תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 22:51
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  avichaip  
בפלאגאין ה32 הקיובייס קורסת
הודעה פורסם: שבת 11 ינו',14 11:06   
שלום,
אני עם קיובייס 6 וישנה בעיה שצצה-
כשאני משתמש בפלאגינים של חברת וויבס אין שום בעיה כל עוד אני פותח עד 31 פלאגינים בפרוייקט, כשאני מגיע לפלאג ה32 הממשק של הפלאג נפתח כולו לבן מופיעה הודעת שגיאה והקיובייס קורסת.

עם פלאגינים של חברות אחרות הבעיה לא קיימת, גם אם פתחתי 31 פלאגינים של וויבס אבל לא את ה32, אני יכול להוסיף פלאגינים של חברות אחרות עד למיצוי הזיכרון.

חשבתי שזו בעית תוכנה או בעיית זיכרון, אבל הנתונים בפרפורמנס בטסק מנג'ר מראים שיש עוד ים זיכרון, הסרתי התקנתי וכו' כלום לא עזר.

מצאתי את הוידאו הזה אבל לא הבנתי ממנו יותר מידי
https://www.youtube.com/watch?v=GCe5fvYiXic

מישהו מכיר את הבעיה הזאת והצליח להתגבר עליה?

תודה #thumbsup
Oded
Supporter
הודעה פורסם: שבת 11 ינו',14 11:50   
בתיאור של הוידאו כתוב הפתרון:

The solution is simple and effective. Just create a blank .txt file in C:\ProgramData\Waves Audio. Name the file no_context_sharing.txt. That's it. Problem solved. Enjoy!
תודה עודד
הודעה פורסם: שבת 11 ינו',14 13:15   
הבעיה היא שאני לא רואה תיקיית waves audio בתוך ה program data, ועוד מישהו שלא ראה שאל שם מה לעשות ונענה כך:

I would suggest creating one and then creating the .txt file. C:\ProgramData\Waves Audio

אז הכוונה פשוט ליצור תיקייה ב program data לקרוא לה waves audio ולדאוג שבתוכה יהיה הטקסטפייל הנ"ל? ללא שום תוכן פרט אליו בתוך התיקייה?

כי זה לא כל כך מצליח לי, אני עושה משהו לא נכון

תודה רבה למי שיעזור
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון