תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 07:34
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
שמירה על מוניטורים בריאים ונקיים לאורך שנים
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (195) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כתבות נושא ומדריכים
ReuvenM
Administrator
רומנטיקה
הודעה פורסם: שני 25 נוב',02 10:40   
t-kol :
רק ללטף איתה ולא לדפוק עם השערות .

כל מילה נוספת מיותרת.
:B-fly:
הודעה פורסם: שני 25 נוב',02 14:43   
ולא היתה שום כוונה נסתרת באומרי זאת
roie_co
מניעת פקים
הודעה פורסם: חמישי 23 דצמ',04 17:09   
לפני שאתה מנתק את הרמקולים תוריד את הווליום של המגבר ולא את הווליום של המיקסר ורק לאחר מכן תכבה אותו
יוסיבלושי
מוניטורים מוגברים,זה כמו ראש הממשלה,נכנסים אחרונים,ויוצאים ר
הודעה פורסם: שני 10 אוק',05 00:24   
מוניטורים מוגברים,זה כמו ראש הממשלה,נכנסים אחרונים,ויוצאים ראשונים
ההוווה אומר ,,כשאתה מתחיל לעבוד תדליק קודם את כל המכשירים כגון מחשב ,מיקסר , כרטיס קול,ובסוף את הרמקולים המוגברים או את מגבר הרמקולים הפסיבים,

כשאתה מסיים לעבוד תכבה קודם כל את הרמקולים ,ואחר כך את השאר
KAPISHE
TimTam
הודעה פורסם: שלישי 25 אוק',05 01:55   
ההודעה האחרונה הציגה את שרשרת ההדלקה והכיבוי החשובה והבסיסית ביותר. אולם עדיין לא התקבלה תשובה פשוטה לשאלה. אני רוצה להציג את המקרה הפשוט ביותר:
מוניטורים מוגברים Event PS6, מחוברים בPL מאוזן ישירות לכרטיס קול חיצוני, המחובר בפיירווייר ללפטופ.
כמובן שאני מחליש קודם את ווליום הכרטיס קול לאפס ומכבה לפי הסדר את המוניטורים קודם כל, אך עדיין יש לי "פק" משמעותי בעת הכיבוי. אני מרגיש שאני הורס את הרמקולים, מה לעשות עם זה?!
אגב, כשאני מכבה את הכפתור מאוד מאוד לאט תוך הפעלת לחץ עדין שכאילו "שומר" על ירידת הלחצן, לעיתים קרובות ה"פק" עדין יותר. במה זה קשור?
עניין נוסף, לפי שרשרת הכיבוי וההדלקה הבריאה אני למעשה חייב לכבות תמיד את המוניטורים המוגברים אחרי כל שימוש במחשב נכון? הרי אחרת אני מכבה מכשירים המחוברים לרמקולים בעודם פועלים. האם אני טועה ובעצם אפשר להשאיר את המוניטורים המוגברים פתוחים ללא הפסקה? (אלא אם אני יוצא לחופשה החודשית שלי בהוואי כמובן...)

ועוד עניין, האם הצבת רמקולים קטנים (סראונד) שלא מסוככים מגנטית בצמוד למוניטורים שלי הורסת אותם, כפי שלמשל אסור להציב אותם לידי מסך?

ותודה כמובן.
UV
Supporter
הודעה פורסם: שלישי 25 אוק',05 07:23   
אין כל בעיה בהצבת רמקולים בלתי מסוככים ליד המוניטורים.
פתרון אפשרי אחד לבעית הפקים - לא לכבות את המוניטורים. חלק גדול מהבלאי נגרם בכיבוי והדלקה ויש אסכולה הגורסת שהימנעות מכך היא הדרך הטובה ביותר במקרים מסויימים. ראה למשל טלוויזיות המכובות ע"י השלט - חלק מהמעגלים נשארים דולקים למשך כל חיי המכשיר, ללא בעיה. ההמלצה היא לכבות רק במקרה של נסיעה ארוכה, למשל. המגבר הביתי שלי נשאר דולק כמעט כל חייו והוא עובד מצויין כבר 7-8 שנים.
TimTam
הודעה פורסם: רביעי 26 אוק',05 01:25   
בעניין לא לכבות את המוניטורים זה גם מה שאני חשבתי (וגם שאלתי באמת על זה) אבל זה הרי בלתי אפשרי כשאני צריך למעשה לכבות את הלפטופ ואת כרטיס הקול החיצוני. אם המוניטורים עדיין פועלים הרי שבכל מקרה יווצר ככה "פק" במוניטורים וידוע ש"אסור" לכבות את המכשיר שיוצר את הסיגנל לפני המכשיר שמוציא אותו.
avi arbel
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 26 אוק',05 06:35   
אם מדברים על שמירת מוניטורים

שמתי לב במספר מודעות למכירת מוניטורים יד שניה שצויין עליהם "מוניטורים ללא עישון"!?
עד כדי כך העישון ליד סביבת המוניטורים מזיק? כי אם כן אני מחרים לכל הקטרים שמגיעם אליי את הסיגריות מראש.
ואם כבר מדברים על עשן, מה עם עשן מכוניות מצטבר?
shaydt
שאלה שלא מצאתי עליה תשובה....
הודעה פורסם: שלישי 06 דצמ',05 20:28   
ברשותי מוניטורים TR-6 של EVENT . השאלה שלי היא מה יותר בביא למוניטורים מבחינת הווליום שעליהם (כפתור ה GAIN שמאחורה) .
כמובן שאני משתדל לא להרים עוצמות מהמיקסר שמחובר אליו אבל כרגע הווליום עליהם הוא על המקסימום. האם שם הוא צריך להיות או האם נכון יותר לא להרים גיין בכלל או איפשהו באמצע ?

דרך אגב, מאוד קשה יהיה לקבוע ולליום בדרגה מסויימת שהיא לא מינימום או מקסימום מסיבה שאין שם שום סימון או אפשרות אחרת לחיווי על ה DB המדוייק.

אשמח לדעת מי יודע מניסיונו מה יותר בריא למוניטורים, ווליום גבוה עליהם או נמוך או שזה לא משנה אלא רק העוצמה הנכנסת אליהם ?
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: רביעי 07 דצמ',05 11:58   
למה בשרשרת הזו? #ugh
ראה שרשראות אחרות בדבר כיול עוצמת המוניטורים (חפש אולי תחת שמי).
אם יש עוד בעיה, דווח.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כתבות נושא ומדריכים

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4   הבא
עמוד 2 מתוך 4

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון