תפריט
שלום Anonymous ::: 2021, 19:19
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים
  klidim  
בחיפוש אחר הספונסר/אמרגן/מנהל אישי/חברת הפקות או איך שתרצו?!
הודעה פורסם: חמישי 24 אוק',13 03:25   
מכירים מישהו כזה? מחפש בנרות!

אה וגם את המשפט ״אל ייאוש בעולם כלל״ שמעתם? נו וזה עזר?

תקראו תבינו... אה ובדרך גם שפכתי קצת מהלב.

בתור ילד בגיל 7-8 הייתי מקליט שירים שכתבתי, פותח מיקרופון שאבא קנה לי שמתחבר בתדר מסויים לרדיו בבית, קושר אותו למעמד תווים של האורגנית, לוחץ רקורד+פליי ומתחיל לזמר ולנגן.

ואז בגיל 13 התחלתי לעבוד וחסכתי 400₪ וחשבתי שעם זה אני יצליח להקליט סינגל.
אחרי שעליתי במדרגות לשכן שלי יורם ואזן הבנתי שאני צריך להוסיף עוד אפס אחד האחרי ה-400...

אז חזרתי מבואס וניסיתי למצוא דרך אחרת להקליט.
קניתי מיקסר ואיכשהו חיברתי אותו עם המערכת סטריאו לא שזה עזר במשהו, אבל ניסיתי..אה והלכו ה-400₪

ואז הכרתי את ארז נץ מורי לחיים הראשון במפגש להקות נוער.
הייתי אומנם קלידן אבל ארז הדריך, אחרי שסיפרתי לו מה ברצוני לעשות הוא הפנה אותי לחלילית.

וככה הכרתי עוד חנות בארץ חוץ מכלי זמר שהיתה רחוב לידי ששרצתי בה שעות.

בחלילית הבנתי שכל מה שאני צריך זה דיסק עם תוכנה, כרטיס קול ומיקרופון.

איזה יופי יהיה לי אולפןןןן.. אז בגיל 16 רכשתי את קיובייס SE, ברינגר B1 וכרטיס קול Edirol ua-20.

משם התגלגלו העניינים... ובמקום להקליט חומר שלי תמיד הקלטתי נערי בר מצווה וקניתי עוד ועוד ציוד עד שהגעתי לסטודיו מאוד מושקע עם מערכת פרוטולס, פלאגינים מקוריים, משטח שליטה של אביד, קומפרסור, שני כרטיסי קול roland u1010, נויימן ושלל מיקרופונים ושטטטטטוווויייוווווווותתתתתתתתתתתתת!

יצרתי עשרות שירים לאנשים על פי בקשה אם זה מילים או לחנים, עיבדתי והקלטתי ועל כולם קיבלתי תשלום, מקליט הופעות, עושה הגברות די גדולות למוסדות בעיקר, לומד שנה שניה ברימון הפקה מוסיקלית, מתקלט באירועים אבל להגיע לבנאדם שיאמין בי ובמוסיקה שלי לא הצלחתי!

פא.. (ביפ) ג!
שלחתי שירים שלי לחברות תקליטים והם מעולם לא חזרו אלי.
מנסה לקבוע עם אמרגנים של אומנים מוכרים ואיכשהו תמיד כולם מבריזים ואחרי 3 ניסיונות אני כבר רואה לאן זה מוביל אז אני משחרר.
מה לא?!

באמת שאני מנסה.. כל ההשקעה של הציוד היתה בשבילי ולמוסיקה שלי לא בשביל אחרים ואיכשהו אני עושה עבודות לאחרים.

תודה לאלללל! שיש לי עבודה במוסיקה ואני מצליח להתפרנס ממנה, אני מודה על כך כל יום! זכיתי!
אבל עדיין, את החלום שלי לא הגשמתי, שהתוצרים שלי יצליחו בזכות עצמי עם השירה שלי והניגונים עדיין לא...

ואז פתאום בבוקר צצים להם כל הזמן זמרים חדשים שהם די קרובים אלי חלקם (לא אזכיר שמות אך תתארו לכם, ברחובות יש לא מעט שמות) והמנהלים האישיים שלהם גם הם חדשים!

אז רגע איך הם עשו את זה? איך מגיעים אפילו לחדשים האלה שרוצים להשקיע? מכירים מישהו כזה? אני מבטיח שהוא לא יתחרט, רק שיבוא וישמע...

בגיל 25 עוד מעט אני מרגיש שזו עומדת להיות החמצה...

בחיפוש אחר המאמין המושלם שירים אותי ואותו כלפי מעלה...

סליחה,
זה פוסט מתוך ייאוש לקראת הגשמת החלום.

"הטון עושה את המוסיקה.."
אסף
S.Supporter
הודעה פורסם: חמישי 24 אוק',13 03:59   
ציטוט:
בחיפוש אחר המאמין המושלם שירים אותי ואותו כלפי מעלה...

לא הבנתי, מה תפקידו של המאמין המושלם הזה?

מעבר לכך, הצלחה כאמן בימתי נקבעת רק חלקית לפי "איכות" השירים (דבר סובייקטיבי למדי). מראה חיצוני, נוכחות בימתית ואמביציה כולם תורמים במידה שווה.
Expert
הודעה פורסם: חמישי 24 אוק',13 07:33   
בעולם הזה מאד קל למצוא שותפים ברגע שאתה מחזיק זהב ביד. כל אחד היה רוצה לדחוף את ידיו השעירות לתחת של תרנגולת שמטילה ביצי זהב, אם זה במוסיקה או בכל תחום אחר.

אוקיי, אז עכשיו כשהאקסיומה הזו ברורה, ישנן שתי אפשרויות:
1) או שלא גילית לאף אחד שאתה מטיל ביצי זהב
2) או שאתה אמנם מטיל, אבל לא ביצי זהב.

את האפשרות הראשונה קל מאד לפתור, נכון? פשוט להתחיל לחתת רגליים ולנסות לעניין כמה שיותר. אבל, לפי מה שכתבת הבנתי שדווקא את זה עשית.

אז נשארה האופציה השנייה, ופה כבר העסק הרבה הרבה יותר מסובך, כי זה דורש שרשרת של החלטות לא פשוטות. לדוגמא:
1) אוקיי, אולי אני לא מטיל ביצי זהב, אבל בשבילי זה אחלה, אז כדאי להיות מציאותי ולהסתדר עם שיווק עצמי, ולא לצפות להיות רולינג-סטונז בעתיד הקרוב.
2) להכנס לתהליך של הגדרת מטרות קשוחה ומפוקסת יותר, ולפיה להתחיל להשלים חוסרים ולהשתפר. זה תהליך ארוך וסיזיפי שלא מבטיח כלום בסופו.

אני יודע שרק גירדתי את פני השטח והתייחסתי בצורה מאד קרה, אבל הרגשתי שזה מה שנדרש במקרה הזה. בכל סוג של עסקה חייב להיות מוצר מאד אטרקטיבי על השולחן, ומישהו בצד השני שגם מאמין בזה.
הודעה פורסם: חמישי 24 אוק',13 13:35   
אסף, איכות השירים מאוד גבוהה ואני אומר את מה שאמרו רבים (בעקבות גניבה שנעשתה בעבר לאחד השירים אני חושש להעלות אחד נוסף)
וכאן מתקשר מה ש-C אומר.
באמת לא גיליתי להמון אנשים שאני מטיל ביצי זהב וזה כי לא העליתי ליוטיוב כלום וגם לא שלחתי במייל לאנשים פרטיים.
שלחתי אך ורק לחברות ההפקה הגדולות שמהם אפשר פחות לחשוש מגניבה, נראה לי לפחות.
למנהלים האישיים ניסיתי לקרוא אלי לאולפן ולהשמיע להם, מלכתחילה מתלהבים אבל לאחר מכן תירוצים.
אז מה הרעיון שלכם?

"הטון עושה את המוסיקה.."
tushki667
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 24 אוק',13 14:28   

המפתח להצלחה שלך הוא (וזה לא סוד) סקס.
  klidim  
הודעה פורסם: חמישי 24 אוק',13 14:32   
אשמח לתגובה שתגרום לי ללחוץ על ״חיוני/עזר לי מאוד״

"הטון עושה את המוסיקה.."
tushki667
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 24 אוק',13 14:38   
הוידאו שצרפתי אמור לעזור לך מאוד.

אני הייתי מתחיל כאן
משחרר כמה שירים לרדיו, מעלה וידאו או שניים ליוטיוב, ומנסה ליצור איזה באזזז.
לפני זה אתה צריך להרשם לאקו"מ ולאשכולות, במידה ועוד לא עשית את זה.
עוד הרבה מידע ממש חיוני וטוב תוכל למצוא כאן בקומה של ההפקה העצמית, גאון מי שהמציא אותה.
הפקה עצמית = אתה מפיק את עצמך.

אין אף אחד בעולם ש"ירים" אותך, ו"יעשה" אותך, בלי לדעת בכלל מי אתה, ולמה אתה מסוגל.

וכדאי גם שלא תזלזל באנשים שגולשים כאן באקט. מיטב אנשי התעשייה נמצאים פה.
C172
Expert
הודעה פורסם: חמישי 24 אוק',13 15:03   
ציטוט:

אשמח לתגובה שתגרום לי ללחוץ על ״חיוני/עזר לי מאוד״

זה בדיוק המשפט שלך שעזר לי להבין את השורש לבעייה המדוברת, תודה.
הודעה פורסם: חמישי 24 אוק',13 16:27   
אינני זילזלתי באף אחד, ההפך הוא הנכון.
לכן שיתפתי אתכם
פשוט המושג סקס נראה לי לא בהקשרו

"הטון עושה את המוסיקה.."
ravitzj
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 24 אוק',13 16:55   
כמה עצות מקשיש בא בימים וטייל המון בלילות.
אתה כולה בן 25 ואתה נשמע כמו אחד שהקריירה שלו נגמרת עוד רבע שעה,
תרגיע ,תזכור שאנחנו מוכרים אויר ,והאויר שלנו מתערבב עם אויר של עוד מליוני מוכרי אויר.
מה שעושה לצעירים היום בגלל כל הכוכב נולדים ופקטור וטורבו נוויגטור ,והשד יודע מה עוד ימציאו ויחרבו כל חלקה טובה של לעבוד קשה ולא להתפרסם בזמן איזה פרסומת של טמפקס עם כנפיים.
ועוד מילה חשובה מאד,אל תגיד אף פעם אבל אף פעם יש לי להיט ביד,שיר מדהים,כי אתה מכניס את עצמך לרף ציפיות גבוה ואז הנפילה היא כמו פתיחת השרשרת,
זה כמו שאתה קובע דייט עם בחורה והיא אומרת לך אני מדהימה עם עיניים של במבי מאוסטרליה,ויש לי רגליים כמו של..... ואז מגיעה אחת לדייט שאיך שהיא לא תראה תמיד אתה תתאכזב.
בהצלחה עם המון סבלנות #thumbsup
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים

לך לעמוד 1, 2, 3, 4   הבא
עמוד 1 מתוך 4

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון