תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 00:38
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
אוזניות beats mixr חוות דעת
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » דיג'יי - DJ's
  Evelyn  
אוזניות beats mixr חוות דעת
הודעה פורסם: ראשון 17 מרץ,13 21:55   
מישהו משתמש באוזניות האלו (ויודע בוודאות שהן מקוריות)?

קניתי לא מזמן כאלו מאדם פרטי והסאונד שלהן פשוט לא נשמע לי ברמה של אוזניות ב1000 שקל... ואז גיליתי שזה זיוף... אמנם אחד לאחד מבחינה חיצונית... אבל הסאונד בבירור לא היה אותו דבר.

אני מתכוונת לרכוש אותן עכשיו מרשת באג ככה שבוודאות אדע שזה לא זיוף והיתי רוצה לשמוע חוות דעת של אנשים שמשתמשים בהם

תודה
Administrator
הודעה פורסם: שני 18 מרץ,13 07:39   
אוזניות לא הייתי רוכש מחנות לצרכי משרד. יש חנויות רבות בתחום שלנו עם שפע של דגמים, ובמקרה הספציפי יש לך את קילומבו, פאנקי, חלילית, סנטרוניקס, כלי זמר ועוד.
הודעה פורסם: שני 18 מרץ,13 12:10   
ובכללי האוזניות האלה אוברייטד ואוברפרייסד

ממליץ ללכת לקילומבו או כל חנות אחרת שיש לה מבחר גדול של אוזניות להאזנה ופשוט לבחור את הדגם שהכי התחברת אליו.
לקנות אוזניות בלי לשמוע אותן זה שקול לקניית מוניטורים בלי לשמוע אותם.
הודעה פורסם: שני 18 מרץ,13 17:31   
נכון, באמת חבל לי לקנות אותן בלי לשמוע מהן (למרות ששמעתי בדגמים אחרים של הביטס והתרשמתי מאוד) ולכן שאלתי כאן אם יש למישהו נסיון איתן
Expert
הודעה פורסם: שני 18 מרץ,13 23:37   
לא שמעתי אותן בעצמי , אבל חבר אמר לי ששמע ולא התלהב בכלל , מעניין ...
israele
הודעה פורסם: שלישי 19 מרץ,13 01:31   
שמעתי המון דגמים של הביטס ופרט לדגם אחד (Executive אם אני לא טועה) כולם סבלו מאותם בעיות. הצורך הזה לתת דגש מוגזם לתחום הנמוך יוצר תחושת בוץ מטורפת וממש לא נעימה לאוזן. כל החדות נעלמת, המיד ריינג' מתגמד. מסכים לגמרי עם מה שנאמר על אוברייטד/אוברפרייסד.

בטווח מחירים הזה, תוכל לנסות כמה דגמים של סנייזר (HD25 האהובים עלי לא רחוקים מהביטס במחירם). חבר טוב גם קנה והמליץ לי על אוזניות של B&W, טרם שמעתי אבל הוא מהלל.

בתכלס יש המון דגמים והרבה חברות שמיצרות אחלה אוזניות. שווה ללכת עם הנגן שברשותך, לנסות להחליט במקום. אולי אפילו תכסוך כסף #thumbsup
  Evelyn  
הודעה פורסם: ראשון 24 מרץ,13 10:06   
אז זהו היתי נעולה טוטאלית על הביטס, קניתי אותן מרשת באג הפעם מקוריות. בהתחלה היתי מאוכזבת מהסאונד.... ולהבדיל ממה שכתבת ישראל, הbeats mixr לפחות לא סובל מבעיית תדרים נמוכים. וגם לא גבוהים. ההפך. בהתחלה כששמעתי בהם חשבתי שהסאונד חרא ושומעים יותר מדי מיד...... ואולי בגלל שאני הכי "שונאת" את טווח התדרים האמצעיים לא נהנתי להאזין בהם תחילה.... אבל בסופו של דבר אחרי קצת מחקר בדיקות הבנתי שמה ששומעים בהם הוא באמת הכי קרוב למקור (כמו מוניטורים) ובנוסף אולי קצת רק קצת הגבירו את המיד כיוון שבזמן התקלוט יש המון רעש מסביב והצלילים צריכים להיות חדים וברורים באוזניות. יכול להיות שלא הגבירו אותו וזה רק מרגיש לי ככה.

בכל מקרה קצת התבאסתי בהתחלה אבל עכשיו אני בסדר איתן. היתי ממליצה אותם אך ורק למי שמתקלט... ממש לא לשמיעה יום יומית.

Act Compatible
הודעה פורסם: ראשון 24 מרץ,13 17:28   
למרות שכבר האוזניות ביידיך, אם מישהו יבקר את הפוסט הזה בעתיד - אולי הרושם האישי שלי יעזור לו.

לדעתי האודיו טכניק m50 הם הבחירה הנכונה, בייחוד מבחינת עלות מול תועלת.
הם מאוד מאוד עמידות, ומההתרשמות שלי הם גם מאות אמינות (למעט לאו אנד טיפטיפה מעורפל ולא ברור מספיק).

העניין היחידי איתם, כמו עם כל האוזנית הסגורות, זה חוסר הנוחות בשימוש ארוך.
זה מתחמם ונהיה לא טבעי בפרקי זמן משמעותיים, וזה שיקול שצריך לשקול - אם מדובר באוזניות לשמיעה בנסיעות ארוכות, או בנסיעות בכלל למען האמת, הייתי הולך על זוג אין-איר'ס טוב.

אני בדרכים משתמש באוזניות המוניטור שעשיתי בהתאמה לאוזן שלי - היום יש בקולרום או באדוט מאלה במגוון דגמים.... הם מספקים אטימה מעולה (בגלל הייעוד המקורי לבמה), והיענות תדרים מאוזנת, קטנים לנסיעה ונוחים.
rockem
הודעה פורסם: ראשון 24 מרץ,13 19:47   
אני רוצה להוסיף על ה M50
שצריך לבדוק אותן קודם, אני ממש סבלתי כששמתי אותן יותר מכמה דקות
הודעה פורסם: ראשון 24 מרץ,13 19:55   
קניתי את האוזניות אך ורק למטרת תקלוט, אולי גם לעשות איתן למוזיקה שאני יוצרת... אבל ממש לא לנסיעות. ואחד השיקולים הגדולים שלי לקנות דווקא אותן היה הגודל שלהן והמראה, תצחקו עלי בטח... אבל תאמינו לי שיותר מצחיק לראות בחורה מתקלטת עם אוזניות ענקיות כמו הטכניקס או סנהייזר או כל שאר האוזניות המקצועיות
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » דיג'יי - DJ's

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון