תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 11:45
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מי מכיר scuffham מגבר גיטרה וירטואלי?
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (10) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  tal  
מי מכיר scuffham מגבר גיטרה וירטואלי?
הודעה פורסם: שלישי 07 ינו',14 14:13   
http://www.scuffhamamps.com/product

אחרי שהבנתי שהמסה בוגי לונסטאר כרגע לא בתקציב #smile

מישהו משתמש?
shayshez
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 07 ינו',14 22:14   
מדמי מגברים בתוכנה זה דבר נחמד, בסביבה אולפנית הם לפעמים סוגרים פינה ומאפשרים להגיע לסאונד שהריג שלך לא יכול להפיק אבל הם הכי לא תחליף לריג שמאפיין את הסאונד שלך.
אני לא מכיר את התוכנה הספציפית הזאת אבל עדיין לא פגשתי תוכנה כזאת שמצליחה לרגש אותי כמו מגבר משובח ובטח שלא הייתי עולה להופיע עם תוכנה כזאת.

עוד סיבה שאני חושב שגיטרסט חייב ריג ברזלים זה עודף העושר שיש בדגמי מגברים סאונדים ופריסטים למינהם בתוכנות הללו. הגיטריסטים שאני הכי אוהב הם אלו שיש להם סאונד מאד מאופיין וכשמקשיבים להם יודעים שזה הם. הרבה מזה נובע מהציוד שהם בוחרים לעבוד איתו וכמובן ממה שהאצבעות שלהם מפיקות.
אני ממליץ לך לבנות לעצמך את הריג שלך שיאפיין את הסאונד שלך כגיטריסט ולגבי התוכנה, תקנה אותה, היא לא יקרה במיוחד וזה נחמד וטוב שיש אבל זה צעצוע שלא מחליף את הדבר האמיתי.
frankzappa
הודעה פורסם: שלישי 07 ינו',14 22:18   
הדמואים באתר נשמעים חמוד ביותר,
קשה להאמין שאין שם איזה פריאמפ בשרשרת.
הודעה פורסם: רביעי 08 ינו',14 00:04   
שי, שלא תבין אותי לא נכון,אני מנגן על דלוקס רוורב מאוד נחמד, והרבה יותר מדי ברזלים משובחים, פרהאמפים ופדלים.
מה שכן, חיפשתי משהו להקלטה נקייה ומהירה, דיירקט. גם באצמע הלילה, בלי לקרוע את המגבר ולענות לשוטרים שהשכנים הזמינו.
נכון גם שעודף האופציות בתוכנה יכול לחרפן גם מדען טילים.

האם למישהו כאן יש אותו? אני מתעניין באיכות הבסיסית ובאמינות של הסאונד.
shtik
תומך
הודעה פורסם: רביעי 08 ינו',14 00:25   
ציטוט:
מדמי מגברים בתוכנה זה דבר נחמד, בסביבה אולפנית הם לפעמים סוגרים פינה ומאפשרים להגיע לסאונד שהריג שלך לא יכול להפיק אבל הם הכי לא תחליף לריג שמאפיין את הסאונד שלך.
אני לא מכיר את התוכנה הספציפית הזאת אבל עדיין לא פגשתי תוכנה כזאת שמצליחה לרגש אותי כמו מגבר משובח ובטח שלא הייתי עולה להופיע עם תוכנה כזאת.

עוד סיבה שאני חושב שגיטרסט חייב ריג ברזלים זה עודף העושר שיש בדגמי מגברים סאונדים ופריסטים למינהם בתוכנות הללו. הגיטריסטים שאני הכי אוהב הם אלו שיש להם סאונד מאד מאופיין וכשמקשיבים להם יודעים שזה הם. הרבה מזה נובע מהציוד שהם בוחרים לעבוד איתו וכמובן ממה שהאצבעות שלהם מפיקות.
אני ממליץ לך לבנות לעצמך את הריג שלך שיאפיין את הסאונד שלך כגיטריסט ולגבי התוכנה, תקנה אותה, היא לא יקרה במיוחד וזה נחמד וטוב שיש אבל זה צעצוע שלא מחליף את הדבר האמיתי.

זה במקרה ואותו ריג מוקלט טוב. לצערנו לא כולם יודעים להקליט מגבר כמו שצריך ושמעתי לא מעט הקלטות מגבר שהיה עדיף שיוקלטו דיירקט... מה גם שלפעמים הסאונד ה"מאופיין" עליו אתה מדבר הוא, לא עלינו, נוראי...

את המדמה הנ"ל אני לא מכיר ולא נתקלתי בו עד היום, אבל אני מצליח להשיג תוצאות מאוד טובות עם חלק מהראשים והבוקסות של Amplitube (לא כולם אמנם, אבל יש להם כמה טובים - הייתי ממליץ לך לנסות את הדמו של Deluxe 64 עם בוקסה 15" התואמת, ואת האורנג' Thunderverb 200 עם בוקסה 2X12).

גם יש משמעות בלתי מבוטלת לנגינה דרך המדמה בזמן ההקלטה - "כאילו" היה מגבר. ומכאן שפותח השרשור -חייב- לנסות בעצמו נגינה בזמן אמיתי דרך המדמה שאותו הוא רוצה לבדוק, באוזניות וברמקולים, ולפי זה להחליט. אם הנגינה דרך המדמה לא מרגישה "נכון" - מדובר במדמה שפחות מתאים.
הודעה פורסם: רביעי 08 ינו',14 01:29   
מדובר במכשיר מדהים, ולא דומה לאף מכשיר אחר שקיים בשוק.

לעומת רוב המדמים בשוק, מדובר ביוצא חברת מארשל שהחליט שבמקום לחקות סאונד של פנדר טווין או מסה בוגי, הוא פשוט יבנה כמה מעגלי מגברים שנשמעים טוב.
לדעתי - ולא רק לדעתי, מדובר בדבר הכי קרוב שיש להקלטת מגבר בוטיק. זה ממש, אבל ממש לא מה שאתם רגילים אליו מאמפליטיוב, אקס אפקס, גיטר ריג ושאר חבריהם.

בקיצור, תורידו את הדמו ותנסו, אני במיוחד אוהב את הדגם שנקרא ׳ווייפרר׳ שיותר מזכיר קצת שילוב של פנדר עם מסה בוגי מארק 5 מודרני - אבל שוב, בלי להתיימר להיות חיקוי אחד לאחד, פשוט סאונד טוב.
הודעה פורסם: רביעי 08 ינו',14 08:09   
אייל - עליך אני סומך.
מוריד ואעדכן.
  tal  
הודעה פורסם: רביעי 08 ינו',14 12:06   
אוקיי,

הורדתי את הבחור. דבר ראשון יש הרבה יותר מדי אופציות #biggrin
שלשה מגברים ראשיים ומאה פריסטים כולל מודולציה, רוורב ודיליי. וכמובן האובר דרייבים במגברים עצמם.

מבחינת סאונד זה נהדר, כמו הקלטה איכותית. זה כמובן לא מחליף את התחושה של המגבר, בדיוק כמו שלשמוע הקלטה של גיטריסט זה לא כמו לעמוד לידו בחדר כשהוא מנגן, ואני מתכוון מבחינה אקוסטית בלבד כמובן, לא לאפטרשייב. אין אוויר שמוזז ע"י קבינה אמיתית וזה מאוד ניכר. מצד שני, שני קווסטדים 8" גם יכולים לדחוף לא רע #smile , בסך הכל אנחנו מנגנים חשמלית ומצפים לקצת רוח בשיער. #wink

יש לי פסנתר ימאהה U1 מאוד חביב בבית, אבל אני מוצא את עצמי מקליט את הנורד פיאנו. ומקבל מחמאות על הסאונד. ונהנה מקלות תפעול, מהירות - יכולת תיקון במידי כמובן.

שורה תחתונה - תורידו בחינם ל15 יום. אני הולך כנראה לשלם בסוף את ה 99$. זה מהיר, יעיל, עשיר ונשמע מצויין.

תודה לכולם.
eyalamir
Expert
הודעה פורסם: רביעי 08 ינו',14 12:23   
בנושא הדמיית הקבינה, אני משתמש במדמה קבינות בלבד בשם Torpedo Wall Of Sound שעושה עבודה אפילו יותר טובה מהמדמה שבא עם ה-S-Gear (שהוא טוב מאד כשלעצמו) ואז אני מגיע למשהו אפילו יותר ׳מגברי׳.

אגב, נסה את הפריסט שנקרא JP's MKV
תומך
הודעה פורסם: רביעי 08 ינו',14 15:06   
הייתי ממליץ לך לנסות עוד מדמים שונים לפני שתחליט. יש גם מדמים חינמיים מעולים ל vst.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון