תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 13:34
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » דיג'יי - DJ's
  zedex  
שילוב של גרוב בוקס בבניית סט על טרקטור
הודעה פורסם: שבת 12 אוק',13 13:37   
הלו חברים, אני רוצה לבנות סט שיבוצע ע"י גרוב בוקס+תוכנת טרקטור+קונטרולר של רילופ (terminalmix 4) אני רוצה מצב שאני מנגן את הקיק+ בייסליין מהגרוב בוקס בלייב ושולח סימפולים וטופים מהתוכנה. אקדים ואומר שאני יודע שהתוכנה לא תדבר עם הגרוב בוקס מבחינת סינק ושאצטרך לתקן בכל סימפול מחדש. אני גם יודע שהגרוב בוקס יצטרך תמיד יציאה משלו שלא יכולה להיות בקונטרולר כי הוא לא מיקסר (או שיש מצב?). מהי התצורה הכי נכונה מבחינת זרימת העבודה באופן שוטף?
acidhead
Expert
יש סינק
הודעה פורסם: שבת 12 אוק',13 19:40   
טרקטור מוציאה midi sync out למכשירים חיצוניים אז אתה צריך איזה שהו ממשק midi ויהיה סינק, אפילו הממשקים בצורת כבלים של usb-midi יספיקו או על כרטיס קול, כל פתרון midi out יעבוד ( בגלל שאין לך בקונטרולר ), את הגרובבוקס חבר לכניסה הסטראופונית של הקונטורלר.
abunezek
Act Compatible
הודעה פורסם: ראשון 13 אוק',13 07:51   
עניים הסינק בטרקטור הוא לא דבר מוחלט, עובד טוב עם מכשירים מסוימים ועם אחרים לא + עובד טוב יותר במק.

אם אתה רוצה להשתמש בסאונדים של הגרוב בוקס אז לנסות מידיסינק או ללא סינק.
אם אתה מוכן להשתמש בסאונדים מהמהחשב ושהגרוב בוקב ישמש קקונטרולר אז יש סיכוי טוב יותר לסינק.

הקונטרול F1 עובד בסינק מושלם עם הטרקטור אך היות וכבר יש לך מכשיר תצטרך לעבוד כדי שכולם ידברו אחד עם השני כמו שצריך.

בכל אופן יש המון פתרונות וצריך להבין בדיוק מה אתה מחפש
  zedex  
הודעה פורסם: שלישי 15 אוק',13 01:06   
תודה על התגובות חברים, בודק את הנושא #smile
  zedex  
הודעה פורסם: שלישי 15 אוק',13 01:21   
אגב לאחר שחיברתי את הגרוב בוקס לקונטרולר בכניסה הסטראופונית, מה צריך להגדיר בטרקטור? ואיך אני מקבל שליטה בקונטרולר על הערוץ (הרי הערוצים הקיימים כבר משוייכים לדקים.ויש גם כפתור שבאפשרותו להיות או על מצב PHאו על LN מה הנכון?
klidim
הודעה פורסם: שלישי 15 אוק',13 03:36   
כזכור לי אם חיברת סטריאופוני זה שולט על דק c
זה מחליף אותו כערוץ סטריאו רגיל כמו בכל מיקסר פשוט. מה שאומר שלא תוכל לנגן בו דרך התוכנה.

"הטון עושה את המוסיקה.."
  zedex  
הודעה פורסם: שלישי 15 אוק',13 08:05   
עדיין לא התארגנתי על הבל מידי אז אין לי מושג אם זה יפעל, בכל מקרה אתם אומרים שחיבור מידי למחשב +חיבור אודיו לכניסה בקונטרולר אמורים לעבוד?
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » דיג'יי - DJ's

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון