פרוטולס על ימין ועל שמאל.
מדובר בקבצי וידאו שנמדדים בעשרות מגה- כלום. אבל למעבד קשה להתמודד איתם אם הקוויקטיים (מנוע הוידאו) בכלל מכיר בהם.

קבצים שמקודדים בDV PAL של קוויקטיים, יכולים להגיע לגודל של יותר מ10 ג'גה- פרוטולס שטה עליהם הכי טוב.

עדכן את התוכנות, הורד חבילות קודקים, וודא שאתה משתמש במנוע הוידאו הנכון. קידוד לא נכון של mp3 גרם למחשב שלי לקרוס כמה פעמים.
Wavelab 9.5 Pro/Nuendo8.3/Pro tools 12.5
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מש' Steinberg

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון